Firma Adı İletişim Konum
DETRO HEALTHCARE KİMYA SAN. A.Ş.
Detro Healthcare Kimya San. A. Ş. Atatürk Mah. Cemal Gürsel Cad. No: 8/3 / Esenyurt / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 659 7762
Web: https://www.detrox.com.tr/
Salon: 7
Stant: 745A4
Ürün Grupları
 • Sterilizasyon Urun Biyolojik ve Kimyasal ve Konteynir Sistemleri
 • Ultrasonik ve Elektronik Yikama Cihazlari
 • Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon Cihazlari ve Oktavlar
 • Dezenfektan ve Yikama Makineleri
 • Ultraviole Dezenfektan Cihazlari ve Ultraviole Dezenfektan Sistem ve Donanimlari
 • Diger Hijyen Sterilizasyon ve Dezenfektan Araclari
 • El Hijyen Urunleri ve Yuzey Hijyen Urunleri
 • Antibakteriyel Islak Mendiller
 • Sterilizasyon Dezenfektan ve Hijyen Urunleri
 • Cilt Temizlik ve Hijyen Urunleri

Detro Healthcare başta sağlık sektörü olmak üzere hijyen ve dezenfeksiyonun önemli olduğu tüm sektörlerde entegre dezenfeksiyon çözümleri sunmaktadır. Şirket ISO 13485, ISO 9001, GMP ve Temiz Oda şartlarında yüksek kalitede ürün üretiminin yanında, Avrupa nın önde gelen markalarının distribütörlüğünü üstlenerek hijyen ve dezenfeksiyon kimyasalları ile cihazlarının satış ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir. Detro Healthcare; yenilik, kalite ve güven üçgeninde müşterilerine hijyen-dezenfeksiyon alanında çözüm ortağı olmayı kendisine hedef edinmiştir. Müşteri Memnuniyeti parolasıyla yola çıkarak gelişimini sürdürmektedir. Ar-ge çalışmalarını sektör ihtiyaçları, dünyadaki gelişmelere çevre duyarlılığı paralelinde yürütmektedir. Ürünler gelişim sürecinden satış ve pazarlama sürecine kadar uluslararası standartlardaki test ve kalibrasyonlardan geçirilerek sertifikalandırılmaktadır.

DETRO PAA 2200Perasetik Asit Bazlı Yüksek Düzey Tıbbi Alet ve Endoskop Dezenfektanı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Baz ve aktivatörden oluşan kullanıma hazır bir üründür. Baz ve aktivatörü karıştırılarak hazırlanır. Yüksek düzey dezenfeksiyon sağlar Aldehit ve fenol içermez. Endoskopik aletlerde manuel kullanıldığı gibi endoskopi yıkama makinelerinde kullanımı uygundur. Cerrahi aletlerde manuel daldırma yöntemi ile kullanılır. Etkinlik kontrolü için test stripleri mevcuttur. Ürün, 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf II B kapsamındadır. 5 dakikada bakterisidal, fungisidal, tüberkülosidal, virüsidal, sporisidal. Bazı ve aktivatörün karıştırılması ile reaksiyon sonucu oluşan 2200 ppm perasetik asit içerir. Paslanmaz çelikten yapılmış genel cerrahi, anestezi ve dental cerrahi aletlerinin, rijit ve flexible endoskopların, plastik, silikon, cam, akrilat, lastik ve kauçuktan yapılmış medikal aletlerin yüksek düzey dezenfeksiyonunda kullanılır. Isıya dayanıksız tıbbi aletlerin yüksek düzey dezenfeksiyonunda kullanıma uygundur.

DETRO PAA 1500Perasetik Asit Bazlı Yüksek Düzey Tıbbi Alet ve Endoskop Dezenfektanı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. Baz ve aktivatörün birleşmesi ile etken maddesi olan perasetik asit oluşur. Yüksek düzey dezenfeksiyon sağlar Aldehit ve fenol içermez. Endoskopik aletlerde manuel kullanıldığı gibi endoskopi yıkama makinelerinde kullanımı uygundur. Cerrahi aletlerde manuel daldırma yöntemi ile kullanılır. Etkinlik kontrolü için test stripleri mevcuttur. Ürün, 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf II B kapsamındadır. 5 dakikada bakterisidal, fungisidal, tüberkülosidal, virüsidal, sporisidal. Bazı ve aktivatörün karıştırılması ile reaksiyon sonucu oluşan 1500 ppm perasetik asit içerir. Paslanmaz çelikten yapılmış genel cerrahi, anestezi ve dental cerrahi aletlerinin, rijit ve flexible endoskopların, plastik, silikon, cam, akrilat, lastik ve kauçuktan yapılmış medikal aletlerin yüksek düzey dezenfeksiyonunda kullanılır. Isıya dayanıksız tıbbi aletlerin yüksek düzey dezenfeksiyonunda kullanıma uygundur.

DETRO OPAYüksek Düzey Tıbbi Alet ve Endoskop Dezenfektanı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yüksek düzey dezenfeksiyon sağlar. Karl Storz marka endoskop onayına sahiptir. Manuel kullanıma ve endoskop yıkama ve dezenfeksiyon makinelerinde kullanıma uygundur. Manuel daldırma yöntemiyle cerrahi aletlerde kullanılır. Etkinlik kontrolü için test stripleri mevcuttur. Ürün, 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf II B kapsamındadır. 5 dakikada bakterisidal, fungisidal, tüberkülosidal, virüsidal, sporisidal. %0,55 ortoftalaldehit içerir Paslanmaz çelikten yapılmış genel cerrahi, anestezi ve dental cerrahi aletlerinin, rijit ve flexible endoskopların, plastik, silikon, cam, akrilat, lastik ve kauçuktan yapılmış medikal aletlerin yüksek düzey dezenfeksiyonunda kullanılır. Isıya dayanıksız tıbbi aletlerin yüksek düzey dezenfeksiyonunda kullanıma uygundur.

DETRO PLUS PAAPerasetik Asit Bazlı Yüksek Düzey Tıbbi Alet ve Endoskop Dezenfektanı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konsantre bir üründür. Yüksek düzey dezenfeksiyon sağlar Aldehit ve fenol içermez. Endoskopik ve cerrahi aletlerde manuel daldırma yöntemi ile kullanılır. Etkinlik kontrolü için test stripleri mevcuttur. Ürün, 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf II B kapsamındadır. 5 dakikada bakterisidal, fungisidal, tüberkülosidal, virüsidal, sporisidal. %15 perasetik asit içerir. Paslanmaz çelikten yapılmış genel cerrahi, anestezi ve dental cerrahi aletlerinin, rijit ve flexible endoskopların, plastik, silikon, cam, akrilat, lastik ve kauçuktan yapılmış medikal aletlerin yüksek düzey dezenfeksiyonunda kullanılır. Isıya dayanıksız tıbbi aletlerin yüksek düzey dezenfeksiyonunda kullanıma uygundur.

DETRO PLUS PAA DWPerasetik Asit Bazlı Yüksek Düzey Tıbbi Alet ve Endoskop Dezenfektanı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konsantre bir üründür. Yüksek düzey dezenfeksiyon sağlar Aldehit ve fenol içermez. Detrowash serisi ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Etkinlik kontrolü için test stripleri mevcuttur. Ürün, 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf II B kapsamındadır. 5 dakikada bakterisidal, fungisidal, tüberkülosidal, virüsidal, sporisidal. %15 perasetik asit içerir. Isıya dayanıksız esnek endoskopların yüksek düze dezenfeksiyonunda kullanılır.

DETRO ACTIVTıbbi Alet ve Endoskoplar için Temizleyici ve Dezenfektan
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kosantre ve toz formda bir üründür. Yüksek düzey dezenfeksiyon sağlar. Aldehit ve fenol içermez. Etken maddesi, sodyum perkarbonat ve TAED in su ile tepkimeye girmesi sonucu oluşan perasetik asittir. Temizlik ve dezenfeksiyonu aynı anda yapar. Etkili bir temizlik gücüne sahiptir. Ürün, 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf II B kapsamındadır. %0,5 konsantrasyonda 5 dakikada bakterisidal (MRSA dahil) ve fungisidal, %2 konsantrasyonda 5 dakikada tüberkülosidal, %2 konsantrasyonda 10 dakikada virüsidal ve sporisidaldir. Sodyum perkarbonat ile TAED in (tetraasetiletilendiamin) su ile tepkimesi sonucu oluşan perasetik asit, enzimler (amilaz, lipaz, proteaz) içerir. %2 konsantrasyonda >1000 ppm perasetik oluşur. Paslanmaz çelikten yapılmış genel cerrahi, anestezi ve dental cerrahi aletlerinin, rijit ve flexible endoskopların, plastik, silikon, cam, akrilat, lastik ve kauçuktan yapılmış medikal aletlerin temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılır.

AKADENT EXTRATıbbi Alet ve Endoskoplar için Temizleyici ve Dezenfektan
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konsantre üründür. Aldehit ve fenol içermez. Tek işlemde dezenfeksiyon ve temizlik sağlar. Geniş mikrobiyolojik etkinlik spektrumuna sahiptir. Manuel ve ultrasonik banyolarda kullanıma uygundur. İçerdiği korozyon inhibitörleri sayesinde aletlerde aşınmayı önler. Endoskop markaları ile uyumludur. Ürün, 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf II B kapsamındadır. %0,5 konsantrasyonda 15 dakikada bakterisidal, fungisidal, virüsidal, tüberkülosidal Bis (3-aminopropil) dodesilamin, didesildimetilamonyum klorür, benzalkonyum klorür, korozyon inhibitörleri, yardımcı maddeler içerir. Cerrahi aletlerin, bükülebilir ve bükülemez endoskopların temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılır. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, akrilik, polikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, camdan imal edilmiş tıbbi cihazların/ekipmanların temizlik ve dezenfeksiyonuna uygundur.

DETRO CID ENZYMTıbbi Alet ve Endoskoplar için Temizleyici ve Dezenfektan
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konsantre üründür. Aldehit ve fenol içermez. Tek işlemde dezenfeksiyon ve temizlik sağlar. Enzim içeriği sayesinde etkili bir temizleyicidir. Kan, protein, yağ gibi organik kirlilikleri etkili bir şekilde temizler. Geniş mikrobiyolojik etkinlik spektrumuna sahiptir. Manuel ve ultrasonik banyolarda kullanıma uygundur. İçerdiği korozyon inhibitörleri sayesinde aletlerde aşınmayı önler. Endoskop markaları ile uyumludur. Ürün, 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf II B kapsamındadır. %0,5 konsantrasyonda 15 dakikada bakterisidal, fungisidal, virüsidal, tüberkülosidal Enzimler, dodesilamin, didesildimetilamonyum klorür, benzalkonyum klorür, korozyon inhibitörleri, yardımcı maddeler içerir. Cerrahi aletlerin, bükülebilir ve bükülemez endoskopların temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılır. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, akrilik, polikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, camdan imal edilmiş tıbbi cihazların/ekipmanların temizlik ve dezenfeksiyonuna uygundur.

AKASPRAYAlkol Bazlı Sprey Yüzey Dezenfektanı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. Fenol ve aldehit içermez. Hızlı kurur ve hoş kokuludur. T.C. Sağlık Bakanlığı ndan alınan biyosidal ürün ruhsatına sahiptir. Ürün, 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf IIA kapsamındadır. %60 alkol içerir. 30 saniyede bakterisidal, fungusidal, virüsidaldir. Ameliyathanelerde, yoğun bakımlarda, dental cerrahide ve laboratuvarlarda bulunan yüzeylerde kullanılır.

AKASPRAY TÜCHERYüzeyler için Alkol Bazlı Dezenfeksiyon Mendilleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. Fenol ve aldehit içermez. Hızlı kurur ve hoş kokuludur. T.C. Sağlık Bakanlığı ndan alınan biyosidal ürün ruhsatına sahiptir. Ürün, 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf IIA kapsamındadır. %60 alkol içerir. 30 saniyede bakterisidal, fungusidal, virüsidaldir. Ameliyathanelerde, yoğun bakımlarda, dental cerrahide ve laboratuvarlarda bulunan yüzeylerde kullanılır.

DETRO SEPT AFAlkol Bazlı Sprey Dezenfektan
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. Fenol ve aldehit içermez. Ürün, 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf IIA kapsamındadır. %30 alkol içerir. 1 dakikada bakterisidal ve fungusidal, 5 dakikada tüberkülosidal ve virüsidaldir. Kuvözlerin, diş hekimliğinde kullanılan aeratörlerin ve KBB muayenelerinde kullanılan dezenfeksiyonu zorunlu tıbbi cihazların hızlı dezenfeksiyonunda kullanılır. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, akrilik, polikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, camdan imal edilmiş tıbbi cihazların/ekipmanların dezenfeksiyonuna uygundur.

DETRO SPRAYAlkol Bazlı Sprey Dezenfektan
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. Fenol ve aldehit içermez. Hızlı kurur ve hoş kokuludur. Tek adımda temizlik ve dezenfeksiyon sağlar. T.C. Sağlık Bakanlığı biyosidal ürün ruhsatına sahiptir. 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf II a kapsamındadır. %50 alkol içerir. 30 sn de bakterisidal ve fungusidal, 1 dk da virüsidal, 5 dk da tüberkülosidaldir. Ev, ofis, fabrika, okul, vb. alanlarda bulunan genel yüzeylerin; ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, muayenehaneler, diş klinikleri, laboratuvarlar gibi sağlık hizmeti verilen her yerde tıbbi cihaz yüzeylerinin ve sıklıkla el ve cilt temasının olduğu tüm yüzeylerin dezenfeksiyonunda kullanılır.

