Türkiye’de Sağlıkta Girişimcilik Ekosistemi 27. Expomed Eurasia Fuarı’nda Masaya Yatırılacak!


19-21 Mart 2020 tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 27. kez düzenlenecek Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Laboratuvar Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Expomed Eurasia “Sağlıkta İşbirliği” teması ile kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.

T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından da desteklenen fuar, medikal endüstrisine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. En yeni medikal ürünlerin ve sağlık teknolojilerinde yenilikçi çözümlerin ziyaretçiler ile buluşacağı fuarda çeşitli etkinlikler de düzenlenecek. Özel bir bölüm olan İnovasyon Alanı’nda gerçekleştirilecek sohbetlerde sağlık alanında hızla gelişen teknolojik konular, ulusal ve uluslararası uzman konuşmacılar tarafından işlenecek. Nöroprotezler ve sinir mühendisliği, sağlıklı yaşam ve kronik hastalık takip teknolojileri, giyilebilir sağlık takip cihazları, sağlıkta yapay zekâ uygulamaları gibi en güncel konular alanında uzman akademisyen, danışman ve sektör temsilcileri tarafından ele alınacak.

Türkiye’de Sağlıkta Girişimcilik Ekosistemi Masaya Yatırılacak!
Fuar kapsamında girişimciler, yürürlüğe yeni girecek kanuni düzenlemeler (MDR) ve yeni ihracat kanalları açma konularındaki bilgi ve tecrübelerini paylaşacaklar.  Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) ve İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) uzmanlarının katılımı ile de paneller düzenlenecek. Hem işbirliği odaklı destek mekanizmaları, hem de bu alandaki örnek projeler ele alınacak. Daha etkin İşbirliği ile daha etkin projelerin nasıl yapılabileceği ve yönetilebileceği detaylı olarak mercek altına alınacak. Fuarda, sağlıklı yaşam ve mobil teknolojilerinde 5G’nin kullanımı, evde sağlık alanında dijital çözümler, rehabilitasyon teknolojisinde robotlar gibi heyecan verici projeler özel demo alanlarında sektöre sunulacak.

Fuarı ziyaret etmek ve fuardaki tüm etkinliklere katılabilmek için Expomed Eurasia 2020 e-davetiyenizi www.expomedistanbul.com adresinden alabilirsiniz. Ücretsiz e-davetiye fırsatını kaçırmamak için acele edin!
 
İletişim:
bulten@expomedistanbul.com

 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN