Katılımcılarımız ne dedi?

 

ECE TIBBİ CİHAZLAR VE MED. SAN. TİC. A.Ş. - TÜRKİYE
 

“Kalabalık bir ekiple fuara katılmamıza rağmen ziyaretçilerimize yetişmekte zorlandık, çünkü ziyaretçi yoğunluğu beklentilerimizin de üzerindeydi. Oldukça verimli ve katılmaktan çok memnun olduğumuz bir fuar geçirdik. Azerbaycan ve İran başta olmak üzere birçok uluslararası ziyaretçiyi standımızda ağırlama fırsatı bulduk. Fuarı ziyaret edenler, son yıllarda Türk firmalarının da önemli yatırımlar yaptığı medikal sektöründeki tüm yenilikleri takip edebilme imkanına sahip oldular.
10 yıldan uzun bir süredir düzenli olarak katıldığımız ve her anlamda kusursuz bir organizasyon olarak gördüğümüz Expomed Eurasia Fuarı’na önümüzdeki yıllarda da katılacağız.”

 

ALBINO DIAS DE ANDRADE S.A. - PORTEKİZ


“İlk kez katıldığımız Expomed Eurasia’da oldukça verimli bir fuar deneyimi yaşadık. Türkiye başta olmak üzere birçok farklı ülkeden gelen ziyaretçilerimiz oldu. Sektörle ilgili pek çok ürün grubuna tek çatı altında ulaşabilme imkânı sunduğu için bu fuarı ziyaret edenleri önemli fırsatların beklediğini söyleyebiliriz. Önümüzdeki yıllarda da Expomed Eurasia Fuarı’na katılmaya devam edeceğiz.”
 

AMI ITALIA SRL - İTALYA“Oldukça verimli bir fuar geçirdik ve ziyaretçi sayısında da geçen seneye göre bir artış gözlemledik. Ziyaretçilerimizin çoğunluğunu Avrupa, Orta Doğu ülkeleri ve Türkiye’den gelenler oluşturdu. Expomed Eurasia’yı ziyaret edenler, sektörle ilgili birçok üretici ve tedarikçiye ulaşma fırsatına sahip oluyor. Bunun, özellikle ziyaretçilerin yeni iş fırsatları yakalamasında, yeni pazarlara açılmasında ve vizyonlarını genişletmesinde büyük imkanlar sağladığını düşünüyoruz. İlerleyen senelerde de katılmaya devam edeceğiz.”
 

BİLİMSEL TIBBİ ÜRÜN. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - TÜRKİYE
 

“Expomed Eurasia'nın dengeli bir yerli
ve yabancı ziyaretçi profiline sahip olmasıyla birlikte uluslararası ziyaretçi sayısının geçen seneye göre arttığını gözlemledik. Marka bilinirliğini artırmak ve ihracat yapmak isteyen firmaların mutlaka fuara katılımcı olarak dahil olmaları gerektiğini düşünüyorum. Firma olarak, ihracata odaklanmış bir strateji izlediğimizden dolayı Expomed Eurasia'ya katılımın daha da önemli
hale geldiğini fark ettik. Bu yıl Lübnan,
Libya, Irak, Etiyopya, Somali gibi ülkelerin dışında Avrupa ve Balkan
bölgelerinden de birçok sayıda ziyaretçi ağırladık. 5 senedir düzenli olarak katıldığımız Expomed Eurasia'ya önümüzdeki yıllarda da katılmaya devam edeceğiz.”

 

BORK HEALTH İLAÇ KOZMETİK MAKİNE ÜRETİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - TÜRKİYE


“Firma olarak 3 yıldır aktif bir şekilde faaliyet gösteriyoruz ve son 2 yıldır Expomed Eurasia'ya katılıyoruz. Uluslararası pazarda yaptığımız satışların %70'e yakınından dolayı Expomed Eurasia'yı önemli bir fuar olarak görüyoruz ve önümüzdeki yıllarda da katılmaya devam edeceğiz. Fuarda, ziyaretçilerimizin çoğunluğunu Orta Doğu ülkelerinden gelenler oluşturdu. Özellikle Kuveyt ve Suudi Arabistan'dan gelen fuar ziyaretçileriyle birçok
görüşme fırsatı bulduk. Ziyaretçi profili nitelikli bir kitleye sahip olduğu için, Expomed Eurasia'nın katılımcı firmalara uluslararası pazarlara ihracat yapma fırsatları sağladığını düşünüyoruz.”

