Firma Adı İletişim Konum
ERSA MED MEDİKAL VE ORT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İnönü Mahallesi Çağdaş Sokak No : 9 / Küçükçekmece / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 693 8887
Web: http://www.ersamed.com/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Korse Atel Dizlik Boyunluk Bileklik ve Varis Coraplari
  • Ortopedik Ayakkabi Terlik ve Tabanlar
  • Yurume Destek Urunleri
  • Ayak Sagligi Urunleri
  • Ortopedi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon icin Ekipman Donanim Teknoloji ve Hizmetler

Ersa Med olarak mükemmellik arayışımız kurulduğumuz ilk günden bu yana devam etmektedir. 2005 yılında üretime başlayan; Ar-Ge süreçlerinde her gün kendimizi test ediyoruz. yenilikçi çalışma modeli. Uzman kadromuz ve son teknoloji makine parkurumuzla, her gün sınırlarımızı aşmak ve bir önceki günden daha iyi olmak bizim için bir yaşam modeli. Bu süreçte yanımızda olan iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz. sürecimizde bize destek oldu, bize ve ürünlerimize inandı. Geri bildiriminiz ve yapıcı eleştiriniz sayesinde bizim en büyüğümüz oldunuz. Bu süreçte destekçilerimize en iyisi olmak için yola çıktık.

Humerus BreysiHumerus Breysi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sert sünger malzemeden üretilmiş iki balenli omuz ortezidir. İmmobilizasyon gerektiren ve omuz ekleminin iç rotasyonunda kullanılır.

Spinal KorseSpinal Korse
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

3 milimetre alüminyumdan oluşan korsedir. İçi eva kaplı sünger kumaştan üretilmiştir. Omurgada kullanılabilen ortezdir. vücut kırıkları ve omurga da immobilizasyon sağlar. Hastayı omuz kemerleri ile stabilize eder.

Patella Ve Ligament Destekli Dizlik - ÇocukPatella Ve Ligament Destekli Dizlik - Çocuk
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Neopren malzemeden üretilmiştir ve anatomik olarak tasarlanmıştır. Patella bölgesi açık ve silikon ile desteklenmiştir. Esnek yan balenleri eklem üzerindeki yükü azaltır.

Liposuction GiysileriLiposuction Giysileri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

♦ Çok yönlü, nefes alabilen ve mükemmel kumaşa sahip, en yeni ve en iyi elastik kumaşlardan yapılmıştır. ♦ İyileşme sürecini hızlandırır ve komplikasyon riskini azaltır. ♦ Uygulama bölgesine eşit basınç uygulayarak fazla sıvı birikmesini engeller ve biriken sıvıların vücudunuz tarafından emilmesini sağlar. ♦ Yara izlerinin yumuşamasına, düzleşmesine ve görünürlüğünün azalmasına yardımcı olur. ♦ Tüm bu özellikler iyileşme süreci boyunca mükemmel bir uyum ve rahatlık sağlar.

Hamile KorsesiHamile Korsesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Elastik pamuklu malzemeden üretilmiştir , hava alabilen ve terletmeyen kumaş karın desteğine sahiptir doğum öncesi ve doğum sonrası amaçlı kullanılan korsedir. doğum öncesi karına destek verir doğum sonrası ise sarkmaları önler. Karın genişliğine uygun sıkılaştırılabilir ekstra bandaj ile desteklenmiştir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ERSAMED
  • SUPPORTLİNE
  • SUPPORTLİNE KİDS
  • ORTHOPOİNT