İstanbul'da Medikal Sektörün Geleceği Konuşuluyor: Expomed Eurasia Kapılarını Açtı!

Medikal dünyanın en önemli buluşma noktalarından biri olan ve RX Tüyap tarafından düzenlenen Expomed Eurasia, 25 Nisan’da İstanbul’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı. 31. kez düzenlenen fuar, bu sene de tıbbi cihaz, medikal malzeme ve sağlık alanındaki en son yenilikleri sektör profesyonelleriyle buluşturuyor. 25 ülkeden 700'den fazla yerli ve yabancı firma ve firma temsilcisinin katıldığı fuarda ziyaretçiler, tıbbi malzeme, cihaz ve teknolojideki yenilikler ile buluşuyor.

Avrasya'nın Lider Medikal Fuarı Expomed Eurasia için geri sayım başladı!

İstanbul, medikal dünyanın kalbi olmaya hazırlanıyor. Medikal endüstrinin heyecanla beklediği Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Laboratuvar Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı Expomed Eurasia için geri sayım başladı. 31 yıldır kesintisiz olarak düzenlenen Avrasya’nın Lider Medikal Fuarı Expomed Eurasia, hem Türkiye’den hem de dünyanın dört bir köşesinden yüzlerce katılımcı firmaya ve on binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Expomed Eurasia’nın uluslararası tanıtım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor!

25-27 Nisan 2024 tarihleri arasında İstanbul'daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını 31. kez açacak olan Avrasya’nın lider medikal fuarı Expomed Eurasia için yurt içindeki tanıtım çalışmalarının yanı sıra yurt dışında da dijital ve geleneksel tanıtım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor!

Avrasya'nın Lider Medikal Fuarı 25-27 Nisan’da Kapılarını Açıyor!

30 yılı aşkın süredir kesintisiz düzenlenen, Türkiye’nin en uzun soluklu medikal fuarı Expomed Eurasia sektör profesyonellerine 2024 yılında da global çapta geniş kapsamlı bir iş platformu sunuyor. Medikal cihaz, ekipman ve teknolojilerin sergilendiği, medikal trendlerin ve sağlık yatırımları alanında etkinliklerin düzenlendiği Avrasya'nın alanında lider medikal fuarı Expomed Eurasia, 25-27 Nisan tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını 31. kez açmaya hazırlanıyor.

Avrasya’nın lider medikal ve sağlık fuarı Expomed Eurasia, 23 binden fazla sektör profesyonelini ağırladı

İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 16-18 Mart tarihlerinde, 30’uncu kez kapılarını açan Avrasya’nın lider medikal ve sağlık fuarı Expomed Eurasia, 700’ün üzerinde yerli ve yabancı firmanın katılımıyla gerçekleşti. Büyük ilgi gören fuarı, üç gün boyunca 120’den fazla ülkeden 4.718, Türkiye içinden 18.642, toplamda ise 23.360 sektör profesyoneli ziyaret etti.

Medikal endüstrisinin heyecanla beklenen fuarı Expomed Eurasia, kapılarını ziyaretçilerine açtı

30. kez düzenlenen Expomed Eurasia, Türkiye'deki en uzun soluklu ve tek medikal fuar olarak sağlık endüstrisini geleceğe taşıma misyonuyla yoluna devam ediyor. Elektro medikal ekipmanlar, laboratuvar teknolojileri, ortopedi – fizik tedavi – rehabilitasyon ürünleri, hastane yapı ve medikal sarf malzemeleri ile reçetesiz satılan vitamin ve gıda takviyeleri alanlarında yerli ve yabancı katılımcı firmaları bir araya getiren Expomed Eurasia, 16 Mart Perşembe günü kapılarını ziyaretçilerine açtı. İstanbul, Büyükçekmece’deki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuar 3 gün boyunca ziyaret edilebilecek.

Medikal endüstrisinin ticaret platformu Expomed Eurasia Fuarı için geri sayım başladı!

Medikal endüstrinin ve sağlık sektörünün heyecanla beklediği Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Laboratuvar Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı Expomed Eurasia, 30. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 30 yıldır kesintisiz düzenlenen fuar bu sene 16-18 Mart tarihleri arasında Büyükçekmece – İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçileri ile buluşacak. Fuarda ziyaretçiler medikal alandaki en yeni ürün ve hizmetleri yakından inceleme fırsatına sahip olacak.

Avrasya’nın lider medikal fuarı Expomed Eurasia kapılarını açtı

Avrasya’nın lider medikal ve sağlık fuarı Expomed Eurasia, 600’ün üzerinde yerli ve yabancı firmanın katılımıyla 29’uncu kez kapılarını açtı. 17 - 19 Mart tarihlerinde İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Expomed Eurasia’da medikal dünyasının trendlerini gözler önüne seriyor.

28. Expomed Eurasia Fuarı Hibrit bir Formatta Kapılarını Açtı

Bir önceki Expomed Eurasia Fuarı’na oranla bu seneki fuar, %20 ziyaretçi artışı ile toplam 9.066 sektör profesyoneli tarafından ziyaret edildi.  Türkiye hariç toplam 75 ülkeden 2.130 uluslararası ziyaretçinin geldiği fuar, Türkiye içerisinden 61 ilden 6.937 sektör profesyoneli tarafından ziyaret edildi. 

Sağlık ve medikalin hibrit fuarı Expomed Eurasia açıldı

Pandemide önemli sorumluluklar üstlenen sağlık ve medikal sektörünün heyecanla beklediği 28. Expomed Eurasia Fuarı, 2 Haziran 2021 Çarşamba günü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı. Reed Tüyap Fuarcılık’ın düzenlediği ve üç gün sürecek olan hibrit fuarda, fiziki fuarın yanı sıra önemli online etkinlikler de gerçekleştiriliyor. Reed Tüyap Fuarcılık Genel Müdürü Ali Muharremoğlu, “70’i aşkın ülkeden kayıt olan ziyaretçilerimiz online platformda ve fuar alanında 2-4 Haziran tarihleri arasında 250’i aşkın firma ve firma temsilciliğiyle bir araya gelecek. Fuarımız hayırlı olsun. 2 Haziran Dünya Fuarcılık Günü’nde açtığımız Expomed Eurasia’nın fuarların devam etmesi adına bir umut ışığı olmasını diliyoruz” dedi.

Pandemide kritik sorumluluklar üstlenen medikal ve sağlık sektörü, 2-4 Haziran 2021’de 28. Expomed Eurasia Fuarı’nda buluşacak.

Hibrit fuar anlayışıyla düzenlenecek 28. Expomed Eurasia, Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Laboratuvar Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı, üç önemli online etkinliğe de sahne olacak.

Sağlık ürünlerinde 4 milyon dolarlık ticaret!

Pandemi nedeniyle önemi ve sorumluluğu daha da artan sağlık ve tıbbi cihaz sektörünün buluştuğu 27’nci Expomed Eurasia Fuarı, yabancı alıcı akınına uğradı. Tüyap’ın grup şirketlerinden Reed Tüyap Fuarcılık’ın İstanbul’da düzenlediği fuara, 73 ülkeden 2 bine yakın uluslararası ziyaretçi gelirken, dijital iş ağı platformu Business Connect Programı üzerinden ise 1500’e yakın uluslararası online ziyaretçi katıldı. Fuarda 4 milyon dolara yakın ticaret gerçekleşti.

Sağlık ürünleri ihracatında Türkiye’ye büyük ilgi

Türkiye’nin pandemiyle mücadelede gizli kahramanları olan yerli ve milli tıbbi cihazlar, koruyucu ürünler, TÜYAP’ın grup şirketlerinden Reed Tüyap Fuarcılık’ın İstanbul’da düzenlediği, 27. Expomed Eurasia Fuarı’nda 7 Kasım’a kadar sergilenecek.  Fuarın açılışına online görüntülü katılan Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Emine Alp Meşe, “İçinde bulunduğumuz olağanüstü süreçte yerli üretim ekosistemine sahip ülkelerin tıbbi cihaz tedarik sorunlarının üstesinden daha kolay geldiğini gördük. Bir ürünü üretmek kadar pazarlamak da önemli.

ASELSAN’ın yerli elektroşok cihazı ilk kez Expomed Eurasia’da…

TÜYAP’ın grup şirketlerinden Reed Tüyap Fuarcılık’ın 5-7 Kasım 2020 tarihlerinde İstanbul’da düzenleyeceği  Expomed Eurasia’da medikal alandaki  en son teknolojik ürünler sağlık profesyonellerinin beğenisine sunulacak. Türkiye’nin tek yerli elektroşok cihazı da ilk kez Expomed’de sergilenecek. Son yıllarda savunma sanayindeki başarısını medikal alanda geliştirdiği ürünlerle de gösteren Heartline OED, ASELSAN standında ziyaretçilere tanıtılacak.

Medikal sektörün ilk ve tek hibrit fuarı Expomed Eurasia açılıyor!

Pandemi nedeniyle kullanımı olağanüstü seviyelerde artan tek kullanımlık tıbbi ürünler ve sarf malzemelerinin geniş bir şekilde sergileneceği 27’inci Expomed Eurasia için geri sayım başladı. Tüyap’ın grup şirketlerinden Reed Tüyap Fuarcılık’ın 5-7 Kasım 2020 tarihlerinde İstanbul’da düzenleyeceği Expomed Eurasia, yeni nesil hibrit bir fuar olacak. 

