Firma Adı İletişim Konum
ALPLER MEDİKAL VE SAĞLIK TİCARET LTD ŞTİ
Bahçekapı Mah. 2500. Cad. No:15, Şaşmaz (Bahçekapı) / Etimesgut / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 441 3436
Web: www.alplermedikal.com
Salon: 3
Stant: 326A
Ürün Grupları
  • Yoğun Bakım Üniteleri ve Donanımları
  • Yenidoğan Üniteleri ve Donanımları
  • Ameliyat Alet, Cihaz ve Ameliyathane Donanımları
  • Hastane Yatakları ve Donanımları
  • Hastane Muayene Mobilyaları, Bekleme Odaları
  • Tıbbi Amaçlı Gaz ve Gaz Sistemleri
  • Tek Kullanımlık Sarf Malzemeler
  • Sarf Malzeme ve Tek Kullanımlık Ürünler için Diğer Ekipman, Donanım, Teknoloji ve Hizmetler

Ortaklarının 25 yılı aşkın sektör tecrübesi ile 2005 yılında kurmuş olduğu firmamız, Alpler Medikal ve Sağlık Ticaret Ltd. Şti., sektörde edindiği deneyim ve geniş kapsamlı sağlık çözümleri ile ülkemizin ve dünyanın dört bir yanına hizmet vermektedir. Yurt içerisinde Ankara ve İstanbul da kendi kadromuz ile yer alırken diğer illerimizde bayi alt yapısı ile ürünlerimizin satış ve tedarikini sağlamaktayız. Sağlık sektörüne yönelik geniş bir yelpazede çözüm ve ürün sunan firmamızın konsantre olduğu alanların başında anahtar teslim hastane projeleri ve danışmanlık hizmetleri yer almaktadır. Sistem entegrasyonunda uzman ekibiyle anahtar teslim hastane projelerini gerçekleştiren firmamız satış ve servis hizmetlerini başarıyla yerine getirmektedir. Ürün yelpazesi, öngörülen proje planlarındaki tüm hastane ekipmanlarını içerecek şekilde oluşturulmaktadır. Firmamız ülkemizin yanı sıra yurtdışında da başarı ile tamamlamış olduğu sayısız hastane projeleri ile adından sıkça bahsettirmektedir. Yurtdışında geniş bir coğrafyada çalışmalarını yürüten Alpler Medikal; Orta Asya, Türk-i Cumhuriyetler, Güney Asya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Balkanlar ve Doğu Avrupa bölgelerinde aktif olarak yer almaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız ameliyathaneler ve bu birimlerin gereksinimleri konusunda da ayrı bir uzmanlığa sahip olmaktadır. Günümüze kadar tüm ameliyathane malzemelerini ithal ederek, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında satışlarını gerçekleştirmektedir. Ameliyat öncesi ve sonrası dönemlerini içeren anestezi ve yoğun bakım ünitelerinin gereksinimi olan ürünler ve kadın doğum ürün grupları da en fazla özeni gösterdiği ve yine sektör liderliğini koruduğu alanlar içerisindedir. Merkezi sterilizasyon alanında da iddialı olan firmamız sterilizasyon kurulumlarının yapılması ve servislerinin verilmesinde de hem devlet hem özel hastanelerde sayısız başarılara ulaşmıştır. Alpler Medikal distribütörlüğünü yapmakta olduğu tüm markaların aynı zamanda yetkili servisi olarak da hizmet vermektedir. Teknik servis alanında uzman kadrosu ile geniş bir satış sonrası servis ağına sahip olan firmamız bakım onarım hizmetleri de sunmaktadır. Firmamız, yaklaşık iki yıllık bir AR-GE çalışmasının ardından, 2018 yılında yerli ve milli olarak üretime adım atmıştır. STERVAC adı altında Aspirasyon Torbası ve Kanisteri üretimine başlayan Alpler Medikal kısa sürede uluslararası kalite standartlarını yakalayarak ürünlerini EN ISO 134852003, CE ve FDA belgeleri ile desteklemiştir. İthal medikal ürünlere, yerli alternatif olarak kaliteli ve ekonomik ürünler sunan firmamız alanında katma değer yaratarak ülkemize ve sağlık sektörüne de katkıda bulunmaktadır.

Graciella Jinekolojik Muayene KoltuğuJinekolojik Muayene Koltuğu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Graciella® jinekolojik muayene koltuğu, doktorun hastalarla verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. İşlevsel tasarım öğeleri hastanın konforunu ve güvenliğini artırmak için ayarlanabilmektedir. Ultrason dahil olmak üzere temel muayene tek bir yerde ve son derece ergonomik. İki kolon da dahil olmak üzere, benzersiz tasarım öğeleri, koltuğun çeşitli pozisyonlara kolayca ayarlanmasını sağlar. Zarif tasarım, muayene öncesinde ve sırasında güveni artırır. Graciella®, jinekologların zaman alan çalışmalarının yanı sıra ergonomi de dikkate alınarak ve detaylar düşünülerek tasarlanmıştır. Graciella®, jinekologların zaman alan çalışmalarının yanı sıra ergonomi de dikkate alınarak ve detaylar düşünülerek tasarlanmıştır.

