Firma Adı İletişim Konum
SUDEMED TIBBİ ÜRÜNLER EMLAK İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İvedik O.S.B Ağaç İşleri Sanayi Sitesi 1357. Sokak 29-28 / YENİMAHALLE / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 473 7842
Web: www.sudemed.com
Salon: 7
Stant: 727B
Ürün Grupları
  • Tek Kullanımlık Sarf Malzemeler
  • Sterilizasyon, Dezenfektan ve Hijyen Ürünleri
  • Sterilizasyon Ruloları

Sudemed Tıbbi Ürünler, medikal ve dental sektördeki ilgili kurum ve kuruluşlara, sterilizasyon ve tek kullanımlık ürünler üreten 2009 yılında kurulmuş bir Ankara firmasıdır.

Sudemed® Sterilizasyon Rulosu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sudemed sterilizasyon ruloları, tıbbi araç gereçleri sterilizasyon sonrası kontaminasyondan korumak, kullanım anına kadar sterilliğini muhafaza ettirmek amacıyla özel olarak üretilmiştir. Sudemed sterilizasyon ruloları şeffaf çok katlı PET/PP film ve medikal kraft kağıttan üretilir. Tüm rulolarda su bazlı non-toksik, ISO 11140-1 standardına uygun buhar ve etilen oksit (EO) proses indikatörleri mevcuttur.

Sterilizasyon Rulosu Dupon Tyvek® Malzemesinden Üretilmiş
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dupont Tyvek® malzemesinden üretilmiş olan Sudemed sterilizasyon ruloları, tıbbi araç gereçleri sterilizasyon sonrası kontaminasyondan korumak, kullanım anına kadar sterilliğini muhafaza ettirmek amacıyla özel olarak üretilmiştir Dupont™ Tyvek® malzemesinden üretilmiş olan Sudemed sterilizasyon ruloları çok katlı kopolimer PET/PE film ve yüksek yırtılma direncine sahip Tyvek® malzemesinden üretilmiştir. Tüm rulolarda su bazlı non-toksik, ISO 11140-1 standardına uygun hidrojen peroksit H2O2 proses indikatörleri mevcuttur.

Sudemed® Sterilizasyon Zarfı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sudemed sterilizasyon zarfları, tıbbi araç gereçleri sterilizasyon sonrası kontaminasyondan korumak, kullanım anına kadar sterilliğini muhafaza ettirmek amacıyla özel olarak üretilmiştir. Sudemed sterilizasyon zarfları şeffaf çok katlı PET/PP film ve medikal kraft kağıttan üretilir. Tüm zarflarda su bazlı non-toksik, ISO 11140-1 standardına uygun buhar ve etilen oksit (EO) proses indikatörleri mevcuttur.

Sterilizasyon Poşeti Dupont Tyvek® Malzemesinden Üretilmiş
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dupont Tyvek® malzemesinden üretilmiş olan Sudemed sterilizasyon zarfları, tıbbi araç gereçleri sterilizasyon sonrası kontaminasyondan korumak, kullanım anına kadar sterilliğini muhafaza ettirmek amacıyla özel olarak üretilmiştir Dupont™ Tyvek® malzemesinden üretilmiş olan Sudemed sterilizasyon zarfları çok katlı kopolimer PET/PE film ve yüksek yırtılma direncine sahip Tyvek® malzemesinden üretilmiştir. Tüm zarflarda su bazlı non-toksik, ISO 11140-1 standardına uygun hidrojen peroksit H2O2 proses indikatörleri mevcuttur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • SUDEMED