Firma Adı İletişim Konum
ANALİZ SİSTEM MEDİKAL TEKN. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Cevizli Mah. Limonluk Sok. No: 27 Dükkan A / Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 505 649 5477
Web: http://analizsistem.com/
Salon: 2
Stant: 213B1
Ürün Grupları
  • Ortopedi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon icin Ekipman Donanim Teknoloji ve Hizmetler

Analiz Sistem şirketi, Türkiye ve İhracat pazarlarına Yürüyüş Postür Analiz Cihazlarını, CNC tabanlık imalat sistemlerini tedarik etmek amacıyla 2015 yılında kurulmuştur. 2000 yılı başlarında okul eğitimi ile başlayan süreç, protez ve ortez imalatı ile devam etmiştir. Çalışmalarını daha spesifik bir alana yönlendiren iki kardeş, medikal tabanlık ölçüsü almak ve hasta değerlendirmek konusunda dünya genelinde kullanılan teknikleri araştırmıştır. Bu çalışmalar sonucunda, barometrik yürüyüş ve postür analiz sistemleri konularında uzmanlaşmışlardır. Yurtdışı fuarlar ve üreticiler ile işbirliği neticesinde barometrik yürüyüş - postür analizi ve CNC sistem tabanlık konusunda hizmet vermeye başlanmış ve süreç sonunda protez ve ortez imalatına son verilmiştir. Analiz Sistem şirketi, distribütör firma olarak Türkiye pazarında ve yakın bölge ülkelerine distribütörü olduğu firmanın cihazlarını satmıştır. 2019 yılına gelindiğinde kendi tasarımı olan ürünlerini Türkiye ve dış pazarlara tedarik etmek için çalışmaya başlayan Analiz Sistem şirketi 2021 yılında yürüyüş -postür analizleri, 3D tarayıcılar ve tabanlık üretim sistemi cihazlarını piyasaya sunmaya başlamıştır. Bir aile şirketi olan Analiz Sistem, yazılım ve donanım olarak dünya üst kalite cihaz standartlarında geliştirdiği ürünlerini Türkiye ve gelişmiş ihraç pazarlarına sunmaktadır. Ar-Ge ve tasarım çalışmaları ile öne çıkan şirketimiz, 2023 yılında çalışmalarına son hız devam etmektedir. Sizi fuarda karşılamak ve ürünlerimizle birlikte paylaşımlarda bulunmak için sabırsızlanıyoruz.

Yürüyüş Analiz Sistemi ve Kişiye Özel Tabanlık Üretim SistemiAs Foot Scanner, As Gait Scanner, BalanceCam2023
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

40x40cm, 120x40cm, 200x40 cm ebatlarında, statik,dinamik, denge analizi ve foto analizi yapabilen analiz cihazı. [Foot Scanner] 40x40, [Gait Scanner] 40x120 ve 40x200cm olarak üç farklı boyutta modelleri bulunan AS Foot Scanner ve Gait Scannerların özellikleri arasında Satik, Dinamik ve denge analizi yapabilir, fotoğraflama üzerinden açı ölçümü seçeneği sunar.

BalanceCam Kişiye Özel Tabanlık ÜretimiKişiye özel tabanlık üretimi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

BalanceCam tabanlık üretim sistemi özelleştirilmiş bir router cihazıdır. Tabanlık üretiminde kullanılan hammaddelere göre motorları, sürücüleri, taşıyıcı sistemi özel modifiye edilmiştir. Kuvvetli motorları sayesinde zorlanmaz ve adım atlama gibi hatalar yapmaz. Çelik-alüminyum şasesi sayesinde hassas titreşimsiz bir çalışması vardır. Kare kızakları sayesinde maksimum hassasiyet sağlar. DSP el terminali ile bağımsız çalışır ve bilgisayar kaynaklı tüm hatalardan muaftır. Ortalama 1 çift (40 numara) tabanlık üretme süresi 9 dakikadır.

As Posture ScannerPostur Analiz Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İşaretleme tekniği ile tüm vücut simetrileri, kifoz, skolyoz lordoz ölçümleri yapılabilir. Radyoaktif tarama ve X-ray teknikleri kullanmadan COBB açısını 1 derece / 1 santim hata payı oranı ile ölçebilir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.