Firma Adı İletişim Konum
AC ARGE ENDÜSTRİYEL ÜRT. SAN. VE TİC. A.Ş.
Merkez: Mutlukent Mah. 1921.Cad. No:19 Ümitköy-Çankaya/ANKARA Fabrika: R.Tayyip Erdoğan Bulvarı Başkent OSB No:3 Malıköy-Sincan/ANKARA / Sincan / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 502 3589
Web: www.acendustri.com
Salon: 2
Stant: 223A
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

AC ARGE Endüstriyel Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2017 yılında, CASSAS Şirketler Topluluğu nun uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübelerinin devamı niteliğinde, güçlü bir altyapı ile faaliyetlerine başlamıştır. AC, araştırma, geliştirme, endüstriyel tasarım ve üretim faaliyetlerini; teknoloji, bilgi gereksinimi, çağdaş yaklaşım ve estetikle birleştirerek müşterileri için inovatif çözümler üretir. AC nin Ar-Ge ve endüstriyel faaliyetleri geniş bir yelpazede yer alır. Bu kapsamda, şirketimizin esas faaliyet alanı; muhtelif kara, deniz ve hava araçları ile sağlık ve güvenlik araçları, zırh koruması sağlayan araçlar, ticari maksatlı otobüs, kamyon, minibüs, midibüs, panelvan gibi her tür mal ve yolcu nakil araçları ve havalimanı yer hizmetleri araç ve ekipmanlarına ait platform ve sistemler üzerinde yapılan, tasarım, Ar-Ge, üst yapım, üretim, montaj, modernizasyon, modifikasyon, tadilat, bakım onarım işleri ile satış sonrası hizmetlerini kapsar. AC ARGE Endüstriyel Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş., başarıya odaklı, konusunda uzman, yetenekli, yaratıcı ve çözüm üreten bir ekiple faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumsal ve profesyonel bir anlayışla yönetilen şirketimiz bünyesinde yer alan Tasarım ve Mühendislik, Ar-Ge, Kalite Kontrol, Lojistik ve Satış Sonrası Hizmetler Departmanlarında makine mühendisleri, elektrik-elektronik mühendisi, otomotiv mühendisi ve mekatronik mühendisi ile teknik personelden oluşan yetkin ve güvenilir bir ekip görev yapmaktadır. Bu kapsamda, bugün itibarıyla sahip olduğumuz #8220;yapmasını bilme yeteneği#8221; (know-how) ile araç üst yapım endüstrinin tüm mühendislik çalışmalarını, tasarımdan üretime yürütebilecek ve aynı zamanda orta ve büyük çaplı projeleri teknik ve mali açıdan yönetebilecek bir kapasiteye sahibiz. Müşterilerimize sunduğumuz ürünler, ulusal ve uluslararası standart ve düzenlemelerin gerektirdiği kalite, sağlık ve güvenlik mevzuatlarına uygundur. Süreç kontrolü kapsamında test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında da uzman personelimiz ve ilgili kuruluşlar vasıtasıyla ürünlerimizin kalitesini ispatlayan ve öne çıkaran bir anlayış benimsiyoruz.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Cassas Şirketler Topluluğu’nun iş hayatındaki sayısız başarısı, tecrübesi ve beraberinde getirdiği güven, Şirketler Topluluğunu yeni bir alanda faaliyet göstermek hususunda harekete geçirmiş ve bu doğrultuda AC Ar-Ge’nin temelleri Ankara’da atılmıştır. Başkent OSB ‘de yıllık 2000’in üzerinde ambulans üretim kapasitesine sahip olan fabrikada tasarım, üretim, üst yapım, modernizasyon, bakım onarım ve tadilat alanlarında faaliyet gösterilmektedir. Ac Ar-Ge her biri kendi alanında uzman, yetenekli mühendisleri ve personeliyle, TS EN 1789+A2 Standart’ında tanımlanan A1, A2, B ve C tipi tüm ambulans çeşitleri ile T.C. Sağlık Bakanlığı Ambulans Yönetmeliğine uygun ambulansların tamamını Sağlık Personeli ve hasta ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler ile donatıp, teknolojik gelişmeler ve ergonomik tasarımla harmanlayarak üretebilmektedir. Standartlara uygun üretilen ilk ambulans Expomed Eurasia 2018 fuarında yerli ve yabancı katılımcıların beğenisine sunulmuş, takdir toplamıştır. AC Ar-Ge sahip olduğu ISO 9001, ISO 14001, EN ISO 13485, OHSAS 18001, TSE Hizmet Yeterlilik ve T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik belgeleriyle kaliteli hizmet ve güven anlayışını belgelendirmiştir. Şirket tarafından üretilen tüm ambulanslar, 10 G çarpışma testini başarıyla tamamlamıştır. Bunların yanı sıra; ambulanslarda başlıca TS EN 1789+A2 standartına uygun sedye platformu, R14, R16, R17, R118 ve 10 G test raporlarına haiz M1 sınfı koltuklar, oksijen sistemindeki güvenliği artırmak ve sıralı tip oksijen tüplerindeki olumsuzlukları ortadan kaldırmak için oksijen seçici anahtar sistemi ve 7” dijital kontrol paneli kullanılmaktadır.

Medikal Cihazlar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Arama Kurtarma Araçları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.