ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ALANINDA YENİ TEKNOLOJİLERLE AMELİYATSIZ TEDAVİLER MÜMKÜN

Ortopedi ve Travmatoloji alanında son 10 yılda hem bilgi teknolojileri hem de implant dizayn teknolojileri alanında çok hızlı değişimler ve ilerlemeler yaşanıyor. Türkiye’nin özellikle omurga cerrahisinde ileri seviyede olduğunu belirten uzmanlar, inovasyon harikası ürünlerle tedavi süreçlerinin hız kazandığını belirtiyor.  

T.C. EKONOMİ BAKANLIĞI’NDAN EXPOMED’E DESTEK

Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin medikal alandaki en önemli buluşma platformu olan EXPOMED Fuarı, KOSGEB’den sonra T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın da desteğiyle yoluna tüm hızıyla devam ediyor. Fuara katılan İhracatçılar Birliği üyesi firmaların stant harcamalarının yüzde 50’sini geri ödeyen T.C. Ekonomi Bakanlığı, firmaların yeni coğrafyalara ulaşarak iş fırsatları yakalamalarına destek oluyor. 

SAĞLIK PROFESYONELLERİNİN BULUŞMA NOKTASI EXPOMED 24. KEZ KAPILARINI AÇMAK İÇİN GÜN SAYIYOR

REED TÜYAP Fuarcılık tarafından bu yıl 30 Mart-2 Nisan 2017 tarihleri arasında 24. kez sektör profesyonellerine kapılarını açmak için hazırlanan EXPOMED, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın desteğiyle her geçen gün büyümeye devam ediyor.

SAYED VE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI DERNEĞİ'NDEN SEMPOZYUM

Sağlık Yönetimi ve Eğitimi Derneği (SAYED) ile Kamu ve Özel Ortaklığı Derneği expomed Eurasia 2017 Fuar'ında “Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği" ve "Kamu Özel Ortaklığı"  konulu 2 sempozyum düzenliyor. 

KOSGEB'DEN TAM DESTEK

KOSGEB, EXPOMED’de yer alan KOBİ’leri destekliyor