Yeni Tarihimiz: 11-13 Haziran 2020

İstanbul, 11.03.2020

Değerli Katılımcılarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. olarak 19-21 Mart 2020 tarihleri arasında planlanan Expomed Eurasia Fuarı’mızı 11-13 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştireceğimizi bildirmek isteriz.

Dünya genelinde yayılan Corona Virüsü (Covid-19) salgınına karşı T.C. Sağlık Bakanlığımız, tüm birimleriyle birlikte etkin ve başarılı bir mücadele vermektedir. 

An itibari ile bu konu Türkiye’deki sağlık stratejilerinin belirleyicisi ve en büyük alıcısı konumunda olan Sağlık Bakanlığımız ve bakanlığa bağlı tüm kurum ve kuruluşların, devlet, üniversite ve özel hastanelerin öncelikli gündemi olmaya devam etmektedir. Bu nedenledir ki sektör otoritelerinin ve profesyonellerinin fuarımıza katılımlarının daha düşük seviyede olacağı ihtimali doğmuştur. Benzer koşullar fuarımıza katılmayı planlayan hedef ülkelerin Sağlık Bakanlıkları ve profesyonelleri için de geçerlidir.

11-13 Haziran 2020 tarihleri arasında medikal sektörün tüm paydaşlarının desteği ile Avrasya bölgesinin medikal alandaki en büyük ihtisas fuarı olan Expomed Eurasia’da sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Bu süreçte bize verdiğiniz destekten dolayı teşekkürlerimizi sunarız. 
 
Saygılarımızla,
Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş.
 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN