Firma Adı İletişim Konum
ACBED MEDİKAL MOBİLYA SAN.TİC. LTD. ŞTİ.
İKİTELLİ O.S.B.DEMİRCİLER SANAYİ SİTESİ C5 BLOK NO 256B / BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 533 323 0415
Web: www.acbedmedical.com
Salon: 7
Stant: 737C
Ürün Grupları
  • Hastane Yatakları ve Donanımları
  • Hastane Muayene Mobilyaları, Bekleme Odaları
  • Hasta Taşıma Sistemleri
  • İlaç Taşıma Arabaları
  • Fizyoterapi, Rehabilitasyon ve Terapi Ürünleri, Cihaz ve Sistemleri

1965 yılında Türkiye ’de ilk kez hasta ve bakım karyolası üretimini gerçekleştiren ailemiz, yaklaşık yarım asırlık bilgi birikimi ve tecrübesi ile sağlık sektörüne hizmet vermektedir. Bu tecrübe ile hastanelerde ve bakım evlerinde  mevcut eksiklikleri tespit ederek hizmet kalitesinin arttırılmasında önemli bir rol almaktadır. Kullanıcılardan gelen geri dönüşler ve talepler değerlendirilerek projeler hazırlanmaktadır.

ACİL ARABASIACİL ARABASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün İçeriği: CPR Tahtası, Defibirilator Sehpası, Oksijen Tüp Taşıma Yeri, ABS Alt ve Üst Tabaka, Çapraz Frenli Tekerlekler, Atık Kovası, Serum Askısı, Kilitlenebilir Merkezi Kilitli Çekmeceler

ELEKTRİKLİ HASTA KARYOLASIELEKTRİKLİ HASTA KARYOLASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

2, 3, 4 Motorlu Hasta Karyolası ve Yoğun Bakım Karyolası olarak üretilebilir. Hasta karyolasında kolay sökülebilen baş ve ayak ucu panelleri mevcuttur. Tüm fonksiyonlar kablolu el kumandası veya hemşire kontrol panelinden yapılabilmektedir. Karyola otomatik kayma sistemine sahiptir. Kolay temizlenebilir dört parça yatma yüzeyi ve dört adet korkuluk mevcuttur. 360° dönebilen frenli tekerler, bir adet yüksekliği ayarlanabilir serum askısı mevcuttur. Metal aksam elektrostatik toz boyalıdır.

ACİL MÜDAHALE SEDYESİACİL MÜDAHALE SEDYESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sedye acil müdahale ve hasta transferinde kullanılabilir. Sedyenin baş tarafında itme kolları, yan taraflarında ise katlanır tam boy yanlıklar mevcuttur. Sedye yukarı-aşağı, ters ve düz trendelenburg hareketlerini dikey çalışan hidrolik pompalarla yapar. Sedye sırt kısmı hareketini en az 80° yapabilir, bu pozisyon itme kolu altındaki amortisör ile kolaylıkla sağlanabilmektedir. Sedyede en az 200 mm çapında, 360° dönebilen merkezi frenli ve doğrusal yön kilitli tekerler mevcuttur.

ELEKTRİKLİ DOĞUM YATAĞIELEKTRİKLİ DOĞUM YATAĞI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Doğum karyolası hasta odada yatış esnasında acil doğum yapacağı zaman doğum masası olma özelliğine  sahiptir. Doğum karyolası sırt hareketi, yükseklik ayarı , +/- trendelenburg hareketlerini 3 adet motor vasıtası ile yapmaktadır. Tüm fonksiyonlar el kumandası ile yapılabilmektedir. 360° dönebilen frenli tekerler mevcuttur. Metal aksam elektrostatik toz boyalıdır.

ELEKTRİKLİ AMELİYAT MASASIELEKTRİKLİ AMELİYAT MASASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ameliyat masası üst tablası; baş, iki parçalı sırt, kalça ve iki parçalı bacak kısmı olmak üzere altı bölümden oluşmaktadır. Genel Cerrahi, Üroloji, Jinekoloji, Ortopedi, Göz, Beyin Cerrahisi, KBB, Kardiyoloji vb. birçok operasyon kullanımına uygun olarak yapılmıştır. Yükseklik ayarı, sırt hareketi, trendelenburg-ters trendelenburg, sağ-sol lateral hareketleri kablolu el kumandası yardımıyla hareket eden elektrikli motor sistemi ile sağlanmaktadır.

ELEKTRİKLİ JİNEKOLOJİK MASAELEKTRİKLİ JİNEKOLOJİK MASA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Jinekolojik Masa, her türlü jinekolojik muayene ve müdahaleye uygundur. 3 ve 4 motorlu olarak üretilebilir. Sırt, ayak, yukarı-aşağı ve trendelenburg-ters trendelenburg hareketlerini kablolu el kumandası yardımıyla yapabilmektedir. Farklı renk seçenekleriyle kullanıldığı ortamın atmosferine görsel katkı sağlayan bir modeldir.

REFAKATÇİ KOLTUĞUREFAKATÇİ KOLTUĞU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Fonksiyonel yatak olarak da kullanılması amacıyla çekyat mekanizması mevcuttur. Metal aksam elektrostatik toz boyalıdır. Kolay temizlenebilir kumaş veya suni deri kaplama çeşitleri mevcuttur.

HASTA BAŞI KOMODİNHASTA BAŞI KOMODİN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ahşap gövde, HPL üst tabla, bir çekmece ve bir dolap, ara kısmı raflı, 4 adet teker

HASTA ÖNÜ YEMEK MASASIHASTA ÖNÜ YEMEK MASASI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Masanın üst tablası kolay temizlenebilir plastik malzemeden imal edilmiştir (ahşap tabla opsiyonel). Yükseklik ayarı amortisör vasıtası ile yapılmaktadır. Masada dört adet tekerlek olup, ikisi frenlidir. Metal aksam elektrostatik toz boyalıdır.

ELEKTRİKLİ GENEL AMAÇLI VE CİLT BAKIM KOLTUĞUELEKTRİKLİ GENEL AMAÇLI VE CİLT BAKIM KOLTUĞU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Koltuk 3 motorludur ve ergonomik dizayna sahiptir. Sırt kısmı, el kumandası ile 0-90 derece arasında istenilen konuma ayarlanabilir. Yükseklik, el kumandası ile 60-90 cm arasında istenilen konuma ayarlanabilir. Ayakucu kısmı, el kumandası ile 0-40 derece arasında istenilen konuma ayarlanabilir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.