 

EMSAŞ ELEKTRİK MLZ. SAN. TİC. A.Ş. - TÜRKİYE


“Medikal cihazlar üreten bir firmayız. 10 yıldır düzenli olarak katılıyoruz. Burada hem var olan cihazlarımızı tanıttık hem de yeni ürünlerimizin lansmanını yaptık. Fuar bizim için gayet verimli geçti. Özellikle Türkiye içine ürün sattığımız için Expomed Eurasia bizim için aynı zamanda müşterilerimizi ağırladığımız bir buluşma noktası işlevi de görüyor.
Expomed’e katılmak firmamız için adeta bir gelenek haline gelmiş durumda. Fuarların müşterilere ulaşmanın en
kestirme yolu olduğunu düşünüyoruz. O nedenle, önümüzdeki senelerde de burada yerimizi alacağız.”

 

ERSA MED MEDİKAL VE ORT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - TÜRKİYE
 

“Ürünlerimizi hem yerli hem de uluslararası birçok ziyaretçiye tanıtma fırsatı bulduğumuz ve ziyaretçilerin ürünlerimize yoğun ilgi gösterdiği oldukça verimli bir fuar geçirdik.
Sektördeki son yenilikleri takip etmek isteyenlerin bu fuarı mutlaka ziyaret etmeleri gerektiğini düşünüyorum. Hem yurt içinde hem de yurt dışında yapılan yoğun fuar tanıtım çalışmalarının etkisiyle özellikle bölge ülkelerden birçok
ziyaretçinin fuara geldiğini gözlemledik. Yaklaşık 15 yıldır düzenli olarak katıldığımız Expomed Eurasia Fuarı'na
önümüzdeki yıllarda da katılmaya devam edeceğiz.”

FLEIMA - PLASTIC GmbH - ALMANYA“Sarf malzemeler ve medikal hortumlar üreten bir firma olarak bu sene 7. kez katılıyoruz. Fuardan her seferinde çok memnun ayrıldık. Fuardaki ilgiden çok memnunuz. Yoğun bir müşteri talebiyle karşılaşıyoruz. Türkiye’nin yanı sıra İran, Rusya ve Arap ülkeleri ağırlıklı bir ziyaretçi kitlemiz bulunuyor. Avrupa ve
Asya’yı birleştiren bir fuar olması, dünyanın neredeyse her noktasından katılımcı firmaların burada yer alması gibi durumlar Expomed Eurasia’nın önemini arttırıyor. Bu nedenle, medikal sektöründe iş yapan firmaların burada olmasını tavsiye ediyoruz.”

 

HEPA - Macaristan İhracatı Teşvik Ajansı


"Expomed’de, medikal dünyaya seslenmek için harika bir fırsat
bulduğumuzu düşünüyoruz. Burada, Macar firmalarının medikal cihaz ve
ürünlerini dünya çapında tanıtmak için bulunuyoruz. 2017’den beri düzenli
olarak katılıyoruz. Sadece medikal cihaz ve ürünlere değil, aynı zamanda genetik ve mikrobiyoloji alanında da faaliyet gösteren firmalarımızla buradayız. Hem yerel hem de uluslararası ilgiden oldukça memnunuz. Ziyaretçi firmalardan ürünlerimize büyük bir ilgi görüyoruz. Özellikle Orta Doğu, Avrupa ve Türkiye'den gelen firmalarla iş görüşmelerinde bulunduk.
Tüm sektörün bir araya geldiği böyle bir platformda olmanın önemini çok
iyi biliyoruz. Ticari hedeflerimize ulaşmak için Expomed gibi uluslararası
platformlara ihtiyacımız var. Bizim gibi, hedef kitlemiz de iş ihtiyaçlarını burada karşılamak için bulunuyor. Bu yüzden Expomed Eurasia’da bulunmanın önemine inanıyoruz ve gelecek yıllarda da katılmaya devam edeceğiz."

 

LABOR MEDİKAL​ - TÜRKİYE
 


“Medikal tekstil alanında üretim yapan
bir firmayız.16 senedir düzenli olarak katılıyoruz. Bu sene hem genel ziyaretçi sayısından hem de uluslararası ziyaretçi sayısından oldukça memnunuz.
Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinden
yoğun bir ilgi görüyoruz. Türkiye olarak tüm dünyaya kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunabiliyoruz. Bu nedenle,
Expomed Eurasia medikal sektöre dair her ihtiyacın en uygun şartlarda çözülebileceği bir platform. Katılımcı olmayı düşünen firmalar için bu fuarın ihracata açılan bir kapı olduğunu söyleyebiliriz.”

LEE PRODUCTS LTD. - BİRLEŞİK KRALLIK


“Sarf malzemeler ve medikal hortumlar üreten bir firma olarak bu sene 7. kez katılıyoruz. Fuardan her seferinde çok memnun ayrıldık. Fuardaki ilgiden çok memnunuz. Yoğun bir müşteri talebiyle karşılaşıyoruz. Türkiye’nin yanı sıra İran, Rusya ve Arap ülkeleri ağırlıklı bir ziyaretçi kitlemiz bulunuyor. Avrupa ve
Asya’yı birleştiren bir fuar olması, dünyanın neredeyse her noktasından katılımcı firmaların burada yer alması gibi durumlar Expomed Eurasia’nın önemini arttırıyor. Bu nedenle, medikal sektöründe iş yapan firmaların burada olmasını tavsiye ediyoruz.”

 

MED TIP MALZEMELERİ İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - TÜRKİYE


“Expomed Eurasia'ya 20 yıldır katılıyoruz ve fuarın nitelikli ve satın alım yapmak için gelmiş bir ziyaretçi profili sunması dikkat çekici. Ziyaretçilerimizin
çoğunluğunu genellikle Cezayir, Libya, Rusya ve Mısır'dan gelenler oluşturdu.”

 

MORSA MEDİKAL ORTOPEDİ VE MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - TÜRKİYE
 

“Geçen senelere göre özellikle uluslararası ziyaretçi sayısında artış gözlemlediğimiz oldukça verimli bir fuar
geçirdik. Yaklaşık 10 farklı ülkeden gelen ziyaretçilerimizi standımızda ağırlama fırsatı bulduk. Özellikle Doğu Avrupa
ve Körfez ülkelerinden gelen ziyaretçilerimiz önemli bir kısmını oluşturdu. Önümüzdeki yıllarda da
fuara katılmaya devam edeceğiz. Fuarı ziyaret eden uluslararası ziyaretçiler,
Türkiye'deki medikal sektörünün ne kadar geliştiğini gözlemleme fırsatı buluyorlar.”

NANTONG GLORY MEDICAL MATERIAL CO., LTD. - ÇİN“Tek kullanımlık sarf malzemeler, yara bakım setleri ve yara bantları üreten bir firmayız. Expomed’e ilk kez katılıyoruz ve şu ana kadar fuar beklentilerimizi aştı diyebilirim. Uluslararası ziyaretçilerin oldukça fazla olması bizi memnun etti. Farklı birçok bölgeden ziyaretçileri standımızda ağırladık. Ağırlıklı olarak, Orta Doğu ülkelerinden yoğun bir ilgi görüyoruz. Önümüzdeki senelerde de katılmak niyetindeyiz. Türkiye özel
konumu sebebiyle özellikle Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Avrasya pazarlarına ulaşmak için avantajlı bir noktada buluyor. İşlerini farklı coğrafyalara taşımak isteyen firmalara veya ziyaretçilere fuarı tavsiye ederiz.”

 

PLATFORCE LLC. - K.K.T.C.
"Özellikle ilaç sektöründe faaliyet gösteren firmalar için CRM
hizmeti sunan bir firmayız. Burası iş yaptığınız coğrafyaları genişletmek için ideal bir yer. Yeni iş ortakları ve distribütörler bulmak amacıyla buradayız. Hem katılımcı hem de ziyaretçi profili açısından oldukça çeşitlilik sunan bir fuar. Çin, Endonezya, İtalya ve Orta Doğu gibi çeşitli ülke ve bölgelerden ziyaretçilerimiz oldu.
Özellikle uluslararası katılımcılara fuarı tavsiye ederim çünkü Türkiye’de ürünlerinizi satmak isteyen birçok potansiyel müşteriye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerini Türkiye ve yakın coğrafyasında pazarlamak isteyen firmalar için ilgi çekici bir fuar."