DETRO SAN AFTıbbi Cihazlar ve Ekipmanlar için Alkolsüz Sprey Dezenfektan
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. Aldehit, fenol ve alkol içermez. Tek adımda temizlik ve dezenfeksiyon sağlar. Materyal uyumluluğu yüksektir. Özellikle alkole dayanıksız hassas tıbbi cihazların kullanımına uygundur. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, akrilik, polikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, cam, vb. malzemeden imal edilmiş tıbbi cihazların ve ekipmanların dezenfeksiyonunda kullanılabilir. 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf II a kapsamındadır. Bis (3-aminopropil) dodesil amin, didesil dimetil amonyum klorür, benzalkonyum klorür, yardımcı maddeler içerir. 1 dakikada bakterisidal, fungusidal, virüsidal, tuberkulosidaldir. Ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, hasta bakım üniteleri, diş klinikleri, laboratuvarlar gibi sağlık hizmeti verilen her yerde dezenfeksiyonu zorunlu tıbbi cihaz yüzeylerinin temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılır. Kuvözlerin, diş hekimliğinde kullanılan aeratörlerin, KBB muayenelerinde kullanılan dezenfeksiyonu zorunlu tıbbi cihazların temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanıma uygundur.

DETRO SAN AF WIPESTıbbi Cihazar ve Ekipmanlar için Alkolsüz Dezenfeksiyon Mendilleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. Aldehit, fenol ve alkol içermez. Tek adımda temizlik ve dezenfeksiyon sağlar. Materyal uyumluluğu yüksektir. Özellikle alkole dayanıksız hassas tıbbi cihazların kullanımına uygundur. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, akrilik, polikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, cam, vb. malzemeden imal edilmiş tıbbi cihazların ve ekipmanların dezenfeksiyonunda kullanılabilir. 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf II a kapsamındadır. Bis (3-aminopropil) dodesil amin, didesil dimetil amonyum klorür, benzalkonyum klorür, yardımcı maddeler içerir. 1 dakikada bakterisidal, fungusidal, virüsidal, tuberkulosidaldir. Ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, hasta bakım üniteleri, diş klinikleri, laboratuvarlar gibi sağlık hizmeti verilen her yerde dezenfeksiyonu zorunlu tıbbi cihaz yüzeylerinin temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılır. Kuvözlerin, diş hekimliğinde kullanılan aeratörlerin, KBB muayenelerinde kullanılan dezenfeksiyonu zorunlu tıbbi cihazların temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanıma uygundur.

DETRO SAN HP SPRAYTıbbi Cihazlar ve Ekipmanlar için Hidrojen Peroksit Bazlı Hızlı Yüzey Dezenfektanı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. Fenol ve aldehit içermez. Düşük orandaki hidrojen peroksit miktarıyla kısa sürede etkinlik sağlar. İçeriğinde bulunan ve kolayca oksijene ve suya ayrışan etken maddeler sayesinde, hastalar, sağlık çalışanları, yüzeyler ve çevre için güvenlidir. Materyal uyumluluğu yüksektir. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, polikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, camdan imal edilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlarda kullanıma uygundur. Tek adımda temizlik ve dezenfeksiyon sağlar. 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf II a kapsamındadır. % 0,40 Hidrojen Peroksit, salisilik asit ve yardımcı maddeler içerir. 30 sn de bakterisidal ve fungusidal, 1 dk da virüsidal, 5 dk da mikobakterisidal Ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, hasta bakım üniteleri, yeni doğan üniteleri, diş klinikleri, laboratuvarlar gibi sağlık hizmeti verilen her yerde dezenfeksiyonu zorunlu tıbbi cihaz yüzeylerinin temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılır. Kuvözlerin, diş hekimliğinde kullanılan aeratörlerin, probların ve KBB muayenelerinde kullanılan dezenfeksiyonu zorunlu tıbbi cihazların temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanıma uygundur.

DETRO SAN HP WIPESTıbbi Cihazlar ve Ekipmanlar için Hidrojen Peroksit Bazlı Dezenfeksiyon Mendilleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. Fenol ve aldehit içermez. Düşük orandaki hidrojen peroksit miktarıyla kısa sürede etkinlik sağlar. İçeriğinde bulunan ve kolayca oksijene ve suya ayrışan etken maddeler sayesinde, hastalar, sağlık çalışanları, yüzeyler ve çevre için güvenlidir. Materyal uyumluluğu yüksektir. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, polikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, camdan imal edilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlarda kullanıma uygundur. Tek adımda temizlik ve dezenfeksiyon sağlar. 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf II a kapsamındadır. % 0,40 Hidrojen Peroksit, salisilik asit ve yardımcı maddeler içerir. 30 sn de bakterisidal ve fungusidal, 1 dk da virüsidal, 5 dk da mikobakterisidal Ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, hasta bakım üniteleri, yeni doğan üniteleri, diş klinikleri, laboratuvarlar gibi sağlık hizmeti verilen her yerde dezenfeksiyonu zorunlu tıbbi cihaz yüzeylerinin temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılır. Kuvözlerin, diş hekimliğinde kullanılan aeratörlerin, probların ve KBB muayenelerinde kullanılan dezenfeksiyonu zorunlu tıbbi cihazların temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanıma uygundur.