Dünya Ticaret için TÜYAP’a Geldi

Kısıtlar nedeniyle ara verilen ticari fuarlarımızı yeniden yüz yüze gerçekleştirmeye başladık. Tüyap’ın yeni dönemde düzenlediği ilk fiziki fuarı olan 33'üncü Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech 2020’ye yurt içinden ve yurt dışından ilgi oldukça yüksek. Fuar şimdiye kadar 50 ülkeden ziyaretçi ağırladı. Kısıtlar nedeniyle ara verilen ticari fuarlarımızı yeniden yüz yüze gerçekleştirmeye başladık. Tüyap’ın yeni dönemde düzenlediği ilk fiziki fuarı olan 33'üncü Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı WoodTech 2020’ye yurt içinden ve yurt dışından ilgi oldukça yüksek. Fuar şimdiye kadar 50 ülkeden ziyaretçi ağırladı.

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.

Türkiye’de Sağlıkta Girişimcilik Ekosistemi 27. Expomed Eurasia Fuarı’nda Masaya Yatırılacak!

5-7 Kasım 2020 tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 27. kez düzenlenecek Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Laboratuvar Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Expomed Eurasia “Sağlıkta İşbirliği” teması ile kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.

Yeni Tarihimiz: 5-7 Kasım 2020

Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. olarak 11-13 Haziran 2020 tarihleri arasında planlanan Expomed Eurasia Fuarı’mızı 5-7 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştireceğimizi bildirmek isteriz.

EXPOMED EURASIA FUARI 27. KEZ KAPILARINI AÇMAK İÇİN GÜN SAYIYOR!

5-7 Kasım 2020 tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 27. kez düzenlenen Expomed Eurasia Fuarı, kapılarını açmaya hazırlanıyor. T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen fuar, medikal sektör için Türkiye’de ve Avrasya Coğrafyasında rakipsiz bir iş platformu olmasıyla öne çıkıyor.
 
 

EXPOMED'E YURT DIŞINDAN REKOR SAYIDA ZİYARETÇİ

6.654’ü 104 ülkeden uluslararası olmak üzere toplamda 33.874 sektör profesyonelinin ziyaret ettiği fuar, katılımcı firmalardan ve ziyaretçiler tam not alırken; İnovasyon Alanı’nda gerçekleşen “Uluslararası İş Geliştirme ve İhracat Stratejileri” konulu panele, Leyla Alaton konuşmacı olarak katıldı. 

EXPOMED 2019 KAPILARINI AÇTI

Sağlık endüstrisinin tüm bileşenleri 1,5 milyar dolarlık iş hacmi için aynı çatı altında

EXPOMED, YERLİ ÜRETİCİNİN İHRACATINA ODAKLANIYOR

Expomed Fuarı’nda tıbbi cihaz sektörünün hedefi; 1,5 milyar dolarlık iş hacmi

1,5 MİLYAR DOLARLIK İŞ HACMİNE EV SAHİPLİĞİ YAPMAYA HAZIRLANIYOR

Türkiye sağlık sektörünün bu yıl daha fazla ihracat yapması için yoğun olarak çalışan Expomed, dünyanın farklı noktalarından İstanbul’a gelecek olan alım heyetlerinin de buluşma noktası olmayı amaçlıyor. 

AVRASYA'NIN LİDER MEDİKAL FUARI EXPOMED EURASIA 26. KEZ KAPILARINI AÇIYOR

Medikal endüstrisinin vazgeçilmez iş platformu olarak sektörü her sene aynı çatı altında bir araya getirerek yüzlerce yerli ve yabancı medikal firmaya ev sahipliği yapan Expomed Eurasia, 2019 yılında on binlerce sektör profesyonelini 28-30 Mart tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ağırlayacak.

EXPOMED'E REKOR KATILIMCI VE ZİYARETÇİ

REED TÜYAP tarafından düzenlenen, Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin medikal alandaki en önemli buluşma platformu EXPOMED Fuarı, 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. 90 ülkeden 6.104’ü yabancı olmak üzere toplamda 35.832 sektör profesyonelinin ziyaret ettiği fuar, katılımcılardan tam not alırken; İnovasyon Alanı’nda gerçekleşen ‘Kısırlıkta Yepyeni Teknolojiler Artık Kapımızda’ konulu panele, Prof. Dr. Utkan Demirci konuşmacı olarak katıldı.
 

AVRASYA'NIN LİDER MEDİKAL FUARI KAPILARINI AÇTI

Türkiye’nin medikal alandaki en önemli buluşma platformu EXPOMED Fuarı, 40 ülkeden 800’ü aşkın katılımcı firma ile 22 Mart Perşembe günü kapılarını açtı. Reed Tüyap Genel Müdürü Ali Muharremoğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı törene katılım gösteren, T.C.  Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş sağlık sektöründeki gelişmeleri anlattı.

