Firma Adı İletişim Konum
FİBRİL TÜKETİM ÜRÜN. SAN. A.Ş.
MERMERCİLER SAN SİT 10. CD NO:22 / İstanbul / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 875 4545
Web: www.fibril.com.tr
Salon: 7
Stant: 705A
Ürün Grupları
 • Hijyenik Islak Hacim Ekipmanları
 • Tek Kullanımlık Sarf Malzemeler
 • El Hijyen Ürünleri ve Yüzey Hijyen Ürünleri
 • Koruyucu Giysiler ve İş Kıyafetleri
 • Yetişkin Hasta Altı Bezi, Bebek Bezi, Islak Mendil
 • Sargı Bezleri ve Medikal Flaster
 • Yara Bakım Setleri ve Yara bantları
 • Kişisel Bakım Ürünleri
 • Cilt Temizlik ve Hijyen Ürünleri
 • Bebek Bakımı ve Beslenme Ürünleri, Ateş Ölçer, Biberon, Emzik
 • Anne Bebek Kozmetik Ürünleri, Losyonlar, Yağlar, Kremler

Değişime ve Gelişime İnanıyoruz Yaşam standartları her gün biraz daha gelişirken günlük hayattaki gereksinimler de bir o kadar farklılaşıyor. Bu değişimi gören ve ürün yelpazesini bu yönde geliştiren Fibril ailesi olarak, günümüz tüketicisinin kişisel bakım ve temizlik ihtiyaçlarına ideal çözümler getirmek için her gün yeniden üretiyoruz. Doğaya en az etkiyle yeni ürünler ortaya çıkaran Fibril in odak merkezinde ilk günden beri insan yer alıyor. Tam da bu nedenle el değmeden ve tamamen teknolojik olanaklarla ortaya çıkan her üründe, bireysel temizliği en tasarruflu ve hızlı şekilde gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Daha temiz ve sağlıklı bir yaşam için çözüm odaklı yaklaşımımızla hayata katkıda bulunmayı sürdürüyoruz. Evlerden otellere, hastanelerden inşaat alanlarına ve daha pek çok alanda kullanılan ürünlerimiz sayesinde, her geçen gün daha fazla insana ulaşıyoruz. Çünkü biz varacağımız noktayı değil, yolun kendisini; yani üretmeyi seviyoruz. Amacımız; İnsan sağlığını önemseyen kişisel temizlik ürünlerini herkes tarafından erişilebilir kılmaktır. Hedefimiz; Günümüz tüketicilerinin bireysel temizlik alanında değişen ihtiyaçlarını dikkate alıp AR-GE çalışmalarıyla yenilikçi ürünler geliştirmektir.

MUTFAK BEZİMutfağınızın hijyenik koruyucusu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bakteri barındırmayan özel ve yumuşak dokusu ve güçlü emici yapısıyla kullanıldığı her alanda pratik ve hızlı çözümler sunar. Tek kullanımlık olarak tasarlanmışsa da viskon yapısı sayesinde gün içinde birden fazla kez de kullanılabilir. Kullanım Alanları: Evler ve tüm yaşam alanlarında kullanılabilir. Özellikler: Kötü koku yapmaz, bakteri barındırmaz. Kuru ve ıslak tüm zeminlerde kullanılabilir. Inox yüzeyler de dâhil, tüm lekeleri sorunsuz çıkarır. Hem deterjanlı hem de deterjansız kullanıma uygundur. Çamaşır suyuna dayanıklıdır. Kolayca sıkılır, hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Bir ambalajda 10 adet ürün bulunur. Bez ebatları: 35 x 35 cm

BANYO BEZİDaha az zamanda, daha temiz banyolar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Geliştirilmiş özel dokusuyla banyo ve tuvaletlerin tüm zeminlerinde etkisini gösterir. Yumuşak yüzeyi ve hızlı emiş gücü sayesinde defalarca kullanılabilir ve zamandan tasarruf sağlar. Kullanım alanları: Evler ve tüm yaşam alanlarında kullanılabilir Özellikler: Kötü koku yapmaz, bakteri barındırmaz. Kuru ve ıslak tüm zeminlerde kullanılabilir. Inox yüzeyler de dahil, tüm lekeleri sorunsuz çıkarır. Hem deterjanlı hem de deterjansız kullanıma uygundur. Çamasır suyuna dayanıklıdır. Kolayca sıkılır ve hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Bir ambalajda 30 adet ürün bulunur. Bez ebatları: 35 x 35 cm

CAM BEZİLekeler için hızlı ve parlak çözüm
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tüm cam yüzeylerle uyumlu yapısı ve küçük gözenekleriyle daha ilk uygulamadan ekstra parlaklık sağlar; ardında hav, tüy veya leke bırakmaz. Tek kullanımlık olması nedeniyle aynı zamanda ekonomiktir. Kullanım Alanları: Başta aynalar olmak üzere tüm cam yüzeylerde kullanılabilir. Özellikler: Bir ambalaj 10 adet ürün içerir. Özellikle pencerelere ve araç camlarına ekstra parlaklık sağlar. Hem ıslak hem kuru yüzeylerde kullanılabilir. Kolay sıkılır ve hızlı kurur. Bez ebatları: 38 x 40 cm

ÇOK AMAÇLI RULO BEZTemizliği hızla yapar, zamanı size bırakır.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hızlı temizleme özelliğine sahip bu Fibril ürünü, kullanıldığı her yerde yüksek emicilik özelliğiyle öne çıkar ve bakteri toplamaz. Tek kullanımlık yapısıyla sağlığınızı önemserken kendinden kabartmalı dokusuyla lekeleri daha hızlı çıkarır. İsteğe bağlı olarak birkaç kez kullanılabilir. Kullanım alanları: Evler, kafeler, restoranlar, yemek firmaları, oteller, hastaneler, eğitim kurumları ve diğer uygun alanlarda kullanılabilir. Özellikler: Geliştirilmiş özel yapısıyla kiri ve tozu içine hapseder. Ergonomik tasarımıyla rahatça kullanılabilir. Hem deterjanlı hem de deterjansız kullanıma uygundur. Ardında hav, tüy, leke bırakmaz. Kolay sıkılır, hızla kurur. Araçlarda, tekne ve ofislerde hızlı kullanım özelliğiyle kolaylık sağlar. Rulo yapısında üretilmiştir ve her ambalaj 45 yaprak içerir. Bez ebatları: 23 x 25 cm

BABY SENSITIVEYumuşacık tenlere doğal ve hassas bir dokunuş
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bebeklerin duyarlı tenlerine özel geliştirilen Fibril Baby Sensitive Islak Mendil, minikleri sağlıklı temizliğe kavuşturur. Küçük yaştaki çocukların cildine uygun pH değerine sahip bu ürün, bebeklerin cildini nemlendirir. Sadece bez bölgesini değil, tüm vücutlarını ferahlıkla sarar ve güvenli bir temizlik deneyimi sunar. Kullanım alanları: Evler, kreşler, yaşlı bakım evleri ve benzer alanlarda ve hassas ciltlere sahip yetişkin ciltleri üzerinde güvenle kullanılabilir. Özellikler: Dermotolojik yönden test edildiğinden son derece güvenlidir. Provitamin B5 içerir. Nemlendirici losyonu ile yumuşak bir dokunuş hissi verir. Alkol ve paraben içermeyen formülüyle bebeklerin cildine asla zarar vermez.

GÜL KOKULU ISLAK MENDİLDoğanın bahşettiği muhteşem gül kokusu her an sizinle!
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yumuşak ve hassas yapısının yanında, alkol ve paraben içermeyen formülüyle sağlıklı bir temizlik sağlar. Gül kokusuyla sizi ferahlatır, dengelenmiş pH değeriyle kendiniz ve aileniz için güvenle kullanabilirsiniz. Kullanım Alanları: Günlük kullanım amaçlı olarak hemen her yerde kullanılabilir. Ürün Özellikleri: Yumuşak dokusu sayesinde rahatça kullanılabilir. Çiçek kokusuyla gün içinde ihtiyaç duyulan ferahlığı verir. Cilt dostu formülüyle her tene kolayca uyum sağlar.

PAPATYA KOKULU ISLAK MENDİLPapatya kadar nazik, ferah ve canlandırıcı!
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bahar aylarında açan ve yaz sonuna dek doğayı renklendiren papatyalar, şimdi sizi ferahlatacak. Fibril Papatya Kokulu Islak Mendil papatyalardan doğaya yayılan o hoş esintiden ilham alınarak sizin için üretildi. Kullanım Alanları: Günlük kullanım amaçlı olarak hemen her yerde kullanılabilir. Ürün Özellikleri: Yumuşak dokusu sayesinde rahatça kullanılabilir. Çiçek kokusuyla gün içinde ihtiyaç duyulan ferahlığı verir. Cilt dostu formülü ile her tene kolayca uyum sağlar.

LAVANTA KOKULU ISLAK MENDİLLavanta mucizesini her gün yaşayın.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kendine özgü hoş kokusuyla havayı, rengiyle ise doğayı şenlendiren lavanta şimdi Fibril ile elinizin altında! Cilt bakımında sıkça kullanılan bu güzel bitkiden üretilen Fibril Lavanta Kokulu Islak Mendil ile her gününüz daha ferah olacak. Kullanım Alanları: Günlük kullanım amaçlı olarak hemen her yerde kullanılabilir. Ürün Özellikleri: Yumuşak dokusu sayesinde rahatça kullanılabilir. Çiçek kokusuyla gün içinde ihtiyaç duyulan ferahlığı verir. Cilt dostu şekilde üretilmiştir ve her tene kolayca uyum sağlar. Alkol ve paraben içermeyen formülü ve pH dengesiyle sağlıklı bir temizlik sunar.

HİJYENİK ISLAK HAVLUGünlük temizliğin vazgeçilmez dostu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çizmeyen yumuşak dokusu güvenli temizlik sağlayan özel formülü ile Fibril Islak Temizlik Havlusu günlük temizlik rutininizin vazgeçilmez bir parçası olacak. Fibril Islak Temizlik Havlusu hızlı ve pratik temizliğe ihtiyaç duyduğunuz her yerde güçlü formülü ile her an elinizin altında, güvenle kullanmanız için her an sizinle. Kullanım Alanları : Evler, kafeler, restoranlar, yemek firmaları, oteller, hastaneler, eğitim kurumları ve diğer uygun alanlarda kullanılabilir. Özellikler: Yüzey çizmeyen dokusu ile zarar vermeden temizler. Tek yaprak ile kolay temizlik sağlar. Ardında hav, tüy, leke bırakmaz. Pratiktir, deterjansız temizlik sağlar. Araçlarda, tekne ve ofislerde hızlı kullanım özelliğiyle kolaylık sağlar.

PET TEMİZLEME HAVLUSUSevimli dostlarımız için temizliğin en sağlıklı yolu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Evcil hayvan bakımı amacıyla her yerde kolaylıkla kullanılabilen Fibril Pet Temizleme Havlusu, hızlı ve güvenilir temizlik sağlar. Alkol, parfüm ve paraben içermeyen formülüyle minik dostlarımıza asla zarar vermez. Kullanım alanları: Evcil hayvan beslenen evler, köpek kulübeleri, kedi yatakları, evcil hayvan barınakları ve benzeri tüm alanlarda kullanılabilir. Özellikler: Deri üzerine yapışmış kir, çamur ve ölü tüyleri hızla temizler. Kış mevsiminde bakımı zorlaşan evcil dostlarımızın genel temizliği için idealdir. Hijyenik yapısı sayesinde günlük temizliği sağlar, kokuları giderir ve patileri derinlemesine temizler. Temel ölçekte bir banyo etkisi gösterir. Kullanışlı paketi sayesinde, minik dostlarınız için ev dışında ve seyahatlerde de rahatça yararlanabilirsiniz.

MAMA KABI ALTI ÖRTÜSÜSevimli dostlarımızın beslenme saati artık daha rahat!
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Fibril Paw Mama Kabı Altı Örtüsü sayesinde patili arkadaşlarınız karınlarını daha rahat doyuruyor, size ise onlarla eğlenmek kalıyor. Özellikler: Beslenme sırasında yaşanabilecek zemin kirlenmelerini önler. Yüksek emiciliği ve kaydırmaz yapısıyla kolay kullanılır.

TEK KULLANIMLIK SAÇ KURULAMA HAVLUSUYaşamın her ânında hızlı, güvenli ve pratik
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Üstün emiş gücü, özel üretim yumuşak dokuya sahip olma ve yıkanabilme özellikleriyle uzun vadede yeniden kullanılabilen bu kullan-at ürün, saç derisi ve cilt üzerinde alerjik reaksiyon oluşturmaz. Kullanım alanları: Evde, spor alanlarında, kuaför salonlarında ve güzellik merkezlerinde kullanılabilir. 38 x 80 cm ölçüsünde olup, tekli pakettir. İsteğe bağlı olarak rulo perforeli veya perforesiz üretilebilir.

TEK KULLANIMLIK MANİKÜR HAVLUSUSağlıklı bakım ve zarif bir güzellik sizin elinizde!
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yumuşak dokusu ve güçlü emiş kapasitesiyle el tırnakları bakımı için ideal olan Fibril manikür havlusu, kişisel bakım uygulamalarında en büyük yardımcı olacak. Bulaşıcı cilt hastalıklarını önleyen, uygun fiyatlı, alerji karşıtı ve tüm cilt tipleriyle uyumlu bu havluyla manikür deneyimi artık daha rahat! Tek kullanımlık özelliğiyle sıfır deterjan tüketimi ve daha fazla su tasarrufu sağlar. Kullanım alanları: Ev, güzellik merkezleri ve kuaförlerde kullanılabilir. 25 x 35 cm ölçüsünde olup, tekli pakettir. İsteğe bağlı olarak rulo perforeli veya perforesiz üretilebilir.

TEK KULLANIMLIK PEDİKÜR HAVLUSUSağlık ve güzellik ayağınıza geliyor.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yumuşak dokusu ve güçlü emiş kapasitesiyle ayak tırnakları bakımı için ideal olan Fibril pedikür havlusu ayak bakımında en büyük yardımcı olacak. Bulaşıcı cilt hastalıklarını önleyen, uygun fiyatlı, alerji karşıtı ve tüm cilt tipleriyle uyumlu bu havlu ile pedikür deneyimi artık daha rahat! Tek kullanımlık ürünle su, deterjan ve zaman tasarrufu da sağlanacak. Kullanım alanları: Ev, güzellik ve bakım merkezleri ile kuaförlerde kullanılabilir. 35 x 45 cm ölçüsünde olup, tekli pakettir. İsteğe bağlı olarak rulo perforeli veya perforesiz üretilebilir.

TEK KULLANIMLIK VÜCUT HAVLUSUHer tene uyumlu dokusuyla kişisel bakımın en güzel hâli!
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Süper emici özelliği ve oldukça yumuşak yapısıyla vücudunuza dokunan Fibril vücut havlusu tüm ciltlerle uyumludur. Rahat bir şekilde kullanılabilen alerji karşıtı ve kullan-at özellikli bu ürün pek çok bakım uygulamasını kolaylaştırır. Kullanım alanları: Ev, spor salonu ve güzellik merkezlerinde kullanılabilir. Tekli paketlerdedir ve 60 x 120 cm ile 80 x 140 cm ölçülerinde üretilmiştir. İsteğe bağlı olarak rulo perforeli veya perforesiz üretilebilir.

TEK KULLANIMLIK EL VE YÜZ HAVLUSUHareketli tempoya rağmen kendini önemseyenler için üretildi.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yüksek emiş gücüne ve hassas bir dokuya sahip Fibril el ve yüz havlusu, her kullanımda farkını gösterir. Tüm cilt tipleriyle uyumlu yapısı ve alerji karşıtı özellikleriyle beklentileri karşılar. Tek kullanımlık bu ürünle kişisel temizlik daha hızlı, kolay ve ekonomik hâle gelir; zaman, deterjan ve su tasarrufu sağlanır. Kullanım Alanları : Spor salonları, ev, güzellik ve bakım merkezlerinde kullanılabilir. 38 x 60 cm ölçülerinde tekli paket hâlinde satılır. İsteğe bağlı olarak rulo perforeli veya perforesiz üretilebilir.

AĞDA BEZİHer epilasyonda derinlemesine temizlik arayanların favorisi!
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Her cilt tipiyle uyumlu, esnemeyen ve yırtılmayan dokusuyla benzerlerinden ayrılan Fibril ağda bezleri, olası alerjileri başlamadan önler. Bulaşıcı cilt hastalıklarını engelleyen bu bezler, epilasyon uygulamalarında zaman kazandırır ve su tasarrufu sağlar. Kullanım alanları: Evlerde ve güzellik merkezlerinde güvenle kullanılabilir. 6,5 cm eninde ve 10, 25, 50, 70, 80, 100 metre uzunluğunda rulo üretim yapılır.

ENDÜSTRİYEL SİLME BEZİHer kullanımda zoru sever, kolay halleder.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Selüloz ve sentetik liflerin kaynaştırılmasıyla üretilen, solventler ve kimyasallar ile kullanılabilen Fibril endüstriyel silme bezi, keskin ve sert yüzeylerdeki tüm kirleri temizler. Ağır yağ lekeleri bile tamamen çıkarır ve ardında herhangi bir tüy, hav veya iz bırakmaz. Kullanım alanları: Fabrikalar, üretim ve arıtma tesisleri, otomotiv sanayi, matbaalar, hastaneler, klinikler, laboratuvarlar vb. alanlarda kullanılabilir. Uygulanabilecek özellikler: İstediğiniz ölçülerde katlanmış veya perforeli ya da perforesiz (çek-kopar) rulo halinde alabilirsiniz.

CATERİNG BEZİLeziz yemeklerin ve göz alıcı sofraların gizli kahramanı!
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Selüloz ve sentetik lif bazlı üretilen, keskin yapıdaki yüzeylerde rahatça kullanılabilen Fibril catering bezi ile gıda kaynaklı inatçı yağ ve kirler bile kolayca temizlenir. Catering ve yemekle ilişkili alanlarda profesyonellerin hayatını kolaylaştıran bu ürün, ardında toz, hav veya tüy bırakmaz. Kullanım alanları: Yeme-içme şirketleri, otel mutfakları, restoran ve kafelerde kullanılabilir. Uygulanabilecek özellikler: İstediğiniz ölçülerde katlanmış veya perforeli ya da perforesiz (çek-kopar) rulo halinde alabilirsiniz.

HİJYENİK YÜZEY SİLME BEZİ (KOVA)Hassas yüzeylerin temizliği ondan sorulur.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ahşap olmayan raf, sandalye, tezgâh gibi eşyalar üzerinde uzun süreli temizlik sağlar. İçeriğindeki etkin maddelerle sıvı ve nemden uzak kalması gereken hassas yüzeylerde etkisini gösterir; ardında herhangi bir leke veya iz bırakmaz. Renk solması veya boyama yapmadığından alkole dayanıklı tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Mendil şeklindeki Fibril steril yüzey silme bezi, ergonomik ambalajı ve işlevsel kullanımıyla büyük işlerin üstesinden kolayca gelir. Kullanım alanları: Seramik, fayans, plastik, mermer veya camdan üretilmiş eşyalar üzerinde kullanılabilir. Bir kutu 450 adet yaprak içerir.

MEDİKAL TEMİZLİK BEZİKimyasal malzemelere karşı üst düzey temizlik!
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dayanıklı ve özel formülü sayesinde, üst düzeyde sterilizasyon gerektiren tüm yüzeylerde etkili olan Fibril medikal temizlik bezi, kimyasal formüllü malzemeler üzerinde bile güvenle kullanılabilir. Yumuşak dokusuyla ve yüksek emiciliğiyle güçlü bir temizlik deneyimi sunarken ardında toz, leke, hav bırakmaz. Medikal malzemeleri tam sterilize hâle getirir. Kullanım alanları: Hastaneler, laboratuvarlar, klinikler, veteriner klinikler, estetik merkezleri, temiz odalar (cleanroom) Uygulanabilecek özellikler: İstediğiniz ölçülerde katlanmış veya perforeli ya da perforesiz (çek-kopar) rulo şeklinde alabilirsiniz.

HASTA KURULAMA-SİLME BEZİSağlık desteği alan bireyler için hassas ve rahat bir kişisel bakım deneyimi!
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Fibril hasta kurulama ve silme bezi sağlık kuruluşlarındaki ameliyatlar sırasında, muayeneler öncesinde veya sonrasında hastaların kişisel bakımını sağlar. Yumuşak yapısı ve güçlü dokusuyla vücut üzerindeki kan ve ilaç gibi kimyasal sıvıları tamamen emer. Özel formülü sayesinde ardında tüy veya hav bırakmaz. Kullanım alanları: Hastaneler, laboratuvarlar, klinikler ve veteriner klinikler Uygulanabilecek özellikler: İstediğiniz ölçülerde katlanmış veya perforeli ya da perforesiz (çek-kopar) rulo şeklinde alabilirsiniz.

CANISTER TİPİ YÜZEY TEMİZLEME MENDİLİBakterilere karşı mücadelede etkili ve pratik önlem.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Fibril Canister yüzey temizleme mendili, günlük hayatta karşılaşılan tüm leke ve kirlerden korunma amacıyla üretildi. Alkol bazlı dezenfektan içeren bu mendiller sayesinde sık kullanılan kişisel eşyalardan veya farklı bir mekânda temas edilen yüzeylerden kaynaklanan kirliliği giderir. Kişisel temizliği dış etkenlerden gelen risklere rağmen, üst düzey bakteri karşıtı özelliğiyle tamamlar. Bunun yanında, restoranlarda yüzey temizliği amaçlı kullanıma da uygundur. Kullanım alanları: İstenilen her mekânda kullanılabilir.

LAVANTA KOKULU CEP MENDİLİAnlık temaslara karşı çabuk temizlik
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kişisel temizliği kolaylaştıran Fibril Islak Cep Mendili, açılır-kapanır özellikli pratik paketiyle günlük yaşamınızı kolaylaştırır. Tekli, üçlü ve altılı paketleriyle ne kadar ihtiyacınız varsa, o kadar seçenek sunar. Kullanım alanları: Eller başta olmak üzere, vücudunuzun hemen her bölgesinde güvenle kullanabilirsiniz. Özellikler: Günlük yaşamda karşılaşılan temaslardan kaynaklanan kişisel temizlik ihtiyacını karşılar. Temas etmek istemediğiniz ama tutmanız gereken her yüzeye karşı koruma sağlar. Cep boyutundaki ambalajıyla yer fark etmeksizin her ortamda taşınabilir.

PAPATYA KOKULU ISLAK CEP MENDİLAnlık temaslara karşı çabuk temizlik
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kişisel temizliği kolaylaştıran Fibril Islak Cep Mendili, açılır-kapanır özellikli pratik paketiyle günlük yaşamınızı kolaylaştırır. Tekli, üçlü ve altılı paketleriyle ne kadar ihtiyacınız varsa, o kadar seçenek sunar. Kullanım alanları: Eller başta olmak üzere, vücudunuzun hemen her bölgesinde güvenle kullanabilirsiniz. Özellikler: Günlük yaşamda karşılaşılan temaslardan kaynaklanan kişisel temizlik ihtiyacını karşılar. Temas etmek istemediğiniz ama tutmanız gereken her yüzeye karşı koruma sağlar. Cep boyutundaki ambalajıyla yer fark etmeksizin her ortamda taşınabilir.

GÜL KOKULU ISLAK CEP MENDİLİAnlık temaslara karşı çabuk temizlik
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kişisel temizliği kolaylaştıran Fibril Islak Cep Mendili, açılır-kapanır özellikli pratik paketiyle günlük yaşamınızı kolaylaştırır. Tekli, üçlü ve altılı paketleriyle ne kadar ihtiyacınız varsa, o kadar seçenek sunar. Kullanım alanları: Eller başta olmak üzere, vücudunuzun hemen her bölgesinde güvenle kullanabilirsiniz. Özellikler: Günlük yaşamda karşılaşılan temaslardan kaynaklanan kişisel temizlik ihtiyacını karşılar. Temas etmek istemediğiniz ama tutmanız gereken her yüzeye karşı koruma sağlar. Cep boyutundaki ambalajıyla yer fark etmeksizin her ortamda taşınabilir.

PET TEMİZLEME HAVLUSU (CANISTER TIPI)Sevimli dostlarımız için temizliğin en sağlıklı yolu!
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Evcil hayvan bakımı amacıyla her yerde kolaylıkla kullanılabilen Fibril Pet Temizleme Havlusu, hızlı ve güvenilir temizlik sağlar. Alkol, parfüm ve paraben içermeyen formülüyle minik dostlarımıza asla zarar vermez. Kullanım alanları: Evcil hayvan beslenen evler, köpek kulübeleri, kedi yatakları, evcil hayvan barınakları ve benzeri tüm alanlarda kullanılabilir. Özellikleri: Deri üzerine yapışmış kir, çamur ve ölü tüyleri hızla temizler. Kış mevsiminde bakımı zorlaşan evcil dostlarımızın genel temizliği için idealdir. Hijyenik yapısı sayesinde günlük temizliği sağlar, kokuları giderir ve patileri derinlemesine temizler. Temel ölçekte bir banyo etkisi gösterir. Kullanışlı paketi sayesinde, minik dostlarınız için ev dışında ve seyahatlerde de rahatça yararlanabilirsiniz.

SEDYE ÖRTÜSÜ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

MUAYENE ÖRTÜSÜ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

HİJYENİK YÜZEY TEMİZLEME MENDİLİHassas yüzeylerin temizliği ondan sorulur.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ahşap olmayan raf, sandalye, tezgâh gibi eşyalar üzerinde uzun süreli temizlik sağlar. İçeriğindeki etkin maddelerle sıvı ve nemden uzak kalması gereken hassas yüzeylerde etkisini gösterir; ardında herhangi bir leke veya iz bırakmaz. Renk solması veya boyama yapmadığından alkole dayanıklı tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Mendil şeklindeki Fibril steril yüzey silme bezi, ergonomik ambalajı ve işlevsel kullanımıyla büyük işlerin üstesinden kolayca gelir. Kullanım alanları: Seramik, fayans, plastik, mermer veya camdan üretilmiş eşyalar üzerinde kullanılabilir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.