DETRO SAN HPHidrojen Peroksit Bazlı Konsantre Yer ve Yüzey Dezenfektanı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konsantre bir üründür. Fenol ve aldehit içermez. Düşük miktardaki hidrojen peroksit miktarıyla kısa sürede etkinlik sağlar. İçeriğinde bulunan ve kolayca oksijene ve suya ayrışan etken maddeler sayesinde, hastalar, sağlık çalışanları, yüzeyler ve çevre için güvenlidir. Materyal uyumluluğu yüksektir. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, polikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, camdan imal edilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlarda kullanıma uygundur. Tek adımda temizlik ve dezenfeksiyon sağlar. Hidrojen peroksit, karboksilik asit ve yardımcı maddeler içerir. Bakterisidal, fungusidal, virüsidal, mikobakterisidal, sporisidaldir. Ameliyathane, yoğun bakım ve laboratuvar gibi sağlık hizmeti verilen her yerde yer ve yüzeylerin dezenfeksiyonunda kullanılır. Silme yöntemi ile demirbaş eşyalarda kullanmak mümkündür.

DETRO SAN FLOORKonsantre Yer ve Yüzey Dezenfektanı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konsantre bir üründür. Aldehit, fenol ve klor içermeyen yapısıyla kokusuz bir özelliğe sahiptir. Kokusuz olduğu için personel veya hastaların varlığında da rahatlıkla kullanılabilir. T.C. Sağlık Bakanlığı ndan alınan biyosidal ürün ruhsata sahiptir. Bis (3-aminopropil) dodesilamin, didesildimetilamonyum klorür, benzalkonyum klorür, yardımcı maddeler içerir. %0,25 konsantrasyonda 15 dakikada bakterisidal (TBC dahil), fungisidal, virüsidaldir. Ameliyathane, yoğun bakım ve laboratuvar gibi kritik alanların yer ve yüzey dezenfeksiyonunda kullanılır. Silme yöntemiyle demirbaş eşyalarda kullanmak mümkündür.

DETROMSAN CHLOR DTYer ve Yüzey Dezenfeksiyonu için Efervesan NaDCC Tabletler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Suda çözünebilen konsantre tabletler Su ile aktive olur ve serbest klor açığa çıkarır Materyal uyumluluğu yüksektir Hassas konsantrasyonlarda çözelti hazırlama kolaylığı sağlar Ağartıcıdan daha kolay saklama ve taşıma imkanı sağlar Sodyum dikloroizosiyanürat, efervesan baz, nötralizan içerir. Detro San Chlor DT Tabletler efervesandır ve 1 tablet ile 1 litre suda 1500 ppm, 2 litre suda 750 ppm klor elde edilir. Bakterisidal, fungisidal, virüsidal, tüberkülosidal, sporisidaldir. Hijyen gerektiren ve enfeksiyon riski olan tüm sağlık merkezlerinde ve laboratuvarlarda kullanılır. Hastane, tuvalet ve banyolarda organik kirliliğe maruz kalan paslanmaz çelik, porselen, plastik, cam, muşamba gibi malzemelerden yapılmış her türlü zemin ve yüzeylerin hijyeninde, çamaşır ve ameliyat kıyafetlerinin hijyeninde kullanılır.

DETRO DERMAlkol Bazlı El ve Cilt Antiseptiği
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. El ve cilde sürülerek uygulanan, alkollü, kısa sürede etkili el ve cilt antiseptiğidir. Formülünde cilt ürerinde biriken aktif maddeler bulunmadığı için cilt tarafında kolaylıkla tolere edilebilir. Cilt uyumu test edilmiştir. 1 litrelik şişe için üstten basmalı pompa ve duvar dispenseri mevcuttur. T.C. Sağlık Bakanlığı ndan alınan biyosidal ürün ruhsatına sahiptir. Propan 2 - ol (%70V/V), gliserin, yardımcı maddeler içerir. Bakterisidal, fungisidal, virüsidal, tüberkülosidaldir. Ameliyathaneler ve yoğun bakım üniteleri, klinikler, diş hekimi muayenehaneleri, veteriner klinikleri, laboratuvarlar, evde hasta bakımı gibi ellerin ve cildin hijyenik ve cerrahi antisepsisi için sağlık hizmeti verilen her yerde kullanıma uygundur.

