Firma Adı İletişim Konum
ALTUNKAYA İNŞ. NAKLİYAT GIDA TİC. A.Ş.
BAŞPINAR (ORGANİZE) OSB MAHALLESİ O.S.B. 4 BÖLGE 83409 NOLU CADDE NO:3 ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP / TÜRKİYE
İletişim: +90 342 357 0357
Web: http://www.lidersansaglik.net/markalar.php
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • El Hijyen Ürünleri ve Yüzey Hijyen Ürünleri
  • Antibakteriyel Islak Mendiller
  • Yetişkin Hasta Altı Bezi, Bebek Bezi, Islak Mendil

Altunkaya Şirketler Grubu merkezi Gaziantep’te bulunan ve birçok alanda faaliyet gösteren dev bir işletmedir. Gıda sektöründen içecek sektörüne, sağlık ve temizlik sektöründen tarım ve hayvancılık sektörüne kadar birçok alanda Türkiye’yi dış pazarlarda temsil etmektedir. İki bine yakın çalışanı olan Altunkaya Şirketler Grubu 1980 yılından beri Türkiye’ye değer katmakta ve sürekli büyüyüp gelişmektedir. Faaliyetlerinin büyük bölümünü ihracat kanalında sürdüren Altunkaya Şirketler Grubu, elliden fazla ülkeye satış yapmakta ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Özellikle Orta Doğu pazarında sahip olduğu markaların çoğu pazar lideri olan Altunkaya Şirketler Grubu bu ülkelerde Türkiye’nin en önemli ve güvenilir temsilcilerinden birisi olmuştur. Altunkaya Şirketler Grubu global bir şirkettir. Sri Lanka ve Irak’da ki çay tesislerinin yanı sıra, Dubai’de bulunan süt tozu ve doğal sıvı içecek üretim tesisleriyle dış pazarlarda adından övgüyle söz ettirmektedir. Tarım ve hayvancılık sektöründe de yatırımlarına hızla devam eden Altunkaya Şirketler Grubu, dış pazarlardaki ağırlığını her geçen gün arttırmaktadır.

CONFY ADULTYETİŞKİN BEZİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

onfy Yetişkin Bezi yenilikçi çalışmaları ile ihtiyacınız olan özellikleri karşılamaktadır. Confy Adult yetişkin bezi, yenilenen anatomik yapısı vücudu sararak kaymaları önler tam koruma sağlar. Ekstra güvenlik için sızdırmayı önleyici bariyerler sayesinde sizi güvende tutarak zamanın keyfini çıkarabilmeyi ve uzun süreli kuruluk hissini sağlar. Confy Adult yetişkin bezi, ince tasarımı sayesinde üzerinizde bez yokmuş hissi sağlar. Özel dış yüzeyi sayesinde hışırtı sesi çıkarmaz.

CONFY BEBEK BEZİCONFY
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yeni doğan bebeklerin hassas cildine özen gösterir ve bebeklerinizin rahatlığına katkı sağlar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.