Firma Adı İletişim Konum
A.M.I. ITALIA S.R.L.
Via Cupa Reginella n.15/A / / / ITALY
İletişim: +39 081 806 3475
Web: https://www.amiitalia.com/
Salon: 7
Stant: 728C
Ürün Grupları
  • Monitor ve Goruntuleme Sistemleri
  • Acil Bakim Servisleri Urun Cihaz ve Sistemleri
  • Medikal Diagnostik Donanimlar
  • Ambulanslar
  • Tek Kullanimlik Sarf Malzemeler
  • Automatic External Defibrillators

AMI ITALIA şirketi, yazılım çözümleri geliştirme ve otomatik harici defibrilatör üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. A.M.I. Italia, her yere götürmek için pratik, günlük defibrilatörlerden oluşan eksiksiz bir ürün yelpazesi tasarlamıştır. SCA acil durumları için Lay Kurtarıcılardan (minimum eğitim olmadan bile) BLS veya ALS kullanıcılarına kadar son derece etkilidir. A.M.I. Italia, inovasyon içeriği çok yüksek olan bir sektörde başarılı bir teknolojik sanayi haline gelmiştir. Genç, dinamik ve esnek yapısıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını önceden tahmin edebilmektedir. Bugün, açık fikirli ve pazar odaklı stratejisi ile İtalyan ve Avrupa pazarlarına liderlik etmektedir, ancak esas olarak en önemli İtalyan Şirketlerinden biri haline gelene kadar araştırmaya yatırım yaparak.

SAVER ONESAVER ONE Otomatik Harici Defibrilatörler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AED modellerimiz, ilk müdahale ekipleri, tıp uzmanları, sağlık görevlileri ve sıradan kurtarıcılar gibi çok çeşitli son kullanıcılar için uygun ve güvenilir olduklarından, tüm pazar ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Ürün yelpazemizde SAVER ONE SERİSİ ve GEOSAVER SERİSİ bulunmaktadır; her ikisi de 4 farklı modelde mevcuttur: - PAD ler (Kamu Erişimli Defibrilatör) Saver One: Yarı Otomatik veya Tam Otomatik AED - Saver One D Gelişmiş Kullanımlı Defibrilatör: Yarı Otomatik AED + EKG İzleme - Saver One P Profesyonel Kullanım Defibrilatörü: Yarı Otomatik AED + EKG İzleme + Manuel Geçersiz Kılma Her iki model de 200J veya 360J ye kadar enerji seviyesi, Standart veya Şarj Edilebilir Yapılandırma ve çoklu dil istemleri ile tedarik edilebilir Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

SMARTY SAVERSMARTY SAVER Otomatik Harici Defibrilatörler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Smarty Saver serisi, modern bir AED nin tüm gereksinimlerini karşılayan AMI Italia defibrilatörlerinin en yeni serisidir: Çekici görünümü, hafifliği ve kolay taşınabilirliği, AED nin geniş kamusal alanlarda hızlı algılanması ve hızlı kullanımı için tasarlanmıştır. Bunlar Smarty nin özelliklerinden bazılarıdır: - 100 İtalyan tasarımı - Küçük boyutlar (bir A4 sayfasına sığar!) - Pratik katlanır sapı ile hafif ve taşıması kolay - Ergonomik tasarım, çekici ve sezgisel kullanım - Kullanıcılar için görsel-işitsel sinyaller - Sesli uyarılar ve metronom ile CPR rehberliği - Hem yetişkinler hem de çocuklar için evrensel pedler (elektrotların bozulmasını tespit edebilen isteğe bağlı Face to Face pedlerle) - Tam otomatik veya yarı otomatik mod - İleri teknoloji, uygun maliyetli!

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • SAVER ONE AED RANGE
  • SMARTY SAVER AED RANGE
  • GEO SAVER AED RANGE