Firma Adı İletişim Konum
ACBED MEDİKAL MOBİLYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İkitelli OSB Demirciler San. Sit. C5 Blok No: 256/B / Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 533 323 0415
Web: https://www.acbedmedical.com/
Salon: 6
Stant:  641B
Ürün Grupları
  • Ameliyat Alet Cihaz ve Ameliyathane Donanimlari
  • Hastane Yataklari ve Donanimlari

1965 yılında Türkiye de ilk kez hasta ve bakım karyolası üretiminin gerçekleştiren Ailemiz yaklaşık yarım asırlık bilgi ve tecrübesi ile Türkiye sağlık sektörüne hizmet vermektedir. 50 yıllık tecrübe ile hastanelerde ve bakım evlerinde mevcut eksiklikleri tespit edip hizmet kalitesinin artırılmasında önemli bir rol alarak, bu kapsamda kullanıcılardan gelen geri dönüşler, talepler ve istekler değerlendirilerek projeler hazırlanmaktadır.

4 Motorlu Full Yoğun Bakım Hasta KaryolasıElektrikli Hasta Karyolası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sırt ve ayak hareketleri, yükselme / alçalma hareketleri, trendelenburg / ters trendelenburg hareketleri 4 adet DC motor sayesinde ayarlanır. Tüm fonksiyonlar, kablolu el kumandası ve hemşire kontrol paneli ile gerçekleştirilebilir. Elektronik CPR Otomatik kayma sistemi Drenaj askısı Kompakt yatma yüzeyi Ø125 mm, merkezi fren sistemi ve doğrusal yön kilidi ile 360° döner tekerlekler. Kolayca çıkarılabilen PP başlık ve ayak ucu panelleri. 4 parça amortisörlü PP yan korkuluklar. Elektrostatik toz boyalı metal aksam. Yüksekliği ayarlanabilir serum askısı

Ameliyat MasasıElektrikli Genel Cerrahi Ameliyat Masası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ameliyat masası üst tablası; baş, iki parçalı sırt, kalça ve iki parçalı bacak kısmı olmak üzere altı bölümden oluşmaktadır. Genel Cerrahi, Üroloji, Jinekoloji, Ortopedi, Göz, Beyin Cerrahisi, KBB, Kardiyoloji vb. birçok operasyon kullanımına uygun olarak yapılmıştı. Masanın alçalıp-yükselmesi, sırt bölümü, trendelenburg, sağ-sol lateral hareketleri kablolu el kumandası yardımıyla hareket eden elektrikli motor sistemi ile sağlanmaktadır. Spiral kablo ile daha kolay ve daha iyi bir tutuş sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmış, sembolik pozisyon figürleriyle LED arkadan aydınlatmalı anahtarı karanlıkta bile rahatlıkla kullanılmasını sağlayan kumanda mevcuttur. Cırcırlı Sistem sayesinde baş ve ayak kısmı manuel olarak çalıştırılır. Anti Bakteriyel ve Anti Fungal şilte mevcuttur. 100 mm çapında 2 adet frenli teker bulunan çift döner tekerler ile tablanın hareketi kolaylaştırılmıştır. Röntgen çekimine uygundur. C kollu skopi cihazına uygundur. Üst tablası karbonfiberden üretilmiştir. Zero sıfırlama tuşu vardır. Böbrek elevatörlüdür.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ACBED MEDİCAL
  • CURE ROUSE