Firma Adı İletişim Konum
TSD SAĞLIK ÜRÜN. SAN. VE TİC. A.Ş.
Adil Mah. Ekol Cad. No: 12/A 34935 / Sultanbeyli / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 399 3055
Web: https://www.aurafix.com/
Salon: 9
Stant: 911
Ürün Grupları
 • Ortopedik Cihazlar Ortez ve Protez Urunler
 • Korse Atel Dizlik Boyunluk Bileklik ve Varis Coraplari
 • Ortopedik Ayakkabi Terlik ve Tabanlar
 • Yurume Destek Urunleri
 • Ayak Sagligi Urunleri

Aurafix, TSD Sağlık Ürünleri San. Tic. A.Ş. markasıdır. 2002 yılından itibaren perakende sektörü içerisinde aktif bir şekilde rol alarak, 2004 yılında edindiği tecrübeler ile Aurafix markası oluşturulmuş ve 2007 senesinde ise uluslararası organizasyonda yer almak adına TSD Sağlık Ürünleri A.Ş. kurulmuştur. Aurafix insana değer üreten, her yaştaki insanın aktif bir hayat sürdürmesini hedefleyen, insanların hayat standartlarını yükseltmeye yönelik ürünler ile sektörüne yön veren ve yenilikçi bakış açısı sayesinde kendini de geliştirmeye devam eden bir markadır. Hedefimiz daima, iş ortaklarımızla birlikte değer üreterek, müşterilerimizin istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaktır. Teknolojiye olan bağlılığımız, kaliteli hizmet politikalarımız ve ileri seviye ürünlerimizle birlikte global bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Bugün dünyanın dört bir yanında temsilcilerimiz ve iş ortaklarımız bulunmaktadır. Aurafix, geleceğini planlayan modern yapıya sahip bir markadır. Teknolojiden aldığı ilham ve imkanları kullanarak, uzman kadrosu ve bilgi birikimi sayesinde geliştirdiği çalışmalarla hep bir adım önde ilerlemektedir. Ortopedik hazır ürünler, ortez, protez, liposuction ve rehabilitasyon ürünleri alanlarında başarısını dünya standartlarında ki belgeleriyle (ISO 13485 ve ISO 9001) kanıtlamıştır. Sizlerin ihtiyaç ve talepleriniz üzerine kurulu olan ve bugünkü başarımızı elde etmemizi sağlayan ilkelerimizden ödün vermeden çalışmaya devam etmekteyiz. Kadrosunun büyük çoğunluğu kadınlardan oluşan ekibimiz sayesinde her zaman daha iyisini hak eden siz müşterilerimize hizmet edebilmek için ürünlerimizi daima iyileştirmeye devam edeceğiz. Yaşamdaki desteğiniz Aurafix.

TG-804Konfort Silikon Tabanlık
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Performansı maksimuma çıkarmak amacı ile tasarlanmış ortopedik tabanlıktır. Cilde temas eden yüzeyi antibakteriyel özel kumaş ile kaplıdır. Terletmez, ayak kokusu ve mantar gibi sorunlara yol açmaz. Metatars bölgesindeki jel destekleri itme kuvvetini arttırarak enerjiyi daha efektif kullanmaya olanak sunar. Longitudinal ark bölgesini kapsayan sert destek ayağın anatomik yapısına uygundur. Topuk bölgesinin petekli jel yapısı, topuk üzerine binen yükü minimuma indirir. Farklı yoğunluklardaki jel destekler bir bütün olarak hareket eder ve ayağın salınımı sırasında maksimum denge ve performans sağlar. Ergonomik tasarımı ile ayakkabı içerisinde rahatlıkla kullanılabilir.

DG-01Velpo Bandajı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Süngerli kumaştan üretilmiştir. Omuzun ve üst kolun addüksiyonda immobilizasyonunu sağlar. Göğüs çevresinden dolanan bandaj, stabiliteyi arttırmaktadır. Fonksiyonel dizaynı sayesinde tedavi gerektiğinde önde bulunan cırt açılarak kolayca hastanın kontrol edilmesine olanak sağlar.

DG-950Kafa Koruyucu Kask
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çocuklarda kafaya alınabilecek darbeleri engellemek için tasarlanmıştır. Özellikle denge kaybına neden olan durumlar ve ameliyat sonrası darbelere karşı koruma amaçlı kullanılabilceği gibi bebekler ve çocuklarda önlem amaçlı kullanılabilir. Darbe önleyici eva kaplı termoplatik koruma süngerli kumaşı ile rahatsızlık hissi vermez. Çenenin yanında yer alan toka ürünün kişisel ayarlarının yapılmasına ve kolay bir şekilde takılıp çıkarılmasına olanak sunar. Auraterry yan kayışları ve yumuşak çene desteği baskıyı önleyerek konforlu bir kullanım sunar.

LC-1587Kalça Yağ Transfer Tam Vücut Kompresyon Korsesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kalça yağ transferi operasyonlarından sonra kullanılan kompresyon giysisidir. Uyguladığı kompresyon etkisiyle kan dolaşımını hızlandırır. Giysi operasyon bölgeleri için çift katli elastik kumaştan üretilmiştir. Operasyon bölgesinde çift kat kumaş desteği ile daha rijit ve vücut formuna uygun kompresyon sağlarken, kalça bölgesindeki kumaş ince ve esnek yapısı ile kalçaya minimal kompresyon sağlar. Kolay giyme ve sabitleme için ön tarafta 3 kopçalı sisteme sahiptir. Ayarlanabilir omuz askıları, ürünün kaymasını engeller niteliktedir.

AV-102Diz Üstü Varis Çorabı / CCL1 (Açık Parmak)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dünya standartlarındaki basınç profiline ve örme kalitesine sahip Aurafix varis çorapları kaliteli ve sağlam dokuması ile varis çorabı ihtiyacı için konforlu ve kaliteli bir çözümdür. Aurafix Varis Çorapları TS ENV 12718 Varis Çorabı standardına uygun olarak tasarlanmıştır. CCL1 (18-21 mmHg), CCL2 (23-32 mmHg), CCL3 (34-46 mmHg), CCL4 (49 mmHg ve üstü) basıncında ve açık-kapalı parmak modelleri mevcuttur. Kullanılan hammaddeler Oeko-Tex 100 sertifikalı olup, ciltte oluşabilecek alerjik etkileri minimuma indirmektedir. Varis çorapları, dış basıncı ayak bileğinde en yüksek olmak üzere, baldır ve üst bacağa doğru azalan bir kompresyon uygular. Böylece, bacakta ve ayakta düzgün bir basınç dağılımı sağlayarak, kan akışını hızlandırırlar.

114Örme Patella Ve Ligament Destekli Dizlik
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hava alabilen, esnek terletmeyen örgü kumaştan üretilmiş olup anatomik olarak tasarlanmıştır. Patella çevresinde anatomik olarak şekillendirilmiş silikon ped, patella üzerindeki baskıyı hafifletmektedir. Medial ve lateraldeki çift spiral balenler eklem etrafındaki stabiliteyi arttırmaktadır. Dizi destekler, ekleme binen yükü hafifleterek, ağrıları azaltır.

416Pedli Ayak Bilekliği
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Pedli ayak bilekliği, doğal eklem hareketine engel olmadan ayak bileğinde iç ve dış stabilizasyon sağlayan eklem şekline uygun tasarlanmış sünger pedli son derece rahat ve destekleyici bir ayak bilekliğidir.Ayak bileğinin hafif ve orta derece burkulmalarının tedavisi ve rehabilitasyonu için ideal olup iyileşme sürecinin hızlanmasına yardımcı olur.

305ADirsek R.O.M. Ortezi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Anatomik dirsek şekline uygun olarak tasarlanmış derece ayarlı dirsek ortezidir. Cilde temas eden iç yüzeyi havlu olan süngerli kumaştan üretilmiştir. Derece ayarının yapıldığı mekanizma kolay ayarlanabilen sistemde üretilmiştir. Ortez, kontrollü dirsek fleksiyon ve ekstansiyonuna olanak sağlar. Fleksiyon (0-15-30-45-60-75-90-105-120) ve ekstansiyon (0-15-30-45-60-75-90) derece ayarı yapılabilir. Bileğin düşmesini önleyen alüminyum desteği ile kol uzunluğuna göre ortez üzerinde uzunluk ayarı yapılabilir. Omuz kayışı kullanımda rahatlık sağlar.

750AHip Brace
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Anatomik olarak dizayn edilmiş termoplastik malzemeden üretilmiş kalça ekleminin stabilizasyonunu sağlayan kalça abdüksiyon ortezidir. Cilde temas eden iç yüzeyi havlu kumaş kaplıdır. 15 derecelik basamaklarla 0-125 dereceye kadar fleksiyon ayarı yapılabilir. 45°Abdüksiyon 30° Addüksiyon 45° Hiperekstansiyon açısı ayarlanabilir.

TG-819Jel Epin Topukluk (Ayarlanabilir)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Topuğun anatomik formuna göre özel olarak tasarlanmış portatif jellere sahip, jel topukluktur. Cilde temas eden yüzeyi; ayağı terletmeyen, antibakteriyel özel kumaş ile kaplıdır. Ayak kokusu ve mantar gibi sorunlara yol açmaz. Alt bölümünde portatif jel boşlukları yer alır. Normal sertlikte (kırmızı - ileri dönem topuk rahatsızlıkları) ve yumuşak (sarı akut dönem topuk rahatsızlıkları) portatif jeller, kalkaneal epin bölgesine istenilen sertlikte destek sağlar. Yüksek şok absorbe etme özelliği, yürüyüş sırasında topuk üzerine binen yükü azaltır. Ağrıları minimuma indirir ve maksimum konfor sağlar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

 • ORTHOPEDIC PRODUCTS
 • FOOTHEALT PRODUCTS
 • LIPOSUCTION GARMENTS
 • COMPRESSION PRODUCTS
 • COMFORT PRODUCTS
 • SPORT PRODUCTS
 • AURAFIX KIDS
 • SILVER SOCKS