Gracie Jinekolojik Muayene KoltuğuJinekolojik Muayene Koltuğu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

GRACIE jinekolojik çalışma alanı, muayenenin verimliliğine ve ergonomisine odaklanarak hem doktor hem de hasta için cazip bir ortam yaratmaktadır. Video kolposkop FULL HD video kolposkopun koltuğa entegrasyonu yer ihtiyacını azaltır ve aynı zamanda muayene verimliliğini de artırır. LCD ekran Geniş FULL HD ekran, önemli detayların görüntülenmesine olanak sağlar. Kablosuz çözüm GRACIE jinekolojik çalışma alanı, bilgisayarınıza kablosuz bağlantıya olanak sağlar.

AVE 2 Doğum YatağıDoğum Yatağı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Doğum yatağı AVE 2 annenin doğum sancısı, doğum, iyileşme ve doğum sonrası dönemleri için mükemmel uyum sağlar. Dolayısıyla sancı çeken anne ve ailesi kendi evlerindeki bir odadaymış gibi normal bir şekilde çocuklarının doğumunu tamamlayabilir. Oldukça düşük olan 600 mm alçalabilme özelliği sancı çeken kadının yatağa erişmesi bakımından ilave güvence sağlar. Dolayısıyla doğum egzersizleri için de uygun ve rahat pozisyon alınmasını sağlar. Doğum sancısı çeken kadın doğum aşamasında herhangi bir pozisyonu kolaylıkla seçebilir. Doğum sancısı çeken kadın doğum aşamasında herhangi bir pozisyonu kolaylıkla seçebilir. İyileşme döneminde konforlu uyku önemlidir. İlave ve doğru aksesuarlarla yatak doğum sonrası dönemde de kullanılabilir. Kolay ve hızlı temizlenir. SAKLANABİLİR AYAK BÖLÜMÜ Doğumda hızlı ve kolay bir şekilde ayak bölümünün saklanması için basit döner mekanizma. Yatağa bağlı kalır, zeminde bir saklama alanı olmaması enfeksiyonun ve ürünü kullanırken personelin neden olduğu dorsal yaralanmaların önleneceği anlamına gelir.

OPTIMA SDL YatağıSDL Yatağı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Optima doğum yatağı ailesi, doğumun her a#537;amasında ve ayrıca özel tıbbi müdahale gerektiğinde güvenli, konforlu ve ergonomik doğum sunar. Yenilenen Optima yatağı anne, ebe ve doğum uzmanı dü#537;ünülerek tasarlanmı#537;tır. Hem aile hem de sağlık personeli için daha iyi bir ortam yaratmaya yardımcı olmak için özellikle ergonomi, güvenlik ve hareketliliğe odaklandık. Tek bir ünitede birden fazla doğum pozisyonu, anne için daha fazla rahatlık sağlar. Ebe, anneye farklı pozisyonlardan kolayca erişebilir, böylece ergonomi ve güvenliği artırabilir. Ayrıca, yatakta daha fazla güvenlik için elektrikli veya manüel Trendelenburg ve manüel sırt bölümü hızlı serbest bırakma özellikleri bulunmaktadır. Temiz çerçeve yapısı ile birlikte çerçeve üzerindeki antibakteriyel kaplama, kolay temizlik ve yüksek düzeyde hijyen sağlar. Optima doğum yatağı, hastane içinde ta#537;ıma için de kullanılabilir.

381 Bebek KotuBebek Kotu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bebek kotu Baby Crib 381, yenidoğanların bakımı için kullanışlı bir yardımcıdır. Kot, annenin yatağının karşısında konumlandırılabilir ve böylece bebeğe kolay erişim sağlanabilir. Büyük Ø100 mm tekerlekler, kotun hareket etmesini kolaylaştırır ve kotu güvenli bir şekilde yerinde tutmak için frenlerle (2 adet) donatılmıştır. Trendelenburg ve anti-Trendelenburg ayarları kademesizdir. Bebek Kotu 381 in kullanımı hafif ve temizlemesi kolaydır. Bebek kotları nakliye veya saklama için üst üste konulabilir. Şase krom kaplıdır ve şeffaf akrilik beşiktir.

BIRTHPOOLINABOX Şişme HavuzŞişme Havuz
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

BPIAB Şişme Havuz Annelere ve ebelere danışılarak tasarlandı. Şişme Havuz, doğum merkezleri ve hastaneler için en üst standartlarda tasarlanmış ve üretilmiş taşınabilir bir suda doğum havuz sistemidir. Hem şişme havuz hem de içine tam oturacak şekilde özel üretilen tek kullanımlık özel linerleri, 2006 yılındaki ilk lansmanından bu yana, anneler ve ebelere danışılarak dayanıklı ve esnek entegre bir sistem olarak sürekli iyileştirilmektedir. Sektördeki lider satış sonrası servis desteğimiz ve sorumluluk sigortamızca garanti edilen sistemin genel kabul görmüş kalite ve güvenilirliği, bir kullanıma hazır şişme havuz seçme, tavsiye etme ve sağlama hedefinizde işinizi çok kolaylaştırmaktadır. Anne adaylarına doğum için nereyi tercih ederlerse etsinler, güvenle kullanabilecekleri bir alternatif olarak bu sistemi gönül rahatlığı ile önerebilirsiniz. Maliyet avantajlı, kolay kurulum özellikli kullanıma hazır şişme havuzumuz, alternatifleri arasında en pratik, güvenilir ve uygun taşınabilir doğum havuzu olarak öne çıkmaktadır.

KIRO Oncology Robotik İlaç ve IV HazırlamaRobotik İlaç ve IV Hazırlama
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Zararlı ilaçların steril hazırlanması için Robotik İlaç Hazırlama Sistemi.

Gri Fill Yarı Otomatik İlaç ve IV HazırlamaYarı Otomatik İlaç ve IV Hazırlama
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Gri-fill® 3.0, karışmış steril ürünlerin hazırlanma sürecinde gelişmiş verimlilik ve kalite sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Gri-fill, kompakt, kolay kurulabilir ve çeşitli karışım çalışma alanlarına kolay uyum sağlayabilirdir.

Epure Ameliyat LambasıAmeliyat Lambası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

En ileri teknolojiye sahip ameliyat lambası Gelişmiş bir LED teknolojisine dayanan EPURE ameliyat lambası, en yüksek profesyonel gereksinimleri karşılar. EPURE, paranın karşılığını sunan tasarım ve inovasyonun bir karışımıdır. İnovasyonun herkes tarafından ulaşılabilir olmasını sağlar. EPURE, herhangi bir temas olmadan aydınlatma parametrelerinin ayarlanmasına izin veren patentli MOTION-MATIC ve FOCUSMATIC teknolojilerini sunmaktadır. Epure; tavan, duvar veya mobil versiyonlarda kullanılabilmektedir.

MT Serisi Ameliyat LambalarıAmeliyat Lambası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çok amaçlı ameliyat lambası X3MT ve X2 MT lambaları, yenilikçi LED cerrahi lambalardır. Surgiris tarafından tasarlanan bu lambalar, akıllı LED yönetimi ve kontrolü ile özel ve patentli FOCUSMATIC teknolojisine sahiptir. Kompakt, etkili ve çok yönlü olmakla beraber tüm ameliyat türleri için tercih edilen lambalardır. X3MT ve X2MT ameliyat lambalarının renk sıcaklığı ayarlanabilirdir. MT Serisi; tavan, duvar veya mobil versiyonlarda kullanılabilmektedir.

Smarter Practico Ameliyat MasasıAmeliyat Masası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

GENEL BAKIŞ Çok yönlü ameliyat masası Practico, endüstrinin en geniş pozisyon olasılıkları yelpazesine sahiptir ve ergonomiyi arttırmak için tasarlanmıştır. Daha akıcı çalışmanıza yardımcı olan akıllı kontrollerle güçlendirilmiştir. EN YÜKSEK VE EN ALÇAK Geliştirilmiş ergonomi. Opsiyonel olarak motorlu ayak bölümlerine sahip üç farklı model. Yeni akıllı Practico, piyasadaki en düşük mobil masalardan biridir! YÜKSEK GÜVENLİ ÇALIŞMA YÜKÜ Her zamankinden daha güçlü. Yeni akıllı Practico, boyutları ve şekli ne olursa olsun her hastayı tedavi etmenize yardımcı olmak için geliştirilmiş güvenli çalışma yükü ve genişlik arttırıcı aksesuarlara sahiptir. AERODİNAMİK TASARIM En iyi haliyle insan merkezli tasarım. Mükemmel C kollu erişimi. En yoğun hasta akışı durumlarında bile temizliği kolaydır. Mekanik pedal yoktur. AKILLI ÖZELLİKLER Practico nun kullanımı kolay ve sezgiseldir. Kullanıcı arayüzü, diğer Merivaara ürünlerine benzer. Akıllı özelliklere güvenlik sensörleri ve pozisyon hafıza tuşları dahildir. FENNIA PRIZE 2020 HONOURABLE MENTION Merivaara nın Smarter Practico®, 2020 yılı için FENNIA PRIZE 2020 HONOURABLE MENTION a layık görüldü. Fennia Ödülü, Finlandiya nın en prestijli iş tasarımı yarışmasıdır.

Grand Promerix Ameliyat MasasıAmeliyat Masası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

GENEL BAKIŞ Güçlü ve pürüzsüz Grand Promerix, her türlü cerrahi prosedür için dayanıklıdır ve çok yönlü ameliyat masasıdır. Geliştirilmiş ergonomik tasarım, tüm cerrahi ekibin konforunu artırır. Konfor; konsantrasyon, güven ve daha iyi iş birliğine götürür. Bu verimliliktir. C-KOLLU ERİŞİMİ Yenilenen ince taban size mükemmel C kollu erişimi sağlar. Grand Promerix, modern ameliyathanelerin en katı taleplerini bile kolayca karşılar. GELİŞMİŞ ERGONOMİ Grand Promerix, daha iyi ergonomi için çok sayıda iyileştirilmiş ayrıntıya sahiptir; örneğin, gizli, daha küçük tekerlekler ve artırılmış ayak alanı için içe doğru kesik. En iyi haliyle insan merkezli tasarım. ARTAN HİJYEN Ayrıntılar, hasta güvenliği göz önünde bulundurularak yeniden tasarlandı. Yeniden düşünülmüş şase, Grand Promerix i hijyenik ve temizlemesi kolay hale getirir. FLUENT LOCK Akıcı kilitleme sistemimiz hem kullanıcı dostu hem de güvenilirdir. Tek tıkla bağlanın. HİJYENİK VE TEMİZLEMESİ KOLAY Yeni körükler ve oturma bölümü, Grand Promerix i hijyenik ve temizlemesi kolay hale getirir. YENİ TASARIM - GELİŞTİRİLMİŞ DETAYLAR İyileştirilmiş ayrıntılar, ameliyathane personeli için hijyen ve ergonomiyi arttırır.

ISR G3 Grişimsel / Endovasküler Karbonfiber Ameliyat MasasıGrişimsel / Endovasküler Karbonfiber Ameliyat Masası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

IDI nin G3 serisi masaları: FD C Kolluları ile kullanılmak üzere tasarlanan ilk Görüntüleme masaları, daha yüksek hareket yüksekliği ve daha düşük dil profili ile görüntü kalitesini ve dozu optimize etmeye yardımcı olur. Aspect ISR G3, Aspect Serisi masa serisinin en iyisidir; girişimsel ve vasküler prosedürler sırasında tercih edilen görüntüleme çözümü olacak şekilde tasarlanmıştır. Gerçek izo merkezli lateral tilt özelliğine sahiptir. İzo eksenindeki anatomi, floroskopik görüş alanında ortalanmış olarak kalır. ISR G3, C kollu hareketi olmadan anatomik görüntüleme alanı boyunca geniş kapsama sağlayan çok kompakt bir platformda 32 inç (81,2 cm) uzunlamasına masa üstü kayma hareketi sağlar ve bunu yalnızca 84 inçlik ideal bir toplam uzunluğa sahip bir masada yapar. Opsiyonel baş desteğinin eklenmesiyle görüntüleme alanı 80 (203 cm) ye çıkarılır. Yüksek kaliteli karbon fiber masa üstü ve 2 kalınlığında masa üstü pedi, minimum toplam x-ışını zayıflaması sağlar. Yükseklik ve tilt işlevleri tamamen motorla çalıştırılır - hidrolik yoktur - daha düşük servis maliyetine neden olur ve tehlikeli yağ sızıntısı yoktur!

CISA Merkezi Sterilizasyon Ünitesi ProjelendirmeMerkezi Sterilizasyon Ünitesi Projelendirme
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İster büyük bir hastane isterse daha küçük özel bir birim için olsun, merkezi sterilizasyon hizmetleri departmanı (CSSD), CISA nın doğal yaşam alanıdır ve faaliyetlerinin tam merkezinde yer alır: Verimlilik, etkililik ve izlenebilirlik için teknoloji ve teknik bilgi sağlar.

HPO Serisi Hidrojen Peroksit / Plazma Düşük Sıcaklık SterilizatörüHidrojen Peroksit / Plazma Düşük Sıcaklık Sterilizatörü
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tüm merkezlerin ihtiyaçlarını karşılayacak iki model: 130HPO®: 148 litrelik kazanı, üç farklı çevrimi ve hızı, onu yüksek iş hacmine sahip merkezler için optimum çözüm haline getirir. 50HPO®: 52 litrelik kazanı, kompakt boyutları ve mobil masa montajı, minimum elektrik gereksinimleri ile birleştiğinde, onu daha küçük merkezler için veya büyük ölçekli merkezler için destek ekipmanı olarak mükemmel Tak ve Çalıştır çözümü haline getirir. Blukat® sterilizasyon solüsyon kabı 18 ay son kullanma tarihi! Sterilizasyon solüsyonunun ömrünü uzatan, zamandan tasarruf sağlayan ve kullanımı azaltan soğutmalı bölme sayesinde cihaz içinde 30 günlük son kullanma tarihi.

Tornado Ördek Sürgü Yıkama CihazıÖrdek Sürgü Yıkama Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

GENEL BAKIŞ Tornado, enfeksiyon kontrol ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli standart ve isteğe bağlı özelliklere sahip yüksek güçlü bir yıkayıcı dezenfektördür. Tornado nun otomatikleştirilmiş çalışma özellikleri, son derece etkili temizlik ve dezenfeksiyon sonuçları sağlarken çapraz kontaminasyon riskini azaltmaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Kapıyı açmak için isteğe bağlı bir IR sensörü veya ayak pedalı yardımıyla temassız çalışma rutinlerini destekler. Dezenfeksiyon aşaması, zaman ve sıcaklıkla veya seçilen A0 değeriyle kontrol edilebilirken, Boru Sistemi Dezenfeksiyonu (PSD) özelliği, her döngünün sonunda tüm boruyu ve nozul sistemini dezenfekte eder. Tornado ayrıca dezenfeksiyon kayıtlarını yazıcı veya USB üzerinden kaydetme veya izleme seçeneği sunarak dezenfeksiyon işlemleriniz için izlenebilirlik sunar. ÖZELLİKLER VE FAYDALARI Temassız kapı kontrolü Kapı, elinizi kapının önünde sallayarak IR sensörü ile otomatik olarak açılır. Kapı, isteğe bağlı bir ayak pedalıyla da kontrol edilebilir. Etkili dezenfeksiyon Dezenfeksiyon işleminin zaman ve sıcaklık veya istenen A0 seviyesi gibi ayarlamaları dokunmatik kontrol panelinden kontrol edilebilir. Kaplar temizlendikten ve dezenfekte edildikten sonra, Boru Sistemi Dezenfeksiyonu (PSD) özelliği tüm dahili boruları ve nozulleri dezenfekte eder. Soğutucu fan Dahili soğutma fanı, kapları hızlı bir şekilde kurutur ve HEPA filtreden (H13) geçirilmiş hava ile soğutur. İzlenebilirlik ve verimlilik Dezenfeksiyon işlemlerinizi bir yazıcı aracılığıyla veya USB üzerinden indirerek kaydedin ve takip edin. Tornado, ekonomik, normal ve yoğun olmak üzere üç program sunar. Ayrıca isteğe bağlı olarak 22 adet ekstra program tanımlanabilir. Esnek tasarım seçenekleri Serbest veya tezgâh altı ünite olarak mevcuttur. Serbest duran ünite ayrıca duvara monte edilebilir. Renkli polimerik veya paslanmaz çelik kaplamalı olarak seçilebilir. Çok çeşitli aksesuarlar, Arjo Liquids Flusher Rinse ve Arjo Liquids Flusher Detergent ile uyumludur.

Citadel Yoğun Bakım YatağıYoğun Bakım Yatağı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yatağa bağlı hastalar için entegre sistem GENEL BAKIŞ Evrensel bir platform üzerine inşa edilen hasta yatağı Citadel Hasta Bakım Sistemi, bağımlılığı yatağa bağlı hastalarınızın yatak içi ortamını benzersiz klinik ihtiyaçlarına göre uyarlamanıza olanak tanır. Duyarlılığı ve basınç yaralanması riskine göre her hasta için en uygun yüzeyi seçin. Citadel in ısmarlama güçlendirilmiş yüzey entegrasyonu, mikro iklim yönetimi ve hasta dönüşü veya mobilizasyon yardımı ile birleştirilmiş reaktif ve aktif basıncı yeniden dağıtan destek yüzeyleri seçeneği sunan yatak şasesi ile hasta tedavi sistemi arasında önemli iletişim sağlar. Hastalarınıza uyarlanabilir bakım sağlamak için birden fazla tedavi seçeneği ve standartlaştırılmış güvenlik özellikleri ile.

Flowtron Pnömatik Kompresyon SistemiPnömatik Kompresyon Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Her Bağlantıda Doğru Tedavi Flowtron ACS900 pompası ve SmartSense Otomatik Manşon Tanıma teknolojisi ile tedaviyi özelleştirerek tesisinizdeki VTE riskini azaltır. Bireysel ihtiyaçlara göre uyarlanmış aktif kompresyon sistemi Seçim özgürlüğü sağlamak adına tasarlanan Flowtron sistemi, kullanımı kolay bir pompada hem tekli hem de sıralı tedavi modları sunmaktadır. Flowtron® ACS900 Çeşitli manşon türleri aracılığıyla hem tek tip hem de sıralı kompresyon sunan pompa, tesiste birden fazla pompa modeline ihtiyaç duymanızı engeller. Tüm tedavi ihtiyaçlarını tek bir pompayla karşılayan Flowtron ACS900, tedaviyi kişiselleştirerek VTE riskini önlemeyi kolaylaştırır. SmartSense Otomatik Manşon Tanıma Arjo nun patentli manşon algılama teknolojisi, herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan doğru basınç ve kompresyon döngüsünü otomatik olarak ayarlar. Geçmeli kilit konektörlerini, Flowtron ACS900 pompasına takmanız yeterlidir. Sistem gerisini kolayca ve güvenli bir şekilde halleder. Akıllı ve Uyarlanabilir SmartSense Otomatik Manşon Tanıma ile birlikte tek tuşla başlatma, Flowtron un kurulumu ve çalıştırması kolay, gerçek bir tak ve çalıştır çözümü haline getirir. Entegre pil, kesintisiz tedavi sağlar. (örn. taşıma sırasında) Ayak, Baldır ve Bacak Çeşitli manşon türleri ve boyutları, tüm hastalar için etkili ve rahat bir terapi sağlar. Sistem, farklı manşon türlerinin kombinasyonunun aynı anda kullanılmasına izin verir. Alarmlar ve Göstergeler Operasyonun her yönden net bir şekilde görülmesini sağlayan indikatörleri içeren gelişmiş alarmlar - güvenlik ve hasta bakıcının rahatlığı için operatör hatası ve olası hastaya zarar verme riskini sınırlamak için tasarlanmış gerçek zamanlı basınç göstergesi. Uyumluluk İzleme Entegre tedavi süresi göstergesi aracılığıyla ekranda uyumluluk izleme, tedavinin ne kadar süreyle uygulandığının kaydı, uyuma yardımcı olmak ve hasta günlüğüne kaydedilebilecek verileri sağlamak için tasarlanmıştır. Sabit Hortum Setleri Bağlantının kesilmesini ve hortum kaybını önleyen sabit hortum setleriyle her zaman tedaviye hazırdır, böylece değiştirme sorununu ve maliyetini ortadan kaldırır. Entegre Kablo Yönetim Sistemi Entegre Kablo Yönetim Sistemi, klinik alanda, taşıma ve saklama sırasında hortum setlerine ve güç kablosu yönetimine yardımcı olmakta bu sayede hasta güvenliğinin yanı sıra hasta bakıcı rahatlığını da arttırmaktadır.

Nimbus Professional Havalı YatakHavalı Yatak
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alternatif Basınç Sistemi GENEL BAKIŞ Nimbus Professional sistemi, hücre basınçlarının otomatik olarak ayarlanmasını sağlar. Heelguard ve Wound Valve Teknolojisini birleştirerek etkili basınç dağıtımı ve çok çeşitli hasta yönetimi sorunlarına gelişmiş çözümler sunar. Bölgesel wound valve teknolojisine ek olarak, sakral ve baş bölümün havası söndürülebilir. 20 yılı aşkın süredir Nimbus Alternatif Şilte Sistemleri tüm bakım ortamlarında klinik olarak kullanılmaktadır. Basıncı en uygun şekilde dağıtan, hesaplı, alternatif bir şilte sistemi olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.

Alpha Active 4 Havalı YatakHavalı Yatak
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alternatif Basınç Sistemi GENEL BAKIŞ Basınç yaralanmalarının¹ önlenmesi ve yönetimi için tasarlanan Alpha Active® 4 basıncı dağıtan şilte sistemi, ev ve toplum bakımı ortamları da dahil olmak üzere bir dizi bakım ortamı için uygundur. Şilte Alpha Active 4 sistemi, basınç yaralanmalarının önlenmesine ve yönetimine yardımcı olmak için uygun maliyetli bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Sistem, bakıcı için kullanımı kolay ve temizlemesi ve bakımı basit kalırken savunmasız hastalara ve bölge sakinlerine yüksek kaliteli bakım sağlanması için gelişmiş özellikler sunar.

Sara Combilizer Erken Mobilizasyon CihazıErken Mobilizasyon Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SARA Combilizer, kritik hastaların yataktan kalkmalarını sağlayan çok yönlü bir yardımcıdır. Mobilizasyon tedavisinin hastanın klinik durumunun izin verdiği kadar erken uygulanması, hareketsizliğe bağlı komplikasyonların sayısını azaltabilir. Sara Combilizer, akut bakım ortamlarında, özellikle YBÜ lerde hastaların yataktan kalkması için çok işlevli bir araçtır. Hastanın yatma, oturma ve ayakta durma pozisyonlarına alınmasını sağlar. Bunların tümü, birbirleri arasında transferler yapmak zorunda kalmadan elde edilebilir. Tüm bu pozisyonlarda Sara Combilizer, tedaviyi kolaylaştırarak ve hasta bakıcıyı zorlamadan güvenli ve kolay bir şekilde yeniden konumlandırmayı mümkün kılarak tilt hareketi yapabilir. Sara Combilizer ile, olağanüstü konumlandırma esnekliği sayesinde, daha önce yüksek riskli veya mobilize edilmesi uygun olmayan hastalar bile güvenli ve rahat bir şekilde ayakta, oturma veya sırtüstü pozisyona kolayca mobilize edilebilir. Bu, düşük dikkat ve bilinç düzeyi, zayıf gövde stabilitesi, mekanik ventilasyon ve kasıkta hemofiltrasyon hatları olan hastaları içerir. (Dueck 2010, McWilliams 2013)

Primo Ferro Yanık TedavisiYanık Tedavisi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Primo Ferro, yanıkların ve kronik cilt rahatsızlıklarının bakımı ve tedavisi için tasarlanmış, yüksekliği ayarlanabilir bir banyo sistemidir. Elektronik olarak yüksekliği ayarlanabilen ve pasif ve aktif hijyen lifti serimizle uyumlu olan Primo Ferro, hasta bakıcıların görev boyunca ergonomik olarak sağlam çalışma pozisyonlarını korumalarına izin verirken, tüm hareketlilik seviyelerindeki hastaların ve yardımcıların bakımı için kullanılmaktadır. Küvet, dayanıklı, kimyasallara son derece dirençli, temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi kolay, cilalı, aside dayanıklı bir paslanmaz çelikten yapılmıştır. Banyonun sağlık yararlarını artırmak için isteğe bağlı Hidrosound ve Hidromasaj özellikleri mevcuttur.

Maxi Move Mobil Hasta Taşıma SistemiMobil Hasta Taşıma Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

GENEL BAKIŞ Maxi Move, tek bir bakıcının zorlu günlük hasta nakil ve yeniden konumlandırma görevlerini yönetmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Hasta transfer ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli taşıyıcı aparatlar kullanılarak uyarlanabilen çok yönlü bir çözümdür. SARSINTISIZ KALDIRMA Sarsıntısız dikey kaldırma eylemi, hastayı cihazdan sabit bir mesafede kaldırmaya yardımcı olur ve aktarma sırasında sabit bir konumda tutar. HASSAS TRANSFERLER Entegre taşıma aparatı ile hastanın liftte yeniden konumlandırılmasını sağlar. Manuel kullanım ihtiyacını en aza indiren güçlü bir dinamik konumlandırma sistemine (PDPS) sahiptir. ÇOK YÖNLÜLÜK Opsiyonel değiştirilebilir taşıma aparatları, hasta bakıcılara kapsamlı bir askı yelpazesi arasından seçim yapmalarını sağlayan esnek bir sistem sağlar. GENİŞ KALDIRMA ARALIĞI Ek uzatma ile birleştirilebilen çift etkili teleskopik direk, yatakların üzerinden ve zeminden hastaları kaldırmak için geniş bir kaldırma aralığı sunar. BİRÇOK SEÇENEĞİ OLAN ESNEK SİSTEM Opsiyonel tartı seçeneği bulunmaktadır. Alçak alanlara erişimi kolaylaştırmak için ekstra alçak dahil olmak üzere üç farklı boyutta tekerlek seçenekleri mevcuttur.

Maxi Sky 2 Tavana Monte Hasta Taşıma SistemiTavana Monte Hasta Taşıma Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

GENEL BAKIŞ Maxi Sky 2 serisi, bakım ortamınızın özel ihtiyaçları ve gereksinimleri için özel bir çözüm sunarak, özellikle esneklik ve kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır. Maxi Sky 2 Serisi, Arjo nun sürekli gelişen Maxi Sky serisinin bir parçasıdır. Maxi Sky tavan liftlerimizin tamamı, bakım ortamınızla entegre olacak şekilde tasarlanmıştır ve dahil olan herkes için güvenli, rahat ve değerli bir deneyim sağlamaya yardımcı olmaktadır. Maxi Sky 2 tavana monte hasta taşıma sistemi serimiz, hem uzun vadeli hem de akut bakım ortamları için uygundur. Eksiksiz ve sezgisel bir hasta taşıma çözümü sunarak size bakıcıların ve hastaların sağlığını korumada yardımcı olur. Tavana monte hasta taşıma sistemleri, tek bir bakıcının hastaları herhangi bir manuel kaldırmaya gerek kalmadan sorunsuz bir şekilde taşıyabilmeleri için kullanılmaktadır. Böylece kendileri ve bakımındakiler için yaralanma riskini azaltmaya yardımcı olur. Maxi Sky 2 Enfeksiyon Kontrolü Tavana monte hasta taşıma sistemi transfer süreçlerinde oluşabilecek riskleri ve ilişkili çapraz enfeksiyon yüklerini en aza indirmenize yardımcı olur. Maxi Sky 2 Enfeksiyon Kontrolü, hasta taşıma yeteneklerinizi yeni bir seviyeye taşımanızı sağlayacaktır. Optimize edilmiş bir tavana monte hasta taşıma sistemi, temizleme ve dezenfeksiyon sürecini desteklemek için gözeneksiz bileşenlerden oluşmaktadır. Bunlar; kaldırma kayışı, acil durum kordonu ve taşıma aparatıdır.

EDEL IMMERSYS FP3 Suda Doğum HavuzuSuda Doğum Havuzu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

FP3 doğum havuzu hastanelerde suda doğum için tasarlanmış olup anne ve bebeğin sağlığı, güvenliği ve rahatlığı düşünülerek yapılmıştır. Edel Immersys, hastanelere yüksek kaliteli, güvenli ve uygun maliyetli çözümler getirerek, doğum ve doğum havuzlarının tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır.

SHARON Bebek Alt Değiştirme ÜniteleriBebek Alt Değiştirme Ünitesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bebek alt değiştirme ünitesi basit bir bebek alt değiştirme yüzeyi olarak kullanılabildiği gibi aynı zamanda yatak sıcaklığını kontrol eden ve vücut ısısı, boy, kilo ve kimlik kodu gibi yenidoğan hakkındaki verileri yöneten karmaşık bir izleme sistemi ile de sağlanabilir. En dolu versiyonda, kontrol sistemi bebek alt değiştirme ünitesinin yüzeyinin altına entegre edilmiş bir tartı ile eşleştirilebilir.

SWITCH Medikal ArabalarMedikal Arabalar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Esnek, son derece uyarlanabilir, yapılandırması kolay, kullanıcı dostu medikal arabaları, en zorlu uygulamaları karşılamak için tasarlanmıştır. Crash Cart Switch 45 - 65 Standart olarak eksiksiz acil durum aksesuarları ile donatılmış eksiksiz crash cart paketi. İlaç Arabası 45 - 65 Eksiksiz ilaç depolama ve dağıtım çözümü. Tedavi Arabası 45 - 65 Kolay tedavi yönetimi modülleri. DAYANIKLI Son derece sağlam elektro galvanizli metalik araba modülü. Mükemmel mekanik ve kimyasal direnç. ERGONOMİ Tek kompakt araba modülü. Tamamen yüklendiğinde bile kolay çalışma ve mükemmel manevra kabiliyeti. EMNİYET Hafif, sağlam araba yapısı. Kolay temizlik ve dezenfeksiyon. Güvenli ve güvenilir aksesuar eki. YAPILANDIRILABİLİRLİK Çok çeşitli çekmece kombinasyonları ve değiştirilebilir aksesuar konfigürasyonları. Çoklu uygulamalar.

HORIZON 4.0 Pediatrik Yoğun Bakım YatağıPediyatrik Yoğun Bakım Yatağı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kritik durumlardaki bebeklerin tedavisi için pediatrik yoğun bakım yatağı. Şeffaf yan korkuluklar maksimum koruma ve optimum hasta görüşü sağlar. Maksimum darbe koruması için her köşede büyük döner tamponlar. Elektrikli 4 bölmeli radyolusent yatma yüzeyi. Yan korkuluklar, bakım kolaylığı ve görünürlük için tasarlanmıştır. 360 ° erişimli çıkarılabilir baş korkulukları. Elektrikli yükseklik ayarı. Elektrikli Trendelenburg ve ters Trendelenburg pozisyonları.

STERVAC Aspirasyon Sistemleri için Torbalar ve KanisterlerAspirasyon Sistemleri için Torbalar ve Kanisterler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

STERVAC Aspirasyon Torbaları ve Kanisterleri hidrofobik filtre ve antireflü valfi aynı çatı altında birleştiren eşsiz bir tasarıma sahiptir. Bu benzersiz tasarım, kullanıcı ve hasta güvenliğini en üst seviyeye çıkartarak hijyenik ve konforlu bir aspirasyon işlemi sağlar. Sadece STERVAC markasına özel kapak tasarımı, kapağın istenilen yönde çevrilerek açılabilme özelliğini kullanarak aspirasyon torbalarının kanisterlerden kolaylıkla çıkarılabilmesini sağlamaktadır. Bu sayede enfeksiyon riskini ortadan kaldırarak yüksek kalitede bir sağlık hizmeti verilmesinde yardımcı olur.

PYXIS İlaç ve Malzeme Yönetim Teknolojileriİlaç ve Malzeme Yönetim Teknolojileri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

BD Pyxis MedStation ES Kurumsal ilaç yönetimi için otomatik dağıtım kabini BD Pyxis MedStation ES, merkezi olmayan ilaç yönetimini destekleyen otomatik bir ilaç dağıtım sistemidir. Doğru hastalar için doğru zamanda doğru ilaçları güvenli ve verimli bir şekilde dağıtmalarına yardımcı olur. BD Pyxis ES platformu, HIT sistemleriyle entegrasyon yoluyla kurumsal düzeyde ilaç yönetimi sunar. BD Pyxis SupplyStation Güvenli bir envanter yönetim çözümü elde edin BD Pyxis SupplyStation sistemi, bakım katlarında ve tesisinizin tamamında sarf malzemelerine kolayca erişmenizi sağlayan güvenli bir depolama cihazıdır. Sarf malzemesi kullanımını gerçek zamanlı olarak belgeleyen sistem, dokümantasyon hatasını azaltmaya ve iş akışını iyileştirmeye yardımcı olur.

Grifols International SASPAIN
Adres: Avinguda de la Generalitat 152Parc empresarial Can Sant Joan08174 Sant Cugat del Valls Barcelona Sant Cugat del Valls Barcelona SPAINTelefon: 34 935 71 00 00web: www.grifols.com
Linet spol s roCZECH REPUBLIC
Adres: 381elev269ice 5274 01 Slan253 381elev269ice Slan253 CZECH REPUBLICTelefon: 420 312 576 400web: www.linet.com
IMAGE DIAGNOSTICS INCUNITED STATES
Adres: 310 Authority DriveFitchburg MA 01420 Authority Drive Fitchburg UNITED STATESTelefon: 1 224-804-6020web: www.imagediagnostics.com
SurgirisFRANCE
Adres: 80 RUE DE LA GARE - 59170 CROIX Croix Nord FRANCETelefon: 33 3 20 16 07 93web: www.surgiris.com
Provita medicalGERMANY
Adres: Auf der Huhfuhr 842929 Wermelskirchen Auf der Huhfuhr Wermelskirchen GERMANYTelefon: 49 2193 5105web: www.provita.de
Lojer OyFINLAND
Adres: Putajantie 42PL 5438210 SASTAMALA Putajantie SASTAMALA FINLANDTelefon: 358 10 8306700web: www.lojer.com
Edel ImmersysUNITED KINGDOM
Adres: 51 Pinfold St Suite 543 Birmingham B2 4AY 51 Pinfold St Birmingham UNITED KINGDOMTelefon: 44 800 035 0514web: www.edelimmersys.com
Favero health projects spaITALY
Adres: Via Schiavonesca Priula 2031044 Montebelluna - Treviso Montebelluna Treviso ITALYTelefon: 39 0423 6125web: www.favero.it
Cisa Production Srl UnipersonaleITALY
Adres: Via E Mattei snc Angolo Via la Viaccia55100Lucca Via E Mattei Lucca ITALYTelefon: 39 0583 15381web: www.cisagroup.it
ArjoHuntleigh International LtdSWEDEN
Adres: Hans Michelsensgatan 10 211 20 Malmo Hans Michelsensgatan Malmo SWEDENTelefon: 46 10 335 45 00web: www.arjo.com
Merivaara CorpFINLAND
Adres: Puustellintie 2FI-15150 Lahti Puustellintie Lahti FINLANDTelefon: 358 3 33946web: www.merivaara.com
  • STERVAC