34.086 KİŞİLİK REKOR ZİYARETÇİ

4.972’si yabancı, 29.114’ü yerli olmak üzere toplam 34.086 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan fuarda, 705 firma ve firma temsilcisi ürünlerini 32.645 m2 alanda sergiledi. 

8 ÜLKENİN SAĞLIK BAKANI FUARDA PPP MODELİNİ MASAYA YATIRDI

24. Expomed Eurasia Fuarı İstanbul’u 4 gün boyunca medikal sektörün kalbi haline getirdi.  4.972’si yabancı, 29.114’ü yerli olmak üzere toplam 34.086 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan fuarda 705 firma ve firma temsilcisi ürünlerini 32.645 m2 alanda sergiledi.  

SAĞLIK ENDÜSTRİSİNİN TÜM BİLEŞENLERİ EXPOMED'DE BİR ARAYA GELİYOR

Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin en büyük medikal fuarı olan EXPOMED, bu yıl 30 Mart-2 Nisan 2017 tarihleri arasında 24. kez sektör profesyonellerine kapılarını açıyor.  Sağlık Bakanlığı’nın desteğiyle TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde sağlık endüstrisinin tüm bileşenlerini bir araya getirecek olan EXPOMED, sağlık sektöründeki en yeni teknolojilerin, AR-GE ve inovasyon harikası ürünlerin sergileneceği bir platform olarak da göze çarpıyor. 

TÜRK SAĞLIK SEKTÖRÜ ŞEHİR HASTANELERİ İLE GÜÇLENİYOR

Avrasya Bölgesi’nin en önemli fuarlarından biri olan Expomed Eurasia ile birlikte 1-2 Nisan tarihleri arasında eş zamanlı düzenlenecek ‘Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği’ konulu sempozyum, yurt içinden olduğu kadar, yakın coğrafyadan ülke bakanlıklarının katılımıyla gerçekleşecek.

T.C. EKONOMİ BAKANLIĞI’NDAN SONRA KOSGEB'TEN DE DESTEK

T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın desteğinden sonra KOSGEB desteğini de alan EXPOMED Fuarı,  sürdürülebilir büyüme stratejisi sayesinde yoluna tüm hızıyla devam ediyor. Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin medikal alandaki en önemli buluşma platformu olan EXPOMED Fuarı, T.C. Ekonomi Bakanlığı'nın desteğinden sonra şimdi de KOSGEB desteğini aldı. 
 

ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ALANINDA YENİ TEKNOLOJİLERLE AMELİYATSIZ TEDAVİLER MÜMKÜN

Ortopedi ve Travmatoloji alanında son 10 yılda hem bilgi teknolojileri hem de implant dizayn teknolojileri alanında çok hızlı değişimler ve ilerlemeler yaşanıyor. Türkiye’nin özellikle omurga cerrahisinde ileri seviyede olduğunu belirten uzmanlar, inovasyon harikası ürünlerle tedavi süreçlerinin hız kazandığını belirtiyor.  

EXPOMED, İNOVASYON ALANINI GELİŞTİREREK SEKTÖRE YENİLİK GETİRMEYE HAZIRLANIYOR

Sağlık profesyonellerinin buluşma noktası EXPOMED; İnovasyon alanını geliştirerek sektöre yenilik getirmeye hazırlanıyor
REED TÜYAP Fuarcılık tarafından 22 – 25 Mart 2018 tarihleri arasında 25. kez sektör profesyonellerine kapılarını açmak için hazırlanan EXPOMED,  T.C. Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği (MASSİAD) desteğiyle inovasyon alanını geliştirerek büyümeye devam ediyor.

 

SAĞLIK PROFESYONELLERİNİN BULUŞMA NOKTASI EXPOMED 24. KEZ KAPILARINI AÇMAK İÇİN GÜN SAYIYOR

REED TÜYAP Fuarcılık tarafından bu yıl 30 Mart-2 Nisan 2017 tarihleri arasında 24. kez sektör profesyonellerine kapılarını açmak için hazırlanan EXPOMED, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın desteğiyle her geçen gün büyümeye devam ediyor.

ARAB HEALTH 2018 FUARI'NDAYIZ!

Randevu Talebinizi Bize İletin!