Firma Adı İletişim Konum
ACTO PHARMA HİJYEN SAN. TİC. A.Ş.
Akçaburgaz Mh. 3038 Sk. No:11 34522 / ESENYURT / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 771 5621
Web: www.actopharma.com
Salon: 7
Stant: 705B
Ürün Grupları
  • Yara Bakım Setleri ve Yara bantları
  • Sterilizasyon, Dezenfektan ve Hijyen Ürünleri
  • Doğal Takviyeler
  • Dermatolojik Cilt Bakımı Ürünleri
  • Kişisel Bakım Ürünleri
  • Doğal Kozmetik Ürünler
  • Cilt Temizlik ve Hijyen Ürünleri

ACTO PHARMA; ACTO GmbH ile yaptığı lisans anlaşması gereği ACTO® markalı dezenfektan, antiseptik, kozmetik, yara bakımı, gıda takviyesi, kişisel hijyen ve endüstriyel temizlik ürünlerinin üretimini yapmaktadır. ACTO® markalı ürünlerin Türkiye ve 46 ülke de satış ve pazarlamasını gerçekleştirmekte ve hijyen ve dezenfeksiyon konusunda eğitim ve bilimsel araştırma desteği vermektedir. Dinamik AR-GE Departmanı ile her yıl ürün gamını geliştirmekte, ihtiyaca yönelik, çevre dostu, güvenli ürünler pazara sunmaktadır. ACTO PHARMA, ISO 90012015, ISO 134852016, GMP, OHSAS 18001, ISO 10002 gibi kalite belgeleri ile uyguladığı kalite güvence sistemi ve bünyesinde yer alan uzman personeli ile AR-GE laboratuvarlarında yeni ürün geliştirme, mevcut ürünlerde iyileştirme ve sürekli üstün kalitede ürünler sunmaya devam etmektedir. Şirketimiz bugün olduğu gibi ileride de faaliyet gösterdiği tüm alanlarda bilinçli ve sağlıklı bir bireyler için çalışmalarını sizlerin de desteğiyle aynı azim ve kararlılıkla sürdürecektir. Şirketimiz kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile Dünya Pazar payını her geçen gün artırırken, bilgi birikim ve deneyimlerini ihraç etmekte, yeni oluşumlar içerisinde emin adımlarla yol almaktadır. Hijyen ve Dezenfeksiyon alanında Dünya standartları, ilgili yasa ve yönetmelik ve mevzuatlara uygun bir çalışma içerisinde olmayı, insan sağlığı ve çevreye duyarlı bir anlayışla çalışma ve üretim yapmayı hedefliyoruz ve taahhüt ediyoruz.

Actolind Yara Bakım Ürünleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yara bakımında referans ve akıllı moleküllerin optimum kombinasyonu -Polyhexanide; kolonize ve infekte olmuş kronik yaralar ve yanıkların bakımı için ilk seçenek aktif madde olarak sınıflandırılmıştır. -Yaraların ve yara bakımında kullanılan bandaj, pansuman ve yara dolgu maddeleri gibi tıbbi malzemelerin temizlenmesi, nemlendirilmesi ve dekontaminasyonu için uygundur -Çoklu ilaç dirençli organizmalara (MDRO, MRSA, VRE) ve mikotik patojenlere (Candida albicans) karşı yüksek etkilidir -Granülasyon ve epitelizasyonu hızlandırır -Dermatolojik olarak test edilmiştir ‘’Excellent’’ -Biyouyumludur -İyi tolere edilir

Acto Herbal / Acto Herbal PlusBitkisel Gıda Takviyeleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ACTO® HERBAL, tıbbi faydalı özelliğe sahip yirmi doğal ürünün uygun oranlarda karışımı ile hazırlanmış güçlü bir gıda takviyesidir. İçeriğinde bulunan ve tamamen organik olan ürünlerin sağladıkları faydalar ve genel bilgiler broşürde açıklanmıştır. ACTO® HERBAL; soğuk fermantasyon yöntemi ile hazırlanmıştır, böylece hazırlanma aşamasında içeriğinde bulunan mineral ve vitaminler yüksek oranda korunmuştur. ACTO® HERBAL; günlük yaşam için gerekli olan çok sayıda aminoasit, polisakkarit, vitamin ve mineralleri kolayca alabileceğiniz şekilde kullanımınıza sunulmuştur. ACTO® HERBAL, günlük performansı ve yaşam kalitesini artırır. Günde tek monodoz ampul ile rahat kullanım sağlar. Sağlıklı ve kaliteli yaşamı ACTO® HERBAL ile yakalayın. ACTO® HERBAL PLUS, tıbbi faydalı özelliğe sahip yirmi doğal ürünün uygun oranlarda karışımı ile hazırlanmış güçlü bir gıda takviyesidir. İçeriğinde bulunan ve tamamen organik olan ürünlerin sağladıkları faydalar ve genel bilgiler broşürde açıklanmıştır. ACTO® HERBAL PLUS; soğuk fermantasyon yöntemi ile hazırlanmıştır, böylece hazırlanma aşamasında içeriğinde bulunan mineral ve vitaminler yüksek oranda korunmuştur. ACTO® HERBAL PLUS; günlük yaşam için gerekli olan çok sayıda aminoasit, polisakkarit, vitamin ve mineralleri kolayca alabileceğiniz şekilde kullanımınıza sunulmuştur. ACTO® HERBAL PLUS, içeriğindeki “Maca” sayesinde günlük performansın artırılmasının yanı sıra cinsel performansa da destek olur. Günde tek doz ampul ile rahat kullanım sağlar. Sağlıklı ve yüksek performanslı bir yaşam mutluluğunu ACTO® HERBAL PLUS ile yakalayın.

Acto Herbal Gen Gıda TakviyesiHydrolysed Collagen / Hyaluronic Acid
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.