Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.

Türkiye’de Sağlıkta Girişimcilik Ekosistemi 27. Expomed Eurasia Fuarı’nda Masaya Yatırılacak!

5-7 Kasım 2020 tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 27. kez düzenlenecek Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Laboratuvar Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Expomed Eurasia “Sağlıkta İşbirliği” teması ile kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.

Yeni Tarihimiz: 5-7 Kasım 2020

Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. olarak 11-13 Haziran 2020 tarihleri arasında planlanan Expomed Eurasia Fuarı’mızı 5-7 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştireceğimizi bildirmek isteriz.

EXPOMED EURASIA FUARI 27. KEZ KAPILARINI AÇMAK İÇİN GÜN SAYIYOR!

5-7 Kasım 2020 tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 27. kez düzenlenen Expomed Eurasia Fuarı, kapılarını açmaya hazırlanıyor. T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen fuar, medikal sektör için Türkiye’de ve Avrasya Coğrafyasında rakipsiz bir iş platformu olmasıyla öne çıkıyor.
 
 

EXPOMED'E YURT DIŞINDAN REKOR SAYIDA ZİYARETÇİ

6.654’ü 104 ülkeden uluslararası olmak üzere toplamda 33.874 sektör profesyonelinin ziyaret ettiği fuar, katılımcı firmalardan ve ziyaretçiler tam not alırken; İnovasyon Alanı’nda gerçekleşen “Uluslararası İş Geliştirme ve İhracat Stratejileri” konulu panele, Leyla Alaton konuşmacı olarak katıldı. 

EXPOMED 2019 KAPILARINI AÇTI

Sağlık endüstrisinin tüm bileşenleri 1,5 milyar dolarlık iş hacmi için aynı çatı altında

EXPOMED, YERLİ ÜRETİCİNİN İHRACATINA ODAKLANIYOR

Expomed Fuarı’nda tıbbi cihaz sektörünün hedefi; 1,5 milyar dolarlık iş hacmi

1,5 MİLYAR DOLARLIK İŞ HACMİNE EV SAHİPLİĞİ YAPMAYA HAZIRLANIYOR

Türkiye sağlık sektörünün bu yıl daha fazla ihracat yapması için yoğun olarak çalışan Expomed, dünyanın farklı noktalarından İstanbul’a gelecek olan alım heyetlerinin de buluşma noktası olmayı amaçlıyor. 

AVRASYA'NIN LİDER MEDİKAL FUARI EXPOMED EURASIA 26. KEZ KAPILARINI AÇIYOR

Medikal endüstrisinin vazgeçilmez iş platformu olarak sektörü her sene aynı çatı altında bir araya getirerek yüzlerce yerli ve yabancı medikal firmaya ev sahipliği yapan Expomed Eurasia, 2019 yılında on binlerce sektör profesyonelini 28-30 Mart tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ağırlayacak.

EXPOMED'E REKOR KATILIMCI VE ZİYARETÇİ

REED TÜYAP tarafından düzenlenen, Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin medikal alandaki en önemli buluşma platformu EXPOMED Fuarı, 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. 90 ülkeden 6.104’ü yabancı olmak üzere toplamda 35.832 sektör profesyonelinin ziyaret ettiği fuar, katılımcılardan tam not alırken; İnovasyon Alanı’nda gerçekleşen ‘Kısırlıkta Yepyeni Teknolojiler Artık Kapımızda’ konulu panele, Prof. Dr. Utkan Demirci konuşmacı olarak katıldı.
 

AVRASYA'NIN LİDER MEDİKAL FUARI KAPILARINI AÇTI

Türkiye’nin medikal alandaki en önemli buluşma platformu EXPOMED Fuarı, 40 ülkeden 800’ü aşkın katılımcı firma ile 22 Mart Perşembe günü kapılarını açtı. Reed Tüyap Genel Müdürü Ali Muharremoğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı törene katılım gösteren, T.C.  Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş sağlık sektöründeki gelişmeleri anlattı.

 

OTC SEKTÖRÜ, EXPOMED İLE YENİ PAZARLARA AÇILMAYA HAZIRLANIYOR

Hızla büyüyen OTC sektörü EXPOMED ile yeni pazarlara açılmaya hazırlanıyor. Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin lider medikal fuarı Expomed, bu farkındalıkla OTC (reçetesiz ürünler) alanını bünyesine dâhil ederek, pazarın hedeflerine ulaşmasında önemli bir görev üstleniyor.

