Firma Adı İletişim Konum
GÜNDEM SAĞLIK VE GIDA ÜRÜN. SAN. VE TİC. A.Ş.
MECİDİYEKÖY MAH. ŞEHİT ER CİHAN NAMLI CAD. MERT SOKAK NO:1/A / Şişli / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 213 5353
Web: www.gundemas.com
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
 • Ameliyat Alet, Cihaz ve Ameliyathane Donanımları
 • Cerrahi El Aletleri
 • Sterilizasyon Ürün (Biyolojik ve Kimyasal) ve Konteynır Sistemleri
 • Medikal Paketleme Teknolojileri
 • Elektro Medikal Cihaz ve Ürünler için Ekipman, Donanım, Teknoloji ve Hizmetler
 • Genel Laboratuvar Cihaz ve Sistemleri
 • Medikal Laboratuvar Ürün ve Teknolojileri
 • Paslanmaz Çelik Hastane Donanımları
 • Tek Kullanımlık Sarf Malzemeler
 • Sterilizasyon, Dezenfektan ve Hijyen Ürünleri
 • Sterilizasyon Ruloları
 • Sarf Malzeme ve Tek Kullanımlık Ürünler için Diğer Ekipman, Donanım, Teknoloji ve Hizmetler

GUNDEM 1990 ’dan beri Sterilizasyon, Temizlik ve Dezenfeksiyon, CSSD ve Dekontaminasyon alanlarında hizmet vermektedir. GUNDEM, sterilizasyon rulo / poşet kesme ve kapatma cihazları (yapıştırma) ve aksesuarlar için uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır. GUNDEM ayrıca “ambalajlama için sterilizasyon ruloları, poşetleri” ve “sterilizatörler için sterilizasyon kontrol indikatörleri” üretmektedir. Ürettiğimiz kapatma cihazları ISO 11607-2 ve CE Uygunluk Sertifikalarına sahiptir. Ayrıca 12 farklı benzersiz özelliklere sahip cihazlarımız ve 35 ’ten fazla aksesuarlarımız için “Hizmet Yeterlilik Belgesi” bulunmaktadır. Bayilerimize ve aynı zamanda dünya çapındaki sterilizasyon pazarındaki müşterilerine , ürünlerin benzersiz özellikleri sayesinde avantaj sağlar. Tüm ürünlerimiz Dünya (ISO) ve Avrupa Standartlarına (EN) uygundur. GUNDEM, sterilizasyon kavramını bir standart ürün olarak algılayan, her sterilizasyon ile ilgili kuruluş veya bireyin ihtiyaç ve gereksinimlerine göre algılayan ve ihtiyaçlara göre çözümler üreten ve çeşitlilik getiren bir felsefenin temsilcisidir. Bu amaçla, dünyanın lider firmalarının Türkiye distribütörü olarak ithalatçı, aynı zamanda dünya pazarına bu bakış açısını sunan ve mevcut teknoloji standartlarına uygun ürünler üreten bir üreticidir. GUNDEM ’in en önemli özelliği, tüm organizasyonu kendi tarafından, “Sağlık kurumlarında EN ISO standartlarına uygun tıbbi ambalajlama teknikleri, çeşitli Sterilizasyon Kontrol Süreci, Sertifika Uygulamaları, Dezenfeksiyon, Sterilizasyon Kontrolü , Mikrobiyolojik, Teknik ve Hukuki Yönler ile Temizleme Etkinliği kontrolü ” konulu seminer / konferanslar düzenlemesidir. MİSYON Sağlık sektöründe gerekli olan her etkinlikte farklılıkları gözeterek sürekli iyileştirme ve geliştirme anlayışı içinde GUNDEM yaratmak. VİZYON Sağlık sektörü içinde yer alan özelleşmiş konularla tanınmak; tanındığımız konular içinde sektörümüzde bilimsel ve teknolojik gelişmelerde önderlik yapabilecek birikimi sağlamak; edindiğimiz birikimle sağlık sektörünün GUNDEM ‘inde paylaşımcı bir kuruluş olmak. POLİTİKA Zamanında, eksiksiz ve belirlediğimiz kalitenin altında olmayan ancak olabildiğince benzersiz ürünleri müşterilerimize sunarak memnuniyetinin sürdürülebilirliğini sağlamak, Bütün çalışanlarımıza ve ailelerine huzurlu bir ortam içinde insanca yaşamalarını sağlayabilmek amacıyla maddî ve manevî her türlü tatmini gerçekleştirmek ve bireysel gelişimlerine katkı sağlamak. Tedarikçilerimizle karşılıklı sözleşme hükümlerine bağlı kalarak sürekli bir ilişki ile var olmalarına ve güçlenerek marka olmalarına katkı sağlamak, Toplumun yazılı olan ya da olmayan kurallarına uyarak kamuoyunda genel dünya halkları sağlığına hizmeti bir ibadet kabul etmek, GUNDEM Sağlık A.Ş.’nin bir sonraki gününün bir önceki gününden daha ileride olmasını sağlayarak kuruluşun sektöründe önemli bir marka olmasını “Yönetim Kurulu” adına güvence altına almak.

YENİ KESME-KAPATMA-YAZMA CİHAZI -60GMCE EN ISO 11607-2 ’ye uygun Medikal Paketleme için Rulo Kesme-Kapatma-Yazma Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kesme-Kapatma-Yazma ve Etiketleme Cihazı Tek Satır Yazıcılı 222-300-060_60GM 6LCS1PVL Kesme-Kapatma-Yazma ve Etiketleme Cihazı Çift Satır Yazıcılı 222-300-062_62GM 6LCS2PVL Aynı anda 8 ruloyu keser, poşetleri kapatır, üzerine yazar ve etiket çıktısı verir. Tüm bunları tek seferde yapar. İstenirse (Ruloları cihazdan kaldırmaya gerek kalmadan) yazıcılı kapama cihazı olarak çalışır Personel maliyetini 80% düşürür Saatte 6000 paket üretim hızı Kendini bileyen yuvarlak bıçak Aynı anda 8 adet 5cm’lik/ 43cm’lik rulo işleme kapasitesi İnternetten ücretsiz yazılım güncelleme Uyku Modu ile enerji tasarrufu Kullanıcı dostu 7” Renkli Dokunmatik Ekran ve 7 Dil Kullanıcı emniyeti Acil Stop Butonu Her kullanımdan önce (ve gerektiğinde) “Validasyon Testi “yapar, raporlar. Karekod okuyucu, HariciTermal yazıcı ve MSÜ yazılımına bağlantı (Opsiyonel) 2 yıl garanti, yılda sadece 1 kez bakım gerektirir Detaylı teknik veriler için lütfen https://www.gundemas.com/urun/index/3/yeni-kesme-kapatma-yazma-cihazi-60gm adresimizdeki Dosyalar sekmesindeki broşürü ve/veya kataloğu ve varsa Videolar sekmesinde ürünü inceleyiniz.

ALET TANIMLAMA BANTLARI - ALET TAKİP SİSTEMİCERRAHİ ALET TANIMLAMA BANTLARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Değerli aletlerinizin organizasyonunu ve takibini kolaylıkla ve ekonomik olarak sağlar. Bantlar güvenle yapışır, kopmaz pullanmaz, kendiliğinden çıkmaz veya açılmaz. 271 renk ve stilde (sembol ve karakter) opsiyonu olup renk-kodlama seçenekleri neredeyse sonsuzdur. Değişim gerektiğinde, alet ve çevre-dostu, zehirli solvent içermeyen kokusu zararsız ve birçok yüzeyle uyumlu “Yapıştırıcı Sökücü ile kolayca çıkarılıp yeni renk ve stil kombinasyonu yapılabilir. Ürünler Lateks içermez ve steril değildirler. Ürün, A4 sayfasında yer alan 312, 352, 376 ve 400 adet kesilmiş stripler halinde İki ana grupta üretilmiştir: 1- Düz ve/veya Desenli Bantlar ve 2- Harfli ve/veya Rakamlı şeklindedir. Bu grupların tamamı için farklı renklerde seçenekler vardır. Düz ve Desenli Bantlar; Her bir tabaka 4 farklı uzunlukta toplam 312 adet strip içerir ve bu stirplerin tabakadaki toplam uzunluğu en az 950 cm. dir, her bir stribin eni ise 6,35mm’dir. 312 adet stribin 252 adeti 25.40 mm uzunlukta, 44 strip 38.10 mm uzunlukta, 8 strip 50.80 mm uzunlukta ve 8 strip 127 mm. uzunlukta dilimlenmiştir. Harfli ve Rakamlı Bantlar; Her bir tabaka 2 farklı uzunlukta toplam 376 adet strip içerir ve bu striplerin tabakadaki toplam uzunluğu en az 950 cm.dir, her bir stribin eni ise 6,35mm’dir. 376 adet stribin 329 adeti 24,64 mm uzunlukta, kalan 47 adeti ise 37,45mm uzunlukta dilimlenmiştir. Her harf veya rakamdan en az 5 satır ve 8 sütunda toplam 40 adet yer alır. Rakamlı olanlar sayfalarda 0-8 arasında tüm rakamlar yer alıp 0 (Sıfır) rakamından 7 satır, 8 sütunda toplam 56 adet yerleştirilmiştir. 1-44 arası takip eden tüm rakamları içeren Bantlar; Her bir tabaka aynı uzunlukta toplam 352 adet strip içerir ve bu striplerin tabakadaki toplam uzunluğu en az 950 cm.dir, her bir stribin eni ise 6,35mm’dir. A-Z arası takip eden tüm harfleri içeren Bantlar; Her bir tabaka aynı uzunlukta toplam 400 adet strip içerir ve bu striplerin tabakadaki toplam uzunluğu en az 950 cm.dir, her bir stribin eni ise 6,35mm’dir. Beyaz dahil en az 5 renk şeçeneği vardır. Detaylı teknik veriler için lütfen yukarıdaki Dosyalar sekmesindeki broşürü ve/veya kataloğu, Teknik Şartnameyi ve varsa Videolar sekmesinde ürünü inceleyiniz.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

 • GÜNDEM