 

PROMA MEDİKAL LTD. ŞTİ.​ - TÜRKİYE
 

“Expomed Eurasia’ya 6. kez katılıyoruz. Hastanelerde kullanılan ürünler
üreten bir firmayız ve fuar süreci beklentilerimizin üzerinde geçti.
Özellikle yabancı ziyaretçi sayısının memnun edici seviyede olması bizi sevindiriyor. Fuarın açılışından kapanışına kadar standımızda sürekli bir hareketlilik vardı ve bu durumdan
oldukça memnunuz. Ağırlıklı olarak
Doğu Avrupa, Balkanlar ve Orta Doğu’dan ziyaretçileri ağırladık. İlgilendiğiniz ürün ve cihazları burada test edip görerek satın alabilmek, fuarın en büyük avantajlarından biri. Medikal dünyaya dair ihtiyaçları olan herkesin
Expomed Eurasia’da yer alması gerektiğini düşünüyorum. Biz de
firma olarak gelecek yıllarda daha büyük stant alanlarıyla katılmayı arzu ediyoruz.”

SEMCARES İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ. - TÜRKİYE


2017 yılından beri düzenli olarak katılıyoruz. Ağırlıklı olarak hastaneler için tıbbi cihaz üreten bir firmayız.
Bu yıl daha çok Uzak Asya bölgesinden ziyaretçilerimiz oldu. Sektördeki gelişmeleri takip edebilmek ve firmamıza yön çizebilmek için Expomed doğru adres. Fuarda yer almayı,
yeni bağlantılar kurmak ve ürünlerinizi tanıtmak amacıyla önemli görüyorum. İhracat noktasında ise dünyaya açılan
kapılardan birinde bulunmak önemli. Fuarın, özellikle ihracat rakamlarımızda ciddi bir ivmelenme getireceğine
inancımız tam.

SOFEMED INTERNATIONAL - TUNUS


“Expomed'e ilk kez katılıyoruz. Firmamız özellikle ortopedik implantlar üretiyor. Fuarı son derece ilgi çekici buldum, özellikle de iyi organize edildiğini düşünüyorum. Ziyaretçi
profili oldukça kaliteliydi ve farklı ülkelerden birçok ziyaretçimiz vardı. Özellikle Orta Doğu, Orta Asya ve Afrika'dan yoğun ilgi gördük. Fuar, yeni müşterilere ve distribütörlere ulaşmak için iyi bir fırsat sunuyor, bu da şirketimizin büyümesine yardımcı olacak. Hem organizasyondan hem de fuardan memnun kaldım ve ileriki
yıllarda kesinlikle tekrar katılacağız.”

 

SURGTECH INC - ABD
 “Firmamız adına Expomed Eurasia'nın oldukça verimli geçtiğini söyleyebilirim, çünkü potansiyel müşterilere ulaşma imkânı sağladı. Ziyaretçilerimizin çoğunluğu Türkiye, Lübnan, Libya, Sudan, Avrupa, Asya ve Afrika gibi geniş bir coğrafyadan geliyordu. Önümüzdeki yıllarda da Expomed Eurasia'ya katılmaya devam edeceğiz.”

TURKUAZ SAĞLIK HİZM. MED. TEM KİMYASAL ÜRÜN.
SAN. VE TİC. A.Ş.​ - TÜRKİYE


“Expomed Eurasia'ya 10'dan fazla kez katıldık ve bu yıl da
verimli iş görüşmeleri gerçekleştirdik. Ziyaretçilerimizin
çoğunluğu Orta Doğu ve Afrika'dan olmakla birlikte, Jamaika ve Moğolistan'dan dahi gelenler oldu. Expomed Eurasia'yı Türkiye'deki önemli medikal üreticileriyle nitelikli uluslararası alıcıları bir araya getiren değerli ve vazgeçilmez bir fuar olarak görüyoruz ve önümüzdeki yıllarda da katılmaya
devam edeceğiz.”

ÜZÜMCÜ HASTANE EKİPMANLARI​ - TÜRKİYE“Hastane ekipmanları üreten bir firmayız ve fuardan oldukça
memnunuz. Fuar, yurt içinde ve yurt dışında birçok iş birliğine adım atmamıza vesile oldu. Özellikle hastanelerin yönetim
kademelerinden birçok ziyaretçimiz oluyor. Ürünlerimizi yerinde test etme imkânı bulmaları, iki taraf için de avantajları beraberinde
getiriyor ve iş birliklerimizi kolaylaştırıcı bir etki yaratıyor. Romanya, Bulgaristan, Çin, Rusya ve Azerbaycan gibi birçok farklı ülkeden müşterimiz oldu. Türkiye içinde de ülkemizin her noktasından ziyaretçiyi ağırladık. Ürünleri yerinde görmek ve test etmek fırsatını kaçırmamak gerekiyor. Ayrıca, birçok firma ile görüşebilmek, işiniz için en ideali bulmak için de avantajlı bir durum. İleriki senelerde de bu değerli ticaret platformunun bir parçası olacağız.”

 

ÜZÜMCÜ TIBBİ CİHAZLAR​ - TÜRKİYE
 


“Ameliyathane sistemleri üzerine üretim yapan bir firma olarak uzun yıllardır fuara katılıyoruz. Burada bulunduğumuz her yıl büyük verim aldık. Son yıllarda bu durumun artarak sürdüğünü rahatlıkla söyleyebilirim. Yabancı ziyaretçi konusunda her yıl gözle görülür bir artışla karşılaşıyoruz.
Bu durum, fuarın tanıtım çalışmalarının başarılı olduğunun bir göstergesi diye düşünüyorum. Yurt dışında da katıldığımız fuarlarda Expomed Eurasia’nın tanıtım faaliyetlerine sıkça rastlıyoruz. Expomed katılımcıları
olarak bu çalışmaların olumlu sonuçlarından gayet memnunuz. Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Avrupa’ya yayılan geniş bir coğrafyadan ziyaretçilerimizi
ağırlıyoruz. Expomed Eurasia’yı Türkiye medikal cihaz endüstrisinin buluşma noktası olarak nitelendirmek mümkün. Yeni pazarlara ve müşterilere ulaşmak isteyen firmalar ve ihtiyaçlarını fuardaki ürün ve
cihazlarla gidermek isteyen ziyaretçiler burada verimli iş birlikteliklerine imza atabilirler.”

VALMED ECZA SAN. VE TİC. A.Ş. - TÜRKİYE“Expomed Eurasia'ya ilk defa katılmamıza rağmen, potansiyel müşterilerimizle bir araya gelmemizi sağlayan ve son derece memnun kaldığımız,verimli bir fuar geçirdik. Fuar süresince Körfez ülkeleri, Balkan ülkeleri ve Avrupa ülkelerinden ziyaretçilerimiz oldu. Özellikle sektördeki Türk menşeli ürünlerin ve üretimin kalitesini görebilmeleri açısından ziyaretçilerin fuarı ziyaret etmeleri gerektiğini düşünüyorum. Satışlarımızı artıracağını ve bize değer katacağını düşündüğümüzden dolayı, Expomed Eurasia'ya önümüzdeki yıllarda da katılmaya devam edeceğiz.”

ZADİ TIBBİ GEREÇLER SAN. VE TİC. A.Ş. - TÜRKİYE“Expomed Eurasia'ya 5 yıldır aralıksız olarak katılıyoruz. Bu fuara katılmaktan ve burada
gördüğümüz ziyaretçi profilinden son derece memnunuz ve bu fuarı çok önemsiyoruz.”

 

HONNES SAĞLIK VE END. ÜRÜN. A.Ş. - TÜRKİYE


“Expomed Eurasia özellikle pandemi sonrası eski müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla tekrar bir araya gelmemizi sağladı. Standımızı ziyaret edenler arasında özellikle Çinli ziyaretçilerimiz bir hayli fazlaydı. Bunun yanı sıra, Bulgaristan, Makedonya gibi Balkan ülkelerinden ve Avrupa, Afrika ve Hindistan’dan gelen ziyaretçilerimiz de oldu. Sektördeki yenilikleri takip edebilmek ve müşterilerimizle yüz yüze iletişim imkânı sağlaması açısından bu fuarı önemsiyoruz. Özellikle müşterilerimiz ile yüz yüze ve bire bir iletişim sağlayabilmenin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. "

MESPA SAĞLIK MLZ. SAN. VE TİC. A.Ş. - TÜRKİYE


“100’den fazla ülkeye ihracat yapan, 30 yıllık bir firma olarak Expomed Eurasia Fuarı bizim 15 senedir düzenli olarak katıldığımız ve önümüzdeki senelerde de katılmaya devam edeceğimiz bir fuar. Bu seneki fuar da oldukça verimli geçti ve burada katılımcı olarak yer almaktan dolayı son derece memnunuz. Özellikle yabancı ziyaretçi sayısının her geçen sene artması bizim için oldukça önem taşıyor. Bu sene standımıza gelen ziyaretçilerimiz ağırlıklı olarak Afrika ve Doğu Avrupa ülkelerin dendi. Türkiye’nin sağlık ve medikal alanda önemli bir ülke haline gelmeye başlamasında ve bu alanda ülkemizdeki yerli üreticilerin uluslararası üreticiler haline gelmesinde Expomed Eurasia Fuarı’nın önemli katkıları olduğunu düşünüyoruz. Bu fuarda medikal sektöre dair farklı ürün gruplarının sergilenmesinde dolayı burada katılımcı olarak yer almayı veya fuarı ziyaret etmeyi düşünenlere bu fuarı önemle tavsiye ederiz.”

