Firma Adı İletişim Konum
ABCS GIDA KİMYA MAK. DAN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Batı Sitesi Mah. 2310/1. Cad. No: 45/2 / Yenimahalle / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 255 3325
Web: http://abcs.com.tr/
Salon: 2A
Stant: 253D
Ürün Grupları
  • Gida Takviyesi
  • Dogal Takviyeler
  • Dogal ve Bitkisel ilaclar
  • Dogal Kozmetik Urunler
  • Anne Bebek Kozmetik Urunleri Losyonlar Yaglar Kremler

ABCS GIDA KİMYA ABCS Gıda ve Kozmetik Ürünler Ltd. Şti. 2010 yılında Ankara da kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana gıda ve kozmetik sektörlerinin deneyimli üreticisi ve tedarikçisidir. ABCS, iç piyasada üretilen tohum ve bitkileri işleyerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Ayrıca sıfır atık bilinci ile bitki ve tohumları her aşamada kullanmaya gayret göstermektedir. ABCS, AR-GE laboratuvarlarında yeni ürünler geliştirmekte, hammadde ve mamul ürünler üretmektedir. Türkiye nin ilk buğday, jojoba ve havuç yağları üreticisidir. Ürettiğimiz sabit ve uçucu yağlar, sıvı ekstraktlar ve esanslar ile kozmetik, gıda ve gıda takviyesi alanında ürünler üretmeye devam etmekteyiz. Firmamız, private label üretim konusunda oldukça deneyimlidir. Birçok firmanın ihtiyacına yönelik ürünleri büyük bir titizlikle üretip beğenilerine sunuyoruz. Firmamız çevre kirliliği konusunda oldukça hassas olup, kullanılan hammaddelerden sağlanan enerjiye kadar doğayı korumaya özen göstermektedir. Yönetim sistemi, İyi Üretim Uygulamalarının gerekliliklerine uygundur. ABCS ailesi olarak ihtiyacınız olan ürünleri hassasiyetle üretmekten mutluluk duyarız

Gew n Kirish Çatlak Önleyici BalmÇatlak Önleyici Balm
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Doğal içeriği ile cildin elastikiyetini arttırarak çatlak oluşumunu engellemeye yardımcı olur

HERBAFLORA KARA MÜRVER- PROPOLİS-C VİT İÇEREN TEGKARA MÜRVER- PROPOLİS-C VİT İÇEREN TEG
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İçerdiğindeki önemli etkin maddeler ile bağışıklık siteminizi güçlendirir. L-Askorbik Asit, Karamürver(Sambucus nigra), Ekineyza (Echinacea sp.) Propolis, Ginseng (Panax Ginseng) , E Vitamini( D-alfa-tokpferil asetat), Çinko Oksit, K vitamini (Fillokuinon) , D3 Vitamini (Kolejalsiferol), Selenyum ( soydum selenit)

Gew n Kirish Bebek Pişik KremiPişik Kremi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Aloe Vera özü ve doğal içerikleri ile bebeğinizin cildini korur ve yatıştırarak pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

HERBAFLORA ÇÖREKOTU YAĞIÇÖREKOTU YAĞI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Soğuk pres metodu ile üretilmiş % 100 çörekotu (nigella sativa) tohumu doğal sabit yağı

Herbaflora Soğuk pres metodu ile üretilmiş % 100 çörekotu (nigella sativa) tohumu doğal sabit yağıoğuk pres metodu ile üretilmiş % 100 çörekotu (nigella sativa) tohumu doğal sabit yağı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kabak çekirdeği yağı, Bodur Palmiye meyvesi, Kereviz tohumu, Isırgan kökü, çinko oksit Kabak çekirdeği yağı, Bodur Palmiye meyvesi, Kereviz tohumu, Isırgan kökü, çinko oksit Yaşam kalitesinin artmasına yardımcı olur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • GEW N KIRISH
  • HERBAFLORA
  • WELLTIMATE
  • GVK
  • BLACON