EXPOMED, İNOVASYON ALANINI GELİŞTİREREK SEKTÖRE YENİLİK GETİRMEYE HAZIRLANIYOR

Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin en büyük medikal fuarı olan EXPOMED, 2018 yılında 40’tan fazla ülkeden 800’ün üzerinde marka ve marka temsilciliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanırken; sağlık sektöründeki en yeni teknolojilerin, AR-GE ve inovasyon harikası ürünlerin sergileneceği bir platformla da öne çıkacak.

Fuar bu yıl İnovasyon Alanı'nı genişletiliyor
22–25 Mart 2018 tarihleri arasında 25’inci kez kapılarını sektör profesyonellerine ve ziyaretçilerine açacak olan EXPOMED, 4 gün boyunca sağlık sektöründeki en yeni teknolojilerin, AR-GE ve inovasyon harikası ürünlerin sergileneceği bir platform olarak göze çarpıyor.

Sürdürülebilir kalkınmanın eksiksiz olarak devam edebilmesi için inovasyonun çok önemli bir argüman olduğunun altını çizen Proje Grup Başkanı Gökhan Evcil, Hızlı büyüme için tasarımlanmış, teknolojiyi sunan ve kullanan, geniş kitlelere hitap eden ve sunduğu hizmeti kullanıcıya ulaştıran, ihtiyaç gideren, yeri geldiğinde ihtiyaç haline dönüştüren, sürekliliğe sahip ve gelişmeye ve geliştirmeye müsait girişimci fikirler Expomed ‘İnovasyon Alanı’nda fuar ziyaretçileri ile buluşacak” şeklinde konuştu.
 
“Her yıl güçlenerek büyüyoruz”
EXPOMED Fuarı'nın geçtiğimiz 24 yıl boyunca medikal sektör profesyonelleri tarafından sıkı takip edildiğini söyleyen Evcil,Nitelikli alıcıları her sene kendine çeken fuar, İstanbul’u 4 gün boyunca medikal sektörün kalbi haline getiriyor. 2017 senesinde fuara 35 ülkeden 725 firma ve firma temsilciliği katılırken, fuar, 86 ülkeden 4.972’si yabancı olmak üzere toplam 34.086 sektör profesyoneli tarafından ziyaret edildi. Geçen seneye göre daha da büyütülen İnovasyon Alanı; ürünlerini özel bir alanda profesyonellere ulaştırmak isteyen firmalara ve start-up fikirlere özel bir fırsat sunacak. Bu alanda kendimizi geliştirmek için hedeflerimizi belirleyip yoğun bir şekilde çalışıyoruz.” dedi.

İnovasyon Alanı'nda neler olacak?
Start-Up Firmalar Alanı
Made In Turkey Alanı (Yerli Ürün Alanı)
Inovatif (Yenilikçi) Ürünler Alanı
Yeni Ürünler Alanı
Komponet (Yan Sanayi) Ürünler Alanı
Kalite Laboratuarları
B2B Toplantı Alanları
 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN