Firma Adı İletişim Konum
GALOŞSAN PLASTİK VE MEDİKAL ÜRÜN. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
ZİYA GÖKALP MAH. SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI CUMHURİYET CAD. İŞ MODERN TİC. MERK. NO: 42 C BLOK ÇATI KATI NO: 34-35-36 İKİTELLİ OSB / BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 850 811 7119
Web: https://galossan.com/
Salon: 4
Stant: 443
Ürün Grupları
  • Tek Kullanimlik Sarf Malzemeler
  • Kisisel Koruyucu Ekipmanlar
  • Tek Kullanimlik Giysiler
  • Cerrahi Onluk ve Kiyafetler
  • Sarf Malzeme ve Tek Kullanimlik Urunler icin Diger Ekipman Donanim Teknoloji ve Hizmetler

Yaşam alanlarını hijyenle birleştirmeyi hedef haline getirmiş olan firmamız GALOSSAN, 2012 yılında kurulmuş olup, galoş üretimi ile pazarına giriş yapmıştır. Günümüzde 2500 m2 kapalı üretim alanına sahip firmamız, üstün teknolojilerle İstanbul Başakşehir de çalışmalarını sürdürmektedir. 100 den fazla üretim çalışanları ve uzman ekibi ile daha temiz ortamlar için hizmet etmekte ve gelen bütün taleplere karşılık vermektedir. ÜRETİCİ FİRMA AVANTAJLARI GALOSSAN, üstün kalite ve zamanında teslim kavramlarını benimseyerek, ürünlerini gerçek fiyatlarla müşterilerine sunmuş, doğru ar-ge çalışmaları ile olumlu neticeler alarak, her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir. GALOSSAN, 30 dan fazla ülkeye ihracat yaparak, adını dünyaya başarılı bir şekilde duyurmuş, Türkiye ve Avrupa da, sektöründe lider konuma gelmiştir. Üstün donanıma sahip üretim alanında, galoş, tela galoş, çizme galoşu, tela bone, naylon bone, naylon kolluk, tela kolluk, naylon önlük, sakal bonesi, galoşmatik, galoşmatik galoşu, tela tulum, hammadde gibi tek kullanımlık ürün çeşitlerini bünyesine katarak, insan sağlığına uygun üretimler yaparak hizmet vermektedir. Ürünlerimizin tamamı, Türk normları ve CE Standartlarına uygun sertifikalı olarak imal edilmektedir.

Çizme galoşuÇizme galoşu 100 Mikron
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Açıklama Koli içi 1000 adet Paket içi 50 adet Kauçuk çift lastik Sıvı geçirmez, kaymaz, Yırtılmaz Tüm ayakkabı numaraları için uygundur. Çiftlik, tarım, Fabrika, kesimhane, otoyıkama gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilinir. Ürün Ölçüleri 50×40 cm Koli Ağırlığı 14,40 kg Renk Mavi Kalınlık 100 mikron Metaryeli Polietilen malzemeden üretilmiştir.

GALOŞ 40 MİKRON40 MİKRON LÜX KALIN GALOŞ 1000 ADET
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Paket içi 1000 adet Galoş başlarında lastiği kaçırmaması için punto dikiş teknolojisi kullanılmıştır. Sıvı geçirmez, kaymaz, yırtılmaz Otomatik makinalarda el değmeden üretilmiştir. Sıkıştırılmış vakumlu ambalaj Ürün Ölçüleri 16×41 cm Paket Ağırlığı 2200 gr Renk Mavi Kalınlık 40 mikron Metaryeli Polietilen malzemeden üretilmiştir.

NAYLON ÖNLÜKTEK KULANIMLIK NAYLON ÖNLÜK 100 ADET
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Paket içi 100 adet Sıvı geçirmez Hijyenik ve Hipoalerjeniktir. Belden bağlamalı Farklı renk ve kumaş seçenekleri mevcuttur. Ürün Ölçüleri 76x120cm Paket Ağırlığı 850 gr Renk Beyaz Kalınlık 20 mikron Metaryeli Polietilen (naylon) malzemeden üretilmiştir.

NAYLON KOLLUK 40 CMTEK KULANIMLIK NAYLON KOLLUK 40 CM 1000 ADET
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Paket içi 100 adet x10 Tek gipe lastik kullanılmıştır. Lastiklerin kopmaması için lastik kenarları puntoludur. Sıvı geçirmez Hijyenik ve Hipoalerjeniktir. Farklı renk ve kumaş seçenekleri mevcuttur. Ürün Ölçüleri 40×22 cm Paket Ağırlığı 250 gr Renk Mavi Kalınlık 30 mikron Metaryeli Polietilen (NAYLON) malzemeden üretilmiştir.

GALOMAC KOLLU GALOŞMATİK MAKİNESIGALOMAC KOLLU TOPUKTAN ÇEKMELİ GALOŞMATİK MAKİNESI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

100 lü galoş kapasiteli galoşmatik cihazı Herhangi bir elektirik bağlantısına ihtiyaç duymaz. Elektronik olmadığı için arıza çıkarmaz uzun ömürlüdür. Bakım için ekstra maliyet gerektirmez. Çelik Mekanizma 2 yıl garantilidir. 100 lük GALOMAC galoşmatik galoşu ile uyumludur. Ürün Ölçüleri 32x70x43 cm KOL : 90 cm Makina Ağırlığı 11 kg Renk Beyaz- Yeşil Kalınlık Metaryeli ABS plastik gövde

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • GALOSSAN
  • DİSPOMAX
  • GALOBOX
  • GALOMAC