Firma Adı İletişim Konum
AYGÜN CERRAHİ ALETLER SAN. VE TİC. A.Ş.
Kerimbey OSB Mah. Yaşardoğu Cad. No: 76/1 / Tekkeköy / SAMSUN / TÜRKİYE
İletişim: +90 362 266 6680
Web: http://www.aygun.com/
Salon: 6
Stant: 632A
Ürün Grupları
  • Sterilizasyon Urun Biyolojik ve Kimyasal ve Konteynir Sistemleri
  • Cerrahi Motor Sistemleri

Tıp Endüstrisi alanında Türkiye nin önde gelen kuruluşlarından olan AYGÜN 1988 yılında kurulmuştur. Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerinde Sterilizasyon için Konteynır Sistemleri, Cerrahi Motor Sistemleri, Medikal Aydınlatma Sistemleri ve Tek Kullanımlık Medikal Sistemleri üretmektedir. AYGÜN aralıksız devam ettirdiği Ar-Ge çalışmaları ve artırmakta olduğu kapasitesi ile Türkiye deki ihtiyaçların önemli bir bölümünü karşılamaktadır. Uluslararası standartlarda imal ettiği ürünlerini yüksek rekabet gücü ile dünya pazarına sunmaktadır. Entegre Kalite yönetim sistemleriyle de konusunda uzman bir kuruluş olduğunu kanıtlamaktadır. Üretici olmanın yanı sıra tasarımcı da olan AYGÜN sürekli olarak devam ettirdiği ürün geliştirme çalışmaları ile patentlerini çoğaltmakta, diğer yandan bir okul gibi davranarak yeni nesillerin mesleki gelişimine katkı sağlamaktadır.

Steril Konteynır SistemleriSterilizasyon Konteynır Sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tüm Aygün sterilizasyon konteyner sistemleri, mükemmel buhar penetrasyonu, izlenebilirlik, güvenlik ve stabilite için tasarlanmıştır. kilitleme mekanizmaları mükemmel tutuş sağlar ve sterilizasyon sırasında kapakların buhar basıncı altında yukarı ve aşağı hareket etmesini sağlar. 2 mm yüksek kaliteli özel alaşımlı alüminyum hammaddeden üretilen kutu ve kapaklarımızı 8 temel renk seçeneği ile tüm dünyanın hizmetine sunuyoruz.

Cerrahi Motor SistemlerCerrahi Motor Sistemler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AYGÜN ün cerrahi motor sistemler konusundaki uzmanlığı, nöro ve spinal cerrahiden kardiyovasküler, ortopedik, plastik, el-ayak ve maksillofasiyal cerrahi gibi birçok alana hizmet veren özel yapılara sahip birçok tasarım ve sistemi bir araya getirdi. Yeni nesil yüksek teknoloji bataryalı cerrahi motor sistemlerinin kalitesi, gücü ve ergonomik tasarımı AYGÜN ün tıp alanındaki uzmanlığını bir kez daha ortaya koyuyor.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.