 

OTC SEKTÖRÜ, EXPOMED İLE YENİ PAZARLARA AÇILMAYA HAZIRLANIYOR

Hızla büyüyen OTC sektörü EXPOMED ile yeni pazarlara açılmaya hazırlanıyor. Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin lider medikal fuarı Expomed, bu farkındalıkla OTC (reçetesiz ürünler) alanını bünyesine dâhil ederek, pazarın hedeflerine ulaşmasında önemli bir görev üstleniyor.

34.086 KİŞİLİK REKOR ZİYARETÇİ

4.972’si yabancı, 29.114’ü yerli olmak üzere toplam 34.086 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan fuarda, 705 firma ve firma temsilcisi ürünlerini 32.645 m2 alanda sergiledi. 

8 ÜLKENİN SAĞLIK BAKANI FUARDA PPP MODELİNİ MASAYA YATIRDI

24. Expomed Eurasia Fuarı İstanbul’u 4 gün boyunca medikal sektörün kalbi haline getirdi.  4.972’si yabancı, 29.114’ü yerli olmak üzere toplam 34.086 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan fuarda 705 firma ve firma temsilcisi ürünlerini 32.645 m2 alanda sergiledi.  

SAĞLIK ENDÜSTRİSİNİN TÜM BİLEŞENLERİ EXPOMED'DE BİR ARAYA GELİYOR

Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin en büyük medikal fuarı olan EXPOMED, bu yıl 30 Mart-2 Nisan 2017 tarihleri arasında 24. kez sektör profesyonellerine kapılarını açıyor.  Sağlık Bakanlığı’nın desteğiyle TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde sağlık endüstrisinin tüm bileşenlerini bir araya getirecek olan EXPOMED, sağlık sektöründeki en yeni teknolojilerin, AR-GE ve inovasyon harikası ürünlerin sergileneceği bir platform olarak da göze çarpıyor. 

TÜRK SAĞLIK SEKTÖRÜ ŞEHİR HASTANELERİ İLE GÜÇLENİYOR

Avrasya Bölgesi’nin en önemli fuarlarından biri olan Expomed Eurasia ile birlikte 1-2 Nisan tarihleri arasında eş zamanlı düzenlenecek ‘Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği’ konulu sempozyum, yurt içinden olduğu kadar, yakın coğrafyadan ülke bakanlıklarının katılımıyla gerçekleşecek.

T.C. EKONOMİ BAKANLIĞI’NDAN SONRA KOSGEB'TEN DE DESTEK

T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın desteğinden sonra KOSGEB desteğini de alan EXPOMED Fuarı,  sürdürülebilir büyüme stratejisi sayesinde yoluna tüm hızıyla devam ediyor. Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin medikal alandaki en önemli buluşma platformu olan EXPOMED Fuarı, T.C. Ekonomi Bakanlığı'nın desteğinden sonra şimdi de KOSGEB desteğini aldı. 
 

ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ALANINDA YENİ TEKNOLOJİLERLE AMELİYATSIZ TEDAVİLER MÜMKÜN

Ortopedi ve Travmatoloji alanında son 10 yılda hem bilgi teknolojileri hem de implant dizayn teknolojileri alanında çok hızlı değişimler ve ilerlemeler yaşanıyor. Türkiye’nin özellikle omurga cerrahisinde ileri seviyede olduğunu belirten uzmanlar, inovasyon harikası ürünlerle tedavi süreçlerinin hız kazandığını belirtiyor.  

EXPOMED, İNOVASYON ALANINI GELİŞTİREREK SEKTÖRE YENİLİK GETİRMEYE HAZIRLANIYOR

Sağlık profesyonellerinin buluşma noktası EXPOMED; İnovasyon alanını geliştirerek sektöre yenilik getirmeye hazırlanıyor
REED TÜYAP Fuarcılık tarafından 22 – 25 Mart 2018 tarihleri arasında 25. kez sektör profesyonellerine kapılarını açmak için hazırlanan EXPOMED,  T.C. Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği (MASSİAD) desteğiyle inovasyon alanını geliştirerek büyümeye devam ediyor.

 

SAĞLIK PROFESYONELLERİNİN BULUŞMA NOKTASI EXPOMED 24. KEZ KAPILARINI AÇMAK İÇİN GÜN SAYIYOR

REED TÜYAP Fuarcılık tarafından bu yıl 30 Mart-2 Nisan 2017 tarihleri arasında 24. kez sektör profesyonellerine kapılarını açmak için hazırlanan EXPOMED, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın desteğiyle her geçen gün büyümeye devam ediyor.

ARAB HEALTH 2018 FUARI'NDAYIZ!

Randevu Talebinizi Bize İletin!