DETRO DERM SOFTAlkol Bazlı El ve Cilt Antiseptiği
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. El ve cilde sürülerek uygulanan, alkollü, kısa sürede etkili el ve cilt antiseptiğidir. Formülünde cilt ürerinde biriken aktif maddeler bulunmadığı için cilt tarafında kolaylıkla tolere edilebilir. Cilt uyumu test edilmiştir. 1 litrelik şişe için üstten basmalı pompa ve duvar dispenseri mevcuttur. T.C. Sağlık Bakanlığı ndan alınan biyosidal ürün ruhsatına sahiptir. Etil alkol (%80 V/V), gliserin, yardımcı maddeler içerir. Bakterisidal, fungisidal, virüsidal, tüberkülosidaldir. Ev, ofis, fabrika, okul, vb. genel alanlarda; tüm hastane birimleri, muayenehane, veterinerlik kliniği, laboratuvar gibi sağlık hizmeti verilen her yerde ellerin ve cildin hijyenik ve cerrahi antisepsisi için kullanıma uygundur.

DETRO PW %7,5Antiseptik sıvı sabun
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. Cilt ile uyumu test edilmiştir. %7,5 Povidon İyot, Yardımcı maddeler, deiyonize su içerir. Bakterisidal, fungisidal, virüsidal ve tüberkülosidaldir. Hijyenik ve cerrahi el antisepsisinde, ameliyat bölgelerinin hazırlanması ve antisepsisinde, yara çevresi antisepsisinde kullanılır.

DETRO PW %10Antiseptik Çözelti
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır Cilt ile uyumu test edilmiştir. %10 Povidon İyot, yardımcı maddeler, deiyonize su içerir. Bakterisidal, fungisidal, virüsidal ve tüberkülosidaldir. Hijyenik ve cerrahi el dezenfeksiyonunda, ameliyat öncesi ameliyat bölgesinin dezenfeksiyonunda ve hazırlanmasında, cilt ve yara çevresi dezenfeksiyonunda, antiseptik yıkamalarda derişik hali ile 5 ml kullanılır. Jinekolojik ve doğuma yardımcı tedbirlerde ilk yardım antiseptiğidir.

DETRO HEXIDINAntiseptik Etkili Sıvı Sabun
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. Pozitif yüklü lipofilik grup içeriği sayesinde cilt tarafından rahatlıkla tolere edilir. Cilde uyum test edilmiştir. pH ı ciltle uyumludur. 1 litrelik şişe için üstten basmalı pompa ve duvar dispenseri mevcuttur. T. C. Sağlık Bakanlığı ndan alınan biyosidal ürün ruhsatına sahiptir. %4 Klorheksidin diglukonat, yumuşatıcı maddeler, yardımcı maddeler içerir. Bakterisidal, virüsidal, fungisidal, tüberkülosidaldir. Cerrahi müdahale öncesinde ellerin antisepsisinde, cerrahi müdahale öncesinde hastanın tüm vücudunun yıkanmasında, hasta ve personelin çapraz kontaminasyon riskine karşı, dental cerrahide ve diş hekimliğinde, hasta bakım evleri ve çocuk yuvalarında kullanıma uygundur.

DETROWASHOtomatik Endoskop Yıkama ve Dezenfeksiyon Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Detro Wash serisi, otomatik endoskop yıkama ve dezenfeksiyon cihazlarından oluşmaktadır. Isıya dayanıksız esnek endoskopların kullanımı sonrası yıkama & dezenfeksiyonu için tasarlanmıştır. Her yıkama döngüsü için yeni solüyon hazırlamayı sağlayan konsantre dezenfektan kullanımı (Konsantre Özelligi olan cihaz için geçerlidir) Aynı anda iki endoskobu yıkamayı sağlayan çift skop sistemi Self dezenfeksiyon sistemi Dokunmatik ya da grafik LCD ekran seçenegi Dozaj sistemi Sürekli otomatik kaçak test sistemi Gelismis raporlama sistemi Sifreleme sistemi Pedalla kontrol edilebilen otomatik kapak sistemi Su filtre sistemi Dezenfektan filtre sistemi Su dezenfeksiyonu için U/V sistemi Gelişmiş izlenebilirliği sağlayan barkod sistemi Sıvı akışını kontrol eden akıs sensör sistemi Hepa filtre Yüksek basınçlı kurutma sistemi İşlem zaman ayarları: Ön temizlik 1 sn 24 saat / Enzimatik yıkama 1 sn - 24 saat / Durulama1 1 sn 24 saat / Dezenfeksiyon 1 sn 24 saat / Durulama2 1 sn 24 saat / Alkol + Hava 1 sn 24 saat İşlem doz ayarları: Konsantre dezenfektan 0 10 L / Enzimatik temizleyici 0 10 L / Alkol 0 10 L Depo kapasiteleri: Dezenfektan1 deposu 15 Litre Scop bağlantı sistemleri: Tek Scop 3 Kanal / Çift Scop 6 Kanal Boşaltma sistemi: Cihazın arka tarafında 2 adet