M.İ.K.S.T.A. PASLANMAZ ÇELİK HAST. DON. MUTFAK MAK. MED. CİHZ. İML. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - TÜRKİYE


“Firmamız kurulduğundan beri Expomed Eurasia Fuarı’na katılıyoruz ve 2023’te de oldukça verimli bir fuar deneyimi yaşadık. Ziyaretçilerimiz daha çok Kazakistan ve Türkmenistan gibi Türk Cumhuriyetler ve bunun yanı sıra Irak, Lübnan gibi Orta Doğu ülkelerinden geldi. Türkiye’nin medikal endüstride giderek önem kazanan bir ülke konumunda olmasından ve Expomed Eurasia’nın da bu alanda yeni iş fırsatlarına olanak sağlayan bir fuar olmasından dolayı ziyaret etmeyi düşünenlere bu fuarı tavsiye ederiz. Biz de katılımcı olarak bu fuara önümüzdeki senelerde de katılmaya devam edeceğiz.”

ÜZÜMCÜ HASTANE EKİPMANLARI VE METAL İŞL. SAN. TİC. A.Ş. - TÜRKİYE

“Ameliyathane ekipmanları üreten 54 yıllık bir firmayız. Expomed Eurasia Fuarı’nın ziyaretçi profili bizi bu sene de oldukça tatmin etti. Rusça konuşan ülkeler ve Orta Doğu ülkelerinden ziyaretçiler yoğun olarak geldi. Bu fuar vesilesi ile hem eski müşterilerimizle bir araya gelme, hem de yeni müşteriler elde edebilme imkanına sahip olduk. Expomed Eurasia’yı Türkiye’deki tıbbi cihaz sanayindeki en önemli üreticileri, tedarikçileri ve satıcıları bir araya getirdiği için ziyaretçilerin de oldukça memnun kalacağı bir fuar olarak görüyoruz. Türkiye bulunduğu coğrafyada özellikle tıbbi cihaz alanında yakından takip edilen bir ülke haline geldi. Expomed Eurasia Fuarı’nın da Türkiye’nin bu alanda öne çıkmasına ve dolayısıyla Türkiye’deki tıbbi cihaz ekonomisine de önemli katkılar sağladığını düşünüyoruz.”

ALPLER MEDİKAL VE SAĞLIK TİC. LTD. ŞTİ. - TÜRKİYE


“20 yıldır sağlık sektöründe tedarikçi olarak hizmet veren bir firmayız ve kurulduğumuz günden beri Expomed Eurasia Fuarı’na düzenli olarak katılıyoruz. Önümüzdeki senelerde de katılmaya devam edeceğiz. Fuar bu sene oldukça yoğun geçti ve bu sene ziyaretçi sayımız da geçen seneye göre daha fazlaydı. Bu sayının da her geçen sene katlanarak artacağını düşünüyoruz. Her bölgeden gelen yerli ziyaretçilerimizin yanı sıra; Orta Doğu, Afrika ve Rusya bölgelerinden gelen ziyaretçilerimiz oldu. Özellikle yerli üreticiler için önemli bir pazar oluşturmasından dolayı Expomed Eurasia Fuarı’nı ülkemiz için oldukça önemli bir fuar olarak görüyoruz.”

NİSAN MEDİKAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - TÜRKİYE“Medikal alandaki firmaların bütün yeniliklerini ve yeni ürünlerini tek bir çatı altında geniş bir pazara tanıtabildiği ticari bir platform olmasından dolayı bu sektöre hizmet eden ve bu sektörle ticari faaliyeti olan herkesin bu fuarı ziyaret etmesinin büyük bir artı değer katacağı kanaatindeyiz.”

Ziyaretçi Yorumları

PAKTEN SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. - TÜRKİYE“Expomed Eurasia özellikle pandemi sonrası eski müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla tekrar bir araya gelmemizi
sağladı. Standımızı ziyaret edenler arasında özellikle Çinli ziyaretçilerimiz bir hayli fazlaydı. Bunun yanı sıra, Bulgaristan, Makedonya gibi Balkan ülkelerinden ve Avrupa, Afrika ve Hindistan’dan gelen ziyaretçilerimiz de oldu. Sektördeki yenilikleri takip edebilmek ve müşterilerimizle yüz yüze iletişim imkânı sağlaması açısından bu fuarı önemsiyoruz. Özellikle müşterilerimiz ile yüz yüze ve bire bir iletişim sağlayabilmenin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. "

KAF GRUP SAĞLIK HİZMETLERİ İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - TÜRKİYE


“25 yıllık bir firma olarak bu fuara 6. kez katıldık. Verimli sonuçlar aldığımız için önümüzdeki senelerde de bu fuara katılmaya devam edeceğiz. Özellikle geçen senelere göre bu sene yurt dışı ziyaretçilerimizin daha yoğun olduğunu gözlemledik. Ziyaretçilerimizi ağırlıklı olarak Balkanlar ve Orta Doğu ülkeleri oluşturmakla birlikte ABD’den gelen ziyaretçilerimiz de vardı. Türkiye sağlık sektöründeki gelişmelere hızlı uyum sağlayabilen ve sektördeki ciddi üreticileriyle birlikte önemli bir potansiyele sahip bir ülke. Pandemi sonrasında önemli üretici ülkelerden olan Çin’den kendimizi ayrıştırabilerek ön plana geçtik.”

 

MESI DEVELOPMENT OF MEDICAL DEVICES LTD. - SLOVENYA


“Expomed Eurasia Fuarı’na ilk defa katıldık. Türkiye, iş yapmayı çok istediğimiz bir pazar ve Türkiye’den iş ortakları bulabilmek amacıyla bu fuarda yer aldık. Türkiye’nin dışında Rusya’dan Orta Asya, Orta Doğu ve Balkan ülkelerinden ziyaretçilerimiz oldu. Sağlık endüstrisindeki yenilikleri görmek ve yeni iş bağlantıları kurmak isteyen herkese bu fuarı kesinlikle tavsiye ederiz.”

POLYBOND INDIA PVT. LTD. - HİNDİSTAN

“Expomed Eurasia Fuarı’na üçüncü kez katıldık. Bu fuara katılmadan önce de Türk firmaları ile iş yaptığımızdan dolayı bu fuarda da ziyaretçilerimiz ağırlıklı olarak Türk firmalarıydı. Bunun yanında Suriye ve Ürdün’den gelen ziyaretçilerimiz de oldu. Fuardan memnunuz ve önümüzdeki senelerde de bu fuara katılmaya devam edeceğiz.”

İDEAL MAKİNA END. ÜRÜN. SAN. VE TİC. A.Ş. - TÜRKİYE

“Expomed Eurasia Fuarı’na ürünlerimizi ve yaptığımız işi geniş coğrafyalara tanıtabilmek,yeni pazarlara açılabilmek amacıyla çevremizden aldığımız oldukça olumlu yorumlar üzerine ilk defa katıldık.
Bu fuarda katılımcı olarak yer aldığımızdan dolayı çok memnunuz. Firmamıza olumlu katkılarını da hemen görmeye başladık. Güzel iş bağlantıları kurduk, yerli ve yabancı pek çok müşteriyle tanışma fırsatımız oldu. Ziyaretçilerimizi ağırlıklı olarak Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu, Rusya ve Ukrayna’dan gelen ziyaretçiler
oluşturmakla birlikte; Doğu Avrupa ülkeleri, Balkanlar, AB ülkeleri gibi aslında oldukça geniş bir coğrafyaya yayılmış ziyaretçileri de standımızda ağırlama imkanına sahip olduk."

DENT-ART-TECHNIK KFT. - MACARİSTAN


“Medikal alandaki firmaların bütün yeniliklerini ve yeni ürünlerini tek bir çatı altında geniş bir pazara tanıtabildiği ticari bir platform olmasından dolayı bu sektöre hizmet eden ve bu sektörle ticari faaliyeti olan herkesin bu fuarı ziyaret etmesinin büyük bir artı değer katacağı kanaatindeyiz.”

