Firma Adı İletişim Konum
HAULIGA
4 boulevard du Centenaire / / / BELGIUM
İletişim: +32 10 65 45 10
Web: www.hauliga.com
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Dermatolojik Cilt Bakımı Ürünleri
  • Kişisel Bakım Ürünleri
  • Doğal Kozmetik Ürünler
  • Cilt Temizlik ve Hijyen Ürünleri

Hauliga, patenti kendine ait Terryspher® teknolojisini kullanarak kozmetik ve terapötik ürünlerin AR-GE, tasarım, üretim ve satışını yapmaktadır. Hauliga’nın saç beyazlaşmasına karşı geliştirdiği losyon, doğal saç pigmentasyonunu geri kazanmak için çığır açan bir çözümdür. Hauliga’nın saç uzatma losyonu, saç dökülmesini önlemek için saç kökünün kök hücrelerini uyararak saçın kalınlaşmasını hızlandırır. Floradyle® ise dişleri beyazlatmak için kullanılan doğal sıvı mineden oluşan bir diş bakım ürünüdür. Cilt bakım ürünleriyse cildin doğal olarak kendini yenilemesini sağlar. Tüm ürünlerin tıbbi etkinliği ve güvenliği konusunda destekleyici çalışmalar mevcuttur. Şirketin tüm ürünlerinin araştırma, geliştirme ve üretimi Belçika’da yapılmıştır.

[email protected]Anti Grey Hair
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

• Hauliga nın Anti Gray Hair, saç boyalarına bir alternatiftir ve doğal renk geri kazanımına izin verir. Saçın grileşme sürecindeki iki ana faktörü ele alan bir ürün yaratmak için Terryspher® teknolojilerini kullanıyor. Saç pigmentasyonunun doğal fenomeni olan melanojenez sürecini korumaya ve eski haline getirmeye yardımcı olur ve saç ampulündeki oksidatif stresi azaltır. Anti Gri Saç Losyonu, melanositleri oksidatif strese karşı saç folikülü içinde% 189 dan fazla korur. Saç folikülündeki melanin üretimini sadece üç günde% 15 artırır.

[email protected]Advanced Hair Therapy
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hauliga nın saç uzatma galvanizörü, saç dökülmesini önleyici bir losyon olup, saç kökünün kök hücrelerini uyararak saç kalınlaşmasını hızlandıran bir çözümdür.

Floradyle®Teeth whitening products
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Floradyle®, ışığı yansıtan ve dişleri koruyan özel kristal kalsiyum kullanan doğal bir diş beyazlatma kitidir. Bu sıvı emaye, bir akıllı telefona bağlı ışıklı bir ağız tepsisi kullanılarak dişlere uygulanır. Kit, peroksit içermez ve doğal içeriklere dayanır ve vegan dostudur.

[email protected]Cilt bakımı aralığı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hauliga nın cilt bakımı serisi, bitki özleri kullanılarak% 100 doğal ve Bio Organik sertifikalıdır. Çok katmanlı kapsülleme teknolojisi, aktif maddelerin anlık oksidasyonunu önler. Günde tek bir uygulama ile cildin endojen su üretimini ikiye katlamasını sağlar. Spesifik Prebiyotikler kutanöz florayı 4 saatte% 170 artırır. (Önce Ethanol ile tedavi edilen cilt üzerinde yapılan testler) Bu yeni nesil cilt bakımı, kendi ihtiyaçlarını kendi aktif olarak serbest bırakarak cildin kendi kendini yenilemesini destekler. Cilt bakım serileri, tek bir uygulamada% 86.95 nemlendirme sağlayan ve 24 saat sonra% 44 oranında nem sağlayan kremleri içerir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • HAULİGA
  • FLORADYLE
  • TERRYSPHER