EXPOMED EURASIA HYBRID+

BUSINESS CONNECT İLE SÜRDÜRÜLEBİLİR İŞ BAĞLANTILARI

Fiziksel fuarın avantajları dijital dünyanın olanakları ile birleşiyor!

Expomed Eurasia Hybrid+‘ın sunduğu dijital çözümler ile fiziksel fuarda yer alan katılımcı firmalarımız ve çeşitli sebeplerle fuara gelemeyen ziyaretçilerimiz Business Connect Programı üzerinden iletişimlerini sürdürebilecek. Bu sayede yeni iş bağlantıları kurabilecek ve yeni ortaklıklar başlatabilecekler.

Expomed Eurasia Hybrid+, ziyaretçilerine ve katılımcı firmalarına Business Connect Programı üzerinden karşılıklı olarak birbirleriyle online veya fuar alanında görüşme imkanı sunuyor. Fiziksel fuar ile eşzamanlı olarak katılımcı firmalarımıza sunduğumuz Business Connect Programı sayesinde katılımcı firmalar, potansiyel müşterilerine bir tıkla erişebilecekler.  

Business Connect Programı neler sağlıyor?
  • Fuar ziyaretçileri Business Connect Programı üzerinde fiziksel fuarda yer alan katılımcı firmaların online olarak da görüntüleyebilecek. 
  • Fuar ziyaretçileri katılımcı firmalara, ister fuar alanında ister online olarak görüşme talebinde bulunabilecek.
  • Fuar ziyaretçileri ilgilendikleri ürünleri online platform üzerinden kolayca inceleyebilecek.
  • Fuar ziyaretçileri ve katılımcı firmalar istedikleri takdirde fuar süresince görüntülü görüşme yapma ve online sohbet imkanına da sahip olabilecek.
  • Katılımcı firmalar da Business Connect Programı'na kayıtlı olan online ziyaretçilere toplantı talebi gönderebilecek.
  • ​Fuar alanındaki fiziksel standında sınırlı sayıda yetkilisi bulunan katılımcı firmanın diğer yetkilileri istedikleri takdirde ofislerinden Business Connect platformuna uzaktan bağlanarak fuar ziyaretçileri ile online görüşmeler de yapabilecek.

FİRMA ÖNERİLERİ

E-Posta ile firma önerileri alın
Aradığınız ürün ve hizmetleri sunan katılımcı firmalarımızı e-posta ile size öneriyoruz.

ONLINE TOPLANTI

Fuardan önce online toplantı programınızı oluşturun
Katılımcı ve ziyaretçilerin karşılıklı olarak ilgi alanlarına göre birbirlerine ulaşabildikleri akıllı eşleştirme sistemi ile online toplantılar çok daha kolay.
 

ONLINE KATILIMCI KATALOĞU

Katılımcı listesine online ulaşabilirsiniz
Ziyaretçiler, katılımcı firmaların listesine ve  firmaların online ürün kataloglarına, iletişim bilgilerine Expomed Eurasia web sitesi ve mobil uygulama üzerinden kolayca ulaşabilecekler. 

ONLINE ÜRÜN KATALOĞU

Katılımcı firmaların online ürün kataloğunu fuardan önce mutlaka inceleyin
Katılımcı firmaların ürünlerini dijital platform üzerinden online olarak ziyaretçilere fuardan önce, fuar sırasında ve sonrasında da sunma imkanı sağlar. 

ONLINE YUVARLAK MASA TOPLANTILARI

Grup olarak online toplantılarınızı gerçekleştirin
Katılımcı firmalar,  fuar ziyaretçileri ile fuar süresince iletişimde kalacak ve yuvarlak masa toplantılarını fuarda fiziksel olarak bulunmasalar bile gerçekleştirebilecek.

MOBİL UYGULAMA

FUAR İLE İLGİLİ TÜM İŞLEMLERİNİZ ELİNİZİN ALTINDA
Katılımcı listesinden favorlarilerinize, görüşme planından fuar etkinliklerine kadar her şey avucunuzun içindeki mobil uygulamamızda yer alıyor.

FUAR ALANINDA TOPLANTILAR

YÜZ YÜZE TOPLANTI İMKANI
Business Connect Programı üzerinden katılımcı firmalar ziyaretçiler ile, ziyaretçiler de katılımcı firmalar ile fuar başlamadan önce katılımcı firmanın fuar alanındaki standında bire bir yapacakları toplantıları ayarlaması mümkün.

OFİSİNİZİN KONFORUNDA FUAR DENEYİMİ

ONLINE ZİYARETÇİLERİ OFİSİNİZDEN TAKİP EDİN
Fiziksel fuardaki stantlarında bizzat bulunamayan katılımcı firmanın yetkilileri Business Connect Programı'nda kayıtlı olan online ziyaretçileri görebilecek ve onlarla iletişime geçebilecek.

FUAR ETKİNLİKLERİNİ TAKİP EDİN

FUARDAKİ HİÇBİR ETKİNLİĞİ KAÇIRMAYIN
Fuar süresince gerçekleşen tüm konferans ve panelleri hem fiziksel fuarda izleme hem de bu etkinliklere uzaktan erişme imkanı mevcut.