Firma Adı İletişim Konum
GÜNEY BİOMEDİKAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ A. Ş.
Yakuplu Mah. Ülker Sok. Güney Konutları Apt. No:3/4 / Beylikdüzü / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 890 0155
Web: www.guneybiomedical.com
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Cerrahi Maskeler, N95 ve Yıkanabilir Maskeler ve Tek Kulanımlık Boneler

Teknik Fuarcılık A.Ş.nin grup şirketi olan, fuarcılık ve yayıncılık konularında faaliyet gösteren Güney Fuarcılık A.Ş., yoluna Güney Biomedikal Sağlık Ürünleri A.Ş. adıyla devam etmektedir. 1996 yılında kurulan Teknik Fuarcılık A.Ş, dünyanın en önemli tekstil makine fuarları arasında yer alan ITM Uluslararası Tekstil makineleri Fuarını ve konusunda Türkiye nin ilk ve tek etkinliği olan HIGHTEX Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuarını düzenlemektedir. Bunun yanı sıra, tekstil ve teknolojileri sektörüne yönelik Tekstil Teknoloji Dergisi ve Teknik Tekstiller Nonwoven sektörüne özel Nonwoven Technology Dergileri ile sektörel yayıncılıkta da uzmandır. Güney Biomedikal Sağlık Ürünleri A.Ş. 3 katlı Cerrahi Maske, N95 (FFP2) Maske, Antiviral Maske üretimi yapmakta olup, Fransa, Almanya, ABD, Yunanistan, Tunus, Libya başta olmak üzere ağırlıklı olarak yurtdışına ihracat yapmaktadır.

BeSafe Cerrahi Yüz Maskesi3 Katlı Cerrahi Maske
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Malzeme: Nonwoven Kumaş Kulak askısı malzemesi: Lateks İçermeyen Yuvarlak Lastik Tel: Polipropilen (PP) Kaplamalı Yumuşak / Ayarlanabilir Burun Teli Dikiş: Ultrasonik Tür: Tek kullanımlık Katman: 3 Katman

BeSafe 95FFP2 Koruyucu Maske
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

5 Katlı nonwoven kumaştan üretilip ortamdaki virüs ve bakterilerden koruma sağlar. Covid-19 gibi virüslerin solunum yoluyla bulaşma riskini en aza indirir Çok çeşitli yüz şekillerine ve boyutlarına oturur, konuşma sırasında daha fazla yüz hareketini kapsar, bu sayede daha rahat takılır ve kullanılmadığında daha kolay saklanır. Yüze tam oturan burun paneli: Kavisli ve düşük profilli tasarım, burun ve göz konturlarına iyi oturur, iyi bir görüş#807; alanı sunar, göz donanımı ile uyumluluğu artırır. Performanstan ödün vermeden konfor ve stil sunar. Besafe’in yenilikçi yeni düşük solunum dirençli filtre teknolojisi ile solunum cihazınızdan daha az çabayla nefes alabilirsiniz. Salgın hastalıklara karşı kişiyi ve karşısındakini koruyarak bulaş#807; riskini en aza indirir.

BeSafe Antiviral Maske3 Katlı Antiviral Maske
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

3 katlı Nonwoven kumaştan üretilip ortasındaki antiviral meltblown kumaşı sayesinde virüsleri elimine eder. Koronavirüs ve influenza gibi solunum yolları ile bulaşan virüslerin antiviral maskeyi takmış kişi tarafından solunması halinde hem %99’un üzerinde filtrasyona uğrar hemde maske üzerinde etkisiz hale getirilir. Lateks içermeyen ve burun destekli yapısı sayesinde hem sağlıklı hem de ergonomik bir kullanım sunmaktadır. Kalın ve yumuşak lastikleri sayesinde hem kulakları rahatsız etmez, hem de yüze tam oturması sayesinde etkili bir kullanım sunar. EN14683 ve Type II R standartlarını yerine getirdiği üzere hem hijyenik şartlarda üretimi sağlanmakta hem de kullananlar tarafından yüksek nefes alınabilirlik özelliği sayesinde tercih edilmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • GÜNEY BİOMEDİCAL BESAFE ANTİVİRAL
  • GÜNEY BİOMEDİCAL BESAFE FACE MASK
  • GÜNEY BİOMEDİCAL BESAFE95
  • GÜNEY BİOMEDİCAL