İnovasyon Alanı Sizi Bekliyor!

Ürünlerini özel bir alanda profesyonellere ulaştırmak isteyen firmalara ve start-up fikirlere özel fırsatlar sunacak İnovasyon Alanı katılımcılarını bekliyor.

3-5 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek Expomed Fuarı’nda yer alacak İnovasyon Alanı, Marmara Tıbbi Cihaz Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği (MASSİAD) ve İstanbul Sağlık Endüstrisi Kümelenmesi (İSEK) destekleri ile organize edilmektedir. . 

Hızlı büyüme için tasarımlanmış, teknolojiyi sunan ve kullanan, geniş kitlelere hitap eden ve sunduğu hizmeti kullanıcıya ulaştıran, ihtiyaç gideren, yeri geldiğinde ihtiyaç haline dönüştüren, sürekliliğe sahip ve gelişmeye ve geliştirmeye müsait girişimci fikirler Expomed “İnovasyon Alanı”nda fuar ziyaretçileri ile buluşacak.

Sağlık alanında yenilikçi ve yaratıcı projeleri olan, ürünlerini uluslararası pazarlara taşımayı hedefleyen, yerli ürünlerini dinamik bir ortamda tanıtmak isteyen, yeni ürünler geliştiren paydaşlarımız İnovasyon Alanında yer alabilir. Bu alanda ayrıca sektörle ilgili interaktif sunumlar, B2B görüşmelerin yapılabileceği alanlar, uzman yönlendirme etkinlikleri de organize edilmektedir.

İnovasyon Alanı’nda Neler Olacak?
•Start-Up Firmalar Alanı
•Sunum Alanları
•B2B Toplantı Alanları 

İNOVASYON ALANI KATILIMCISI OLMAK İÇİN TIKLAYIN!      

İNOVASYON ALANI'NI KEŞFET!