Firma Adı İletişim Konum
AKTİ FARMA DIŞ TİC. İNŞ. TURZ. VE TIBBİ ÜRÜN. SAN. LTD. ŞTİ.
ALTUNİZADE MAH. KUŞBAKIŞI CAD. NO:29/1 / ÜSKÜDAR / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 474 4648
Web: www.aktident.com.tr
Salon: 6
Stant:  653B
Ürün Grupları
  • Sağlıklı Yaşam Ürünleri
  • Kişisel Bakım Ürünleri
  • AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI ÜRÜNLERİ/ ORAL AND DENTAL CARE PRODUCTS

2015 yılında kendi markası Aktident ile Türkiye pazarına giren Akti Farma ürün yelpazesinde Aktident Ağız ve Diş Bakım Ürünleri, Aktident Diş Protez Bakım Ürünlerini bulundurmaktadır. Akti Farma, sunduğu ürün kalitesi ile hastaların çok daha hızlı ve etkili bir şekilde tedavi görmesini sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde kullanıcılara diş hekimleri ve eczanelerin tavsiyeleri ile ulaşan Akti Farma ürünleri yarattığı fark ile kendi pazarını oluşturmaktadır.

AKTİDENT DİŞ PROTEZİ BAKIM ÜRÜNLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Aktident Diş Protezi Bakım Ürünleri kullanıcılarının konforlu ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için yelpazesinde Aktident Diş Protezi Yapıştırıcı Krem, Aktident Diş Protezi Temizleme Tableti, Aktident Diş Protezi Temizleme Seti, Aktident Diş Protezi Fırçası, Aktident Ekonomik Başlangıç Seti ve Aktident Temizleme Tableti Tanışma Paketi ürünlerini bulundurmaktadır.

AKTİDENT AĞIZ VE DİŞ BAKIMI ÜRÜNLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Aktident Ağız ve Diş Bakım Ürünleri kullanıcılarının ideal ağız hijyenini sağlamaları ve diş temizliğini en kolay ve en etkili şekilde yapmalarını sağlamak için yelpazesinde 6 farklı kalınlık seçeneği bulunan Aktident Arayüz Fırçalarını bulundurmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.