Online Etkinliklere Katılın

Expomed Eurasia Hybrid+‘in sunduğu dijital çözümlerle katılımcı firmalarımız ve ziyaretçilerimiz online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden sanal ortamda bir araya gelecek, görüşme ayarlayabilecek ve iletişimlerini buradan sürdürebilecek. Bu sayede sanal ortamda da yeni iş bağlantıları kurabilecek ve yeni ortaklıklar başlatabilecekler. 


Business Connect Programı kapsamında 26 - 27 Mayıs 2021 tarihlerinde Hastane Günleri, fuarla eşzamanlı olarak 2 - 4 Haziran 2021 tarihlerinde Distribütör Günleri ve 9 Haziran - 9 Eylül 2021 tarihleri arasında Online İş Bağlantıları sizleri bekliyor. 

Business Connect Programı, Expomed Eurasia Hybrid+ kapsamında sunulan bir online iş ağı platformudur. Katılımcılar ve ziyaretçiler hem fuar alanındaki toplantılarını hem de online toplantılarını bu platform üzerinden kolayca ayarlayabilir. Business Connect Programı sayesinde potansiyel iş ortaklarınız sadece bir tık uzağınızda.

Business Connect Programı neler sunuyor?
  • Fuar başlamadan önce katılımcılar ve ziyaretçiler birbirlerinin online profillerini görüntüleyebiliyor.
  • Katılımcılar ve ziyaretçiler fuar alanında ve dijital platformda yapacakları toplantılar için istek gönderebiliyor.
  • Dijital platform üzerinden ziyaretçiler ilgilendikleri ürünleri ve hizmetleri kolayca filtreleyip doğru ürüne ve kişiye ulaşabiliyor.
  • Ziyaretçiler ve katılımcılar bire bir görüntülü görüşme yapabiliyor.

26 - 27 Mayıs  2021
HASTANE GÜNLERİ
Dijital dünyanın sunduğu iş bağlantısı fırsatlarını online platformda yakalayın!

Online
  • Hastane içinde kullanılan her türlü ekipman, donanım ve sistemler
  • Tek kullanımlık hijyen malzemeleri, medikal sarf malzemeleri ve kişisel koruyucu ürünler
  • Elektro medikal ekipmanlar ve medikal laboratuvar teknolojileri
  • Reçetesiz satılan gıda takviyeleri, dermo-kozmetik ürünler ve anne-çocuk ürünleri  
Online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden 26-27 Mayıs 2021 tarihlerinde yeni iş ortaklarınıza kolayca ulaşın. 
 

2 - 4 Haziran 2021
DİSTRİBÜTÖR GÜNLERİ

Ziyaretçilerimiz ve katılımcılarımız distribütörlük fırsatlarını bu platformda buluyor! İş ağınızı büyütecek yeni distribütörler arıyorsanız sizi fuar ile eşzamanlı olarak 2-4 Haziran 2021 tarihlerinde Business Connect Programı kapsamında gerçekleşen Distribütör Günleri etkinliğine davet ediyoruz.
 

Online İş Bağlantıları
9 Haziran - 9 Eylül 2021

Kuracağınız iş bağlantıları artık sadece fuar günleriyle sınır değil. Fuardan sonraki 3 ay boyunca da potansiyel müşterilerinizle ve iş ortaklarınızla iletişiminizi sürdürebilir ve bu süre zarfında yeni müşterilere de Business Connect Programı üzerinden ulaşabilirsiniz.