Ziyaretçi Yorumları


KABO S.R.L. - İTALYA


“Expomed Eurasia 2023 Fuarı’nda yer almaktan dolayı son derece memnun kaldık. Fuarda sektörün uzman isimleri yer alıyordu. Organizatör ekip fuar süresince muhteşem bir hizmet sağladı.”

DOOSTAN-E NIK MEDICAL SERVICES CO. - İRAN


“Türkiye’deki bir fuarda ilk defa yer alıyoruz. Firmamızın uluslararası pazarlara açılabilmesi için Expomed Eurasia Fuarı’na katılmayı önemsiyoruz ve firmamız için olumlu sonuçlar alacağımızı düşündüğümüzden önümüzdeki senelerde de bu fuara katılmak istiyoruz. Türkiye’den ürünlerimize yoğun ilgi olduğunu gördük. Ayrıca, Lübnan, Irak, Suriye, Rusya,
Azerbaycan ve Danimarka’dan da ziyaretçilerimiz oldu. Bu tarz fuarların yenilikçi fikirlerin gün yüzüne çıkmasına fırsat vermesi bakımından önemli bir rol oynadığını düşünüyoruz. İran’daki üreticilere de bu fuara katılmalarını tavsiye ederiz.”

LEPU MEDICAL TECHNOLOGY CO. LTD. - ÇİN


“Expomed Eurasia Fuarı bizim için son derece değerli bir deneyimdi. Fuarda firmamızın en son teknolojik yeniliklerini sergileme imkânımız oldu. Avrasya coğrafyasından müşterilerimizle doğrudan iletişim kurduk ve ayrıca teknolojilerimizi ve yeniliklerimizi tanıttık. Bu fuarda sadece yeni iş bağlantıları kurmakla kalmadık, aynı zamanda ürün geliştirmelerimizi ve pazar stratejimizi derinden etkileyecek şekilde
global pazardaki en son trendleri anlama ve endüstrideki en yeni teknolojileri yakından şansımız da oldu. Genel olarak şunu söyleyebiliriz ki Expomed Eurasia Fuarı, Lepu’nun başta Avrasya pazarına yönelik olmak üzere gelecekteki ürünlerini geliştirmesine katkı sağlayacak bir temel oluşturduk.”

VITAKING KFT.​ - MACARİSTAN“Expomed Eurasia’ya ilk defa katıldık ve fuardan oldukça memnunuz, önümüzdeki senelerde de katılmaya devam edeceğiz. Fuarın geniş kapsamlı bir ziyaretçi profili olması bu fuarı bizim için önemli kılmakta. Türkiye, İran, Irak ve Afrika ülkelerinden standımızı ziyaret edenler oldu. Vizyonlarını genişleteceğini düşündüğüm için medikal sektörüyle ilgili kişilerin bu fuarı mutlaka ziyaret etmeleri gerektiğini düşünmekteyim.”

ÜZÜMCÜ TIBBİ CİH.VE MED. GAZ SİST. SAN. TİC. A.Ş.​ - TÜRKİYE

"Hastane ekipmanları ve medikal gaz sistemleri sektöründe hizmet veren 54 yıllık bir firmayız. Ziyaretçilerimizi ağırlıklı olarak Rusya, Ukrayna ve Irak ülkelerinden gelen misafirlerimiz oluşturdu. Expomed Eurasia 1996’dan beri düzenli olarak katıldığımız ve önümüzdeki yıllarda da katılmak istediğimiz bir fuar. Yurt dışı ziyaretçilerin ve önemli alıcıların ülkemize gelmesine vesile olduğu için Expomed Eurasia Fuarı’nın ülkemiz için oldukça kıymetli olduğunu düşünüyorum."

MEDICOR ZRT. - MACARİSTAN“Expomed Eurasia’ya katılmaktan dolayı oldukça memnunuz, çünkü bu fuar beklentilerimizi karşıladı. Ziyaretçilerimiz
ağırlıklı olarak Türkiye ve Endonezya’dandı. Ayrıca, Nijerya, Sierra Leone gibi Afrika ülkelerinden de ziyaretçiler geldi. Expomed Eurasia Fuarı’nın sayesinde yeni iş ortaklıkları kurabildik. Hayli geniş ürün yelpazesine ve oldukça önemli bir medikal pazara sahip olan Türk medikal endüstrisinin bir arada bulunabileceği bir fuar olmasından dolayı bu fuarı ziyaret etmeyi ve fuarda katılımcı olmayı düşünenlere öneririz.”

Ziyaretçi Yorumları