34.086 KİŞİLİK REKOR ZİYARETÇİ

4.972’si yabancı, 29.114’ü yerli olmak üzere toplam 34.086 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan fuarda, 705 firma ve firma temsilcisi ürünlerini 32.645 m2 alanda sergiledi. 

8 ÜLKENİN SAĞLIK BAKANI FUARDA PPP MODELİNİ MASAYA YATIRDI

24. Expomed Eurasia Fuarı İstanbul’u 4 gün boyunca medikal sektörün kalbi haline getirdi.  4.972’si yabancı, 29.114’ü yerli olmak üzere toplam 34.086 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan fuarda 705 firma ve firma temsilcisi ürünlerini 32.645 m2 alanda sergiledi.  

SAĞLIK ENDÜSTRİSİNİN TÜM BİLEŞENLERİ EXPOMED'DE BİR ARAYA GELİYOR

Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin en büyük medikal fuarı olan EXPOMED, bu yıl 30 Mart-2 Nisan 2017 tarihleri arasında 24. kez sektör profesyonellerine kapılarını açıyor.  Sağlık Bakanlığı’nın desteğiyle TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde sağlık endüstrisinin tüm bileşenlerini bir araya getirecek olan EXPOMED, sağlık sektöründeki en yeni teknolojilerin, AR-GE ve inovasyon harikası ürünlerin sergileneceği bir platform olarak da göze çarpıyor. 

TÜRK SAĞLIK SEKTÖRÜ ŞEHİR HASTANELERİ İLE GÜÇLENİYOR

Avrasya Bölgesi’nin en önemli fuarlarından biri olan Expomed Eurasia ile birlikte 1-2 Nisan tarihleri arasında eş zamanlı düzenlenecek ‘Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği’ konulu sempozyum, yurt içinden olduğu kadar, yakın coğrafyadan ülke bakanlıklarının katılımıyla gerçekleşecek.

T.C. EKONOMİ BAKANLIĞI’NDAN SONRA KOSGEB'TEN DE DESTEK

T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın desteğinden sonra KOSGEB desteğini de alan EXPOMED Fuarı,  sürdürülebilir büyüme stratejisi sayesinde yoluna tüm hızıyla devam ediyor. Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin medikal alandaki en önemli buluşma platformu olan EXPOMED Fuarı, T.C. Ekonomi Bakanlığı'nın desteğinden sonra şimdi de KOSGEB desteğini aldı. 
 

ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ALANINDA YENİ TEKNOLOJİLERLE AMELİYATSIZ TEDAVİLER MÜMKÜN

Ortopedi ve Travmatoloji alanında son 10 yılda hem bilgi teknolojileri hem de implant dizayn teknolojileri alanında çok hızlı değişimler ve ilerlemeler yaşanıyor. Türkiye’nin özellikle omurga cerrahisinde ileri seviyede olduğunu belirten uzmanlar, inovasyon harikası ürünlerle tedavi süreçlerinin hız kazandığını belirtiyor.  

SAĞLIK PROFESYONELLERİNİN BULUŞMA NOKTASI EXPOMED 24. KEZ KAPILARINI AÇMAK İÇİN GÜN SAYIYOR

REED TÜYAP Fuarcılık tarafından bu yıl 30 Mart-2 Nisan 2017 tarihleri arasında 24. kez sektör profesyonellerine kapılarını açmak için hazırlanan EXPOMED, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın desteğiyle her geçen gün büyümeye devam ediyor.

EXPOMED, İNOVASYON ALANINI GELİŞTİREREK SEKTÖRE YENİLİK GETİRMEYE HAZIRLANIYOR

Sağlık profesyonellerinin buluşma noktası EXPOMED; İnovasyon alanını geliştirerek sektöre yenilik getirmeye hazırlanıyor
REED TÜYAP Fuarcılık tarafından 22 – 25 Mart 2018 tarihleri arasında 25. kez sektör profesyonellerine kapılarını açmak için hazırlanan EXPOMED,  T.C. Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği (MASSİAD) desteğiyle inovasyon alanını geliştirerek büyümeye devam ediyor.

 

ARAB HEALTH 2018 FUARI'NDAYIZ!

Randevu Talebinizi Bize İletin!