Firma Adı İletişim Konum
ALREH MEDICAL SP. Z O.O.
02-032 Warsaw Filtrowa Str. 81/27 Poland / / Warsaw / POLAND
İletişim: +48 607 840 600
Web: http://alreh.pl/
Salon: 7
Stant: 732F
Ürün Grupları
  • Fizyoterapi, Rehabilitasyon ve Terapi Ürünleri, Cihaz ve Sistemleri
  • Yürüme Destek Ürünleri

Alreh Medical engelli ve çeşitli hareket kısıtlamaları olan bireyler için rehabilitasyon ekipmanı üreticisidir.

Dinamik ayakta durma sehpasıActive Plus , Active Drive dinamik ayakta durma sehpası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Active Plus , Active Drive dinamik ayakta durma sehpası Alt ekstremitede kalan kısımları felçli insanların aktif rehabilitasyonu için piyasadaki en modern ve en iyi dinamik ayakta durma sehpasıdır. Dik pozisyonda adım atma olanağı sürüş hareketiyle birleştirilmiştir. Benzersiz bir oturaktan kaldırma sistemi ve aynı zamanda Reha Gym sistemi ile donatılmıştır.Genel olarak , T5 düzeyinden yüksek olmayan felçli, ellerinde bir sıkıntı olmayan ve ayaklarda ve dizlerde deformasyon olmayan aktif bireyler için tasarlanmıştır!

Statik ayakta durma sehpasıStatic Plus,Walker Plus statik ayakta durma sehpası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Static Plus statik ayakta durma sehpası Modern ayakta durma sehpası, ağır engellilik (parapleji, tetrapleji) yaşayan bireyler için dizayn edilmiştir. Benzersiz bir oturaktan kaldırma sistemi ve aynı zamanda Reha Gym sistemi ile donatılmıştır. Kas-iskelet sistemi için eksiksiz bir rehabilitasyon kapsamı sağlar. Walker Plus Yürüme işlevini eski haline getirmek için benzersiz bir system olmasının yanısıra, yatık pozisyondan başlayarak, yürüteçle bağımsız bir şekilde yürümeye kadar çok çeşitli rehabilitasyon olanağı sağlar. Benzersiz bir oturaktan kaldırma sistemi ve aynı zamanda Reha Gym sistemi ile donatılmıştır

activLifeactivLife – herkes için modern rehabilitasyon
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tamamen mekanik Güvenlik Platformu, terapistin sadece sağlıklı insanlarla değil, aynı zamanda günlük fonksiyonlarını sınırlayan çeşitli sağlık sorunları olan kişilerle de rehabilitasyon egzersizleri yapmasına olanak tanır.Kumanda eden program sayesinde:Terapist Paneli, terapist egzersiz türünü, süresini, hızını ve zorluk seviyesini belirler. Kinect kamera, insanın 25 ekleminin konumunu okuyarak anatomik hareketleri tam olarak eşleştirmenize ve performans iyileştirmelerini izlemenize olanak tanır. Cihaz, üst ekstremite, karın kasları ve alt ekstremite, ayağa kalkma ve oturma sürecine dahil olan tüm kaslar, ayak bileği, diz ve kalça eklemlerinin hareketliliğini artırma, denge eğitimi ve doğru duruşun devamlılığı için çok çeşitli egzersizlere olanak sağlamaktadır. Cihazın sağladığı fiziksel ve algısal egzersizlerin eşzamanlı kombinasyonu, nörodejeneratif hastalıkların önlenmesi ve rehabilitasyonunda en etkili araçtır. Tüm egzersizler kaydedilmektedir ve istatistikler kapsamlı ama aynı zamanda kullanışlı bir grafik formda verilmektedir. Bu da, terapistin hastanın gösterdiği ilerlemeleri takip etmesini sağlar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.