DETRO AIR SPRAYOrtam Dezenfeksiyonu Pulvarizasyon Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Detro Air Spray solüsyonu ile birlikte ev, ofis, fabrika, okul gibi genel alanların; ameliyathane, yoğun bakım, enfekte hasta odaları, laboratuvar gibi kritik alanların pulvarizasyon yöntemi ile ortam dezenfeksiyonunda kullanılır. 1 m3 ten 1000 m3 e kadar programlanabilme özelliğine sahiptir. 50 m3 lük bir alanın dezenfeksiyon süresi sadece 3 dakikadır. Oda 30 dakikalık temas süresinden sonra tekrar kullanılabilir. Dezenfektan 5 mikrondan daha küçük parçacıklar halinde iyonlarına ayrıştırarak ortama püskürtülür. Gövde ABS den, metal kısımlar 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Nümerik klavye sayesinde programlama ve başlatma kolaylığı sağlar. Yazıcı fonksiyonu (opsiyonel) sayesinde işlem sonunda otomatik çıktı verme özelliğine sahiptir. Geriye dönük 100 adet dezenfeksiyon işlemini yazdırma özelliğine sahiptir. Liste fonksiyonu sayesinde 100 adet odayı kayıt altına alarak kolay çalıştırma özelliğine sahiptir. Kısayol tuşları ile liste ve program kayıtlarına kolay ulaşmayı sağlar. Süresi ayarlanabilen gecikmeli başlatma özelliğine sahiptir. RF uzaktan kumanda sayesinde 50 100 m mesafeden başlatma/durdurma özelliğine sahiptir. İşlem sırasında duraklatma fonksiyonuna sahiptir. Şifreli giriş özelliği sayesinde ayar kısımlarına yetkili kullanıcı girişi sağlar. Sıvı yoğunlaştıran 45° konumlandırılmış özel başlık sistemine sahiptir. İşlem başlangıcı ve sonunda ışıklı ve sesli olarak kullanıcıyı uyarır. Türkçe / İngilizce dile seçeneklerine sahiptir. Plastik kaplama kulbu ile tutma ve taşıma kolaylığı sağlar. Partikül filtresi ile sisteme giren havayı temizler.

DETRO FORTEYüksek Düzey Tıbbi Alet ve Endoskop Dezenfektanı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. Yüksek düzey dezenfeksiyon sağlar. Manuel kullanıma ve endoskop yıkama ve dezenfeksiyon makinelerinde kullanıma uygundur. İçerdiği korozyon inhibitörleri sayesinde aletlerde aşınmayı önler. Endoskop markaları ile uyumludur. Karl Storz marka endoskop onayına sahiptir. Ürün, 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf II B kapsamındadır. %2 gluteraldehit, antikrozif maddeler, yardımcı maddeler içerir. 5 dakikada bakterisidal, fungisidal, virüsidal, tüberkülosidal ve 15 dakikada sporisidaldir. Cerrahi aletler, bükülebilir ve bükülemez endoskopların yüksek düzey dezenfeksiyonunda kullanılır. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, akrilik, poikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, camdan imal edilmiş tıbbi cihazların/ekipmanların dezenfeksiyonuna uygundur.

DETRO ENZYMTıbbi Alet ve Endoskoplar için Enzimatik Temizleyici
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konsantre bir üründür. Organik kirliliklerden arınan materyallerin mikrobik yükünü azaltır. İnorganik kirliliklerden arınan materyallerin korozyon riski düşer. Manuel ve ultrasonik kullanıma ve endoskop yıkama makinelerinde kullanıma uygundur. Manuel ve ultrasonik kullanımda 5 dakikada etkilidir. 4 lü enzim içeriği sayesinde aletler üzerindeki kalıntıları çözerek daha etkili bir temizlik sağlar. Enzimler (amilaz, proteaz, lipaz, selülaz), surfaktanlar, kuarterner amonyum bileşikleri, antikorozif maddeler içerir. Her türlü cerrahi aletlerin, medikal cihazların ve endoksopların ön temizliğini sağlar. Yüzeylerdeki, kan, yağ, protein, nişasta gibi organik atıkları temizler. İçerdiği enzimler sayesinde aletler üzerindeki kalıntıları çözerek daha etkili bir temizlik sağlar. Cam, kauçuk, tahta, seramik, silikon, plastik ve paslanmaz çelik malzeme ile uyumludur.

DETRO ENZYM PLUSTıbbi Alet ve Endoskoplar için Enzimatik Temizleyici
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konsantre bir üründür. Organik kirliliklerden arınan materyallerin mikrobik yükünü azaltır. İnorganik kirliliklerden arınan materyallerin korozyon riski düşer. 4 lü enzim içeriği sayesinde aletler üzerindeki kalıntıları çözerek daha etkili bir temizlik sağlar. Korozyon inhibitörü içerir. Enzimler (amilaz, proteaz, lipaz, selülaz), glikol, noniyonik yüzey aktif madde, antikorozif maddeler Her türlü cerrahi aletlerin, medikal cihazların ve endoksopların ön temizliğini sağlar. Yüzeylerdeki, kan, yağ, protein, nişasta gibi organik atıkları temizler. İçerdiği enzimler sayesinde aletler üzerindeki kalıntıları çözerek daha etkili bir temizlik sağlar. Cam, kauçuk, tahta, seramik, silikon, plastik ve paslanmaz çelik malzeme ile uyumludur.

DETRO ENZYM PLUS DWTıbbi Alet ve Endoskoplar için Enzimatik Temizleyici
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konsantre bir üründür. Organik kirliliklerden arınan materyallerin mikrobik yükünü azaltır. İnorganik kirliliklerden arınan materyallerin korozyon riski düşer. 4 lü enzim içeriği sayesinde aletler üzerindeki kalıntıları çözerek daha etkili bir temizlik sağlar. Korozyon inhibitörü içerir. Enzimler (amilaz, proteaz, lipaz, selülaz), glikol, noniyonik yüzey aktif madde, antikorozif maddeler içerir. Esnek endoskopların temizliğinde kullanılır. Detrowash serisi ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

DETRO ENZYM FOAMTıbbi Alet için Enzimatik Köpük Temizleyici
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır sprey formunda köpük üründür. Aldehit, fenol ve klor bileşikleri içermez. Ergonomik sprey başlığı ile ürettiği köpük sayesinde solüsyon aletleri homojen bir şekilde kaplar. Uzun süre stabil kalan ve yüzeyde hava temasına izin vermeyecek şekilde dağılan köpük formu sayesinde aletlerin uzun süre (toplama ve transfer sırasında) ve organik kirlerin kurumasını önleyecek seviyede nemli kalmasını sağlar. 4 lü enzim içeriği sayesinde yüzeylerdeki kan, yağ, protein, nişasta gibi organik atıkların kolayca çözülmesinde etkilidir. Aletlerin toplanması ve merkezi sterilizasyon ünitesine transferi sırasında kirlerin kurumasını önlediği gibi çözülmesini de sağladığı için ön temizlik işleminde zaman tasarrufu sağlar. Suda çözünebilme özelliği sayesinde yüksek durulanabilme özelliğine sahiptir. İçerdiği korozyon önleyiciler sayesinde materyallerde korozyona neden olmaz. Çok yüksek malzeme uyumluluğuna sahiptir, ıslanmasında sakınca bulunmayan tüm aletlerin kullanımına uygundur. Cam, kauçuk, tahta, seramik, silikon, plastik ve paslanmaz çelik malzemelerde güvenle kullanılabilir. Enzimler (amilaz, lipaz, proteaz, selülaz), yüzey katif maddeler, koruyucular, korozyon inhibitörü, stabilizatörler içerir. Her türlü cerrahi aletlerin, medikal cihazların ve endoskopların dezenfeksiyonundan önce köpük ile nemlendirilmesi ve temizliğinde kullanılır (toplama ve taşıma sırasında).

DETRO DENT RDental Temizleyici
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. Düzenli kullanıldığında cerrahi aletlerin parlamasını sağlar. Kullanılan materyalin ömrünü uzatır. 60 0C ın üzerinde dahi kullanıcıyı rahatsız edici koku çıkarmaz. Ultrasonik yıkama makinelerinde 5 dakikada etkilidir. Siman artıklarını temizlemek için kullanılan kazıma işlemini ortadan kaldırır. Ürünün konsantre formu da mevcuttur. Fosforik asit, noniyonik yüzey aktif, korozyon inhibitörü içerir. Dişçilikte kullanılan paslanmaz çelik aletlerin temizliğinde kullanılır. Organik ve inorganik (Siman, aljinat, ojenol ve yapıştırma simanı gibi) zor kirliliklerin temizliğinde bile üstün başarı sağlar.

DETRO MULTICARE RAlet Bakım Solüsyonu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. Malzeme uyumluluğu yüksektir. Aletlerin komple bakımını yapmaktadır. Aletlerde olacak aşınmayı engeller. Ürünün konsantre formu da mevcuttur. Fosforik asit, aniyonik yüzey aktif, noniyonik yüzey aktif, korozyon inhibitörü içerir. Her türlü paslanmaz çelik, krom, nikel kaplama yüzeyler ile polivinil üretan yüzeylerde kullanılır. Belirtilen yüzeylerde oluşan oksidasyonlu kısımların temizlenmesinde, ısı sonucu oluşmuş yüzey yanıkları ve lekeleri, yüzeyde oluşan biyofilimlerin temizlenmesinde kullanılır.

DETRