Avrasya'nın Lider Medikal Fuarı Expomed Eurasia için geri sayım başladı!

İstanbul, medikal dünyanın kalbi olmaya hazırlanıyor. Medikal endüstrinin heyecanla beklediği Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Laboratuvar Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı Expomed Eurasia için geri sayım başladı. 31 yıldır kesintisiz olarak düzenlenen Avrasya’nın Lider Medikal Fuarı Expomed Eurasia, hem Türkiye’den hem de dünyanın dört bir köşesinden yüzlerce katılımcı firmaya ve on binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Avrasya’nın Lider Medikal Fuarı Expomed Eurasia’ya sayılı günler kaldı. 25-27 Nisan 2024 tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde RX Tüyap tarafından düzenlenecek fuara ilgi yoğun. Fuarın 8 salonda 80 bin metrekare kapalı alanda Türkiye dahil 25 ülkeden 700’den fazla yerli ve yabancı firma ve firma temsilcisinin katılımı ile gerçekleşecek. İstanbul’u medikal dünyanın kalbi haline getiren fuar süresince sağlık endüstrisinin profesyonelleri, katılımcı firmalar ile görüşmeler gerçekleştirecek ve medikal dünyanın geleceğine yön veren yenilikçi ürün ve hizmetleri yakından inceleme fırsatı yakalarken, hastaneler, klinikler ve sağlık merkezileri ise yeni tedarikçiler ile tanışacak.

Tıbbi cihaz, medikal malzeme ve sağlık alanında Avrasya bölgesinin en önemli ihtisas fuarı konumunda olan Expomed Eurasia’da; elektro medikal ekipman ve teknolojileri, ortopedi-fizik tedavi- rehabilitasyon, medikal sarf malzemeler ve tek kullanımlık ürünler, hastane ve tıbbi tesis yönetimi ile reçetesiz ürünler (Over-The-Counter) kategorilerinde 1000’e yakın markanın temsil edileceği fuarda ziyaretçiler, yenilikçi ürün ve çözümleri bulacak.

İnovasyon Alanı yenilikçi ürün ve hizmetlerin vitrini olacak
Türkiye’den ve dünyanın dört bir köşesinden yüzlerce katılımcı firmaya ve on binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmak için gün sayan Expomed Eurasia, Türkiye’deki en uzun soluklu ve tek medikal fuar olarak sağlık endüstrisini geleceğe taşıma misyonuyla yoluna tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul Sağlık Endüstrisi Kümelenmesi Derneği (İSEK) ve RX Tüyap iş birliği ile düzenlenen İnovasyon Alanı’nda start-up firmalar başta olmak üzere medikal alanda geliştirilen yenilikçi ürün ve hizmetler fuar süresince ziyaretçiler ve melek yatırımcılar ile bir araya gelecek buluşacak. Fuardaki bu özel alan, aynı zamanda sağlık endüstrisine yönelik en güncel konuların ele alındığı seminer ve panel programı ile ziyaretçilere sektör hakkında ışık tutacak.

Endonezya – Türkiye İş Forumu Expomed Eurasia Fuarı’nda
31. Expomed Eurasia Fuarı’nın ilk günü olan 25 Nisan’da Endonezya Medikal Cihaz Üreticileri Derneği (ASPAKI) ve OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi tarafından düzenlenecek iş forumu Endonezya ve Türkiye arasında sağlık alanındaki yatırımların güçlenmesine zemin hazırlayacak. Endonezya’daki sağlık sektörünün dönüşümü ve gelişimi için kritik konuların ele alınacağı forumda Endonezya Sağlık Bakanlığı’na bağlı Medikal Cihaz Endüstrisi Derneği’nden ve T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan yetkililer de konuşmacı olarak yer alacak.

Katılımcı firmaların listesi ve fuar biletleri expomedistanbul.com adresinde!
Türkiye, sağlık sektöründeki başarı hikayesini 2 kıtanın birleşme noktası İstanbul’da dünyayla buluşturmaya Expomed Eurasia Fuarı ile devam ediyor. Günden güne büyüyen, değişen ve gelişen medikal dünyanın trendlerini yakalamak isteyen herkes, fuarda hangi firmalar ile tanışacaklarını öğrenmek ve fuar giriş biletlerini almak için www.expomedistanbul.com adresini ziyaret edebilir.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN