Firma Adı İletişim Konum
AFACAN PLASTİK SAN. END. TEMİZ. VE SAĞ. ÜRÜN. İNŞ. SAN. TİC.LTD. ŞTİ.
Yeni Camii OSB Mah. OSB 2. Cad. No: 2 Kavak / Samsun / Kavak / SAMSUN / TÜRKİYE
İletişim: +90 555 178 1130
Web: www.afacanplastik.com
Salon: 7
Stant: 707A
Ürün Grupları
  • Diğer Hijyen, Sterilizasyon ve Dezenfektan Araçları
  • Endüstriyel Temizlik ve Sağlık Ürünleri - Industrial Cleaning and Health Products

Hikayemiz Ustalıkta önemli olan nedir? Zaman mı? Sabır mı? Sadece zaman, sadece sabırla olmaz yaptığın işe sadık olmak gerekir. En iyisini üretmek emek ister ama; herkes için en iyisini üretmek yılların birikimiyle ustalaşarak olur.1980 yılında bu işe başlarken yolun ne kadar uzun olduğunun farkındaydık. Her defasında aynı özenle, her zaman hep en iyisini yapma arzusu ile o ürünü kusursuzlaştırabilmek için kolları sıvadık yıllar önce Plastik İnsanlığın ürettiği gelişmenin, teknolojinin esas unsurlarından biri, tarih boyunca şekillendirildi. Yeri geldi yapısı değiştirilerek daha da güçlendirildi. Gün geldi insanların hayatını kolaylaştırmak için her yerde kullanıldı. Endüstriyel Temizlik ve Sağlık Ürünleri sektörlerine yön veren, inovasyonu kendine misyon edinmiş, çevreci ve geliştirici üretim yolculuğu 1980 yılında yönetim kurulu başkanımız Sn. Osman ABANOZ tarafından Samsun da kurulmuştur. Firmamız el presleri kullanarak bebek emzikleri üretimi ile ticari hayatına başlamıştır. Islak hacim ekipmanları, plastik, sağlık ürünleri, enfekte atık kovaları, kağıt ve köpük verici aparatları, evsel ve endüstriyel çöp kovaları, çöp faraşları ve mop grubu ile üretimine devam etmektedir. Afacan Plastik insana ve çevreye saygı, öz değerlerinin bir parçası olarak tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul etmiştir. AFACAN Plastik, 10.000 m² fabrika alanı bünyesinde farklı boyutlarda ve kapasitelerdeki Plastik Enjeksiyon Makineleri ile günlük toplamda 30.000 ürün üretim hacmine sahiptir. AFACAN Plastik, alanında uzman çalışanları ve mühendisleri sayesinde sektörün ihtiyaçlarını ve gelişimini fazlasıyla karşılamayı kendine hedef edinir. Yenilikçi ve geliştirici karakterini yeni tasarımlarına yansıtabilme imkanı sunan AR-GE birimi ve bu birime bağlı Kalıp Atölyesi kurulmuştur. Mevcut dizaynların gelişimini kendi bünyesinde zamanında yapabilmesi mümkün hale gelmiştir. Kalıp Atölyesinde alanında uzman ve deneyimli enjeksiyon kalıp üreticilerine sahiptir. Afacan Plastik bünyesindeki Tampon Baskı Makinesi ve Lazer Baskı Makinesi ile müşterilerin talebi üzerine istenilen ürüne baskı yapılabilmektedir. Her üretilen ürün müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak için kalite denetimine tabi tutulmaktadır. Afacan Plastik, Uluslararası Standartlar Teşkilâtının ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği belgeleri ile tescillenmiştir. Üretim sürecinde, ürün kalitemizi arttırmak için UL, ISO ve ASTM gibi dünyaca kabul gören standardizasyon kuruluşları tarafından incelenip belgelendirilen mühendislik plastiklerini kullanmaktadır. 1980 den beri Önce Kalite anlayışımızı en ufak bir değişiklik yapmadan sürdürüyor, tedarikçilerimizle omuz omuza çalışmanın getirdiği başarının gururunu paylaşıyoruz. Afacan Plastik, Türkiye nin lider kuruluşlarından birisi olarak, Endüstriyel T

ÇİFT KOVALI TEMİZLİK ARABASI PLASTİKÇİFT KOVALI TEMİZLİK ARABASI PLASTİK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AVM temizliğinden hastane, okul, bina temizliğine her alanda olmazsa olmazımız olmaya devam eden temizlik arabaları kolay ve ergonomik tasarımı ile dünyaca kabul görülen regülasyon kuruluşlarınca onaylı kaliteli plastik malzemeden üretilmektedir.

Enfekte Atık KovasıEnfekte Atık Kovası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Fabrika, laboratuvar, sanayii ve özellikle sağlık alanında kullanılan enfekte atık kovaları iç ve dış mekanlar için kullanışlıdır. Atık yönetmeliğine uygun, istenilen tasarım ve renge göre özel üretim yapılır. Montajlı şekilde gönderilecek olup yurt içi ve yurt dışı kullanım alanlarına uyumludur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AFACAN PLASTİK
  • AFACAN AVM
  • A FORM
  • AFACAN COLLECTION
  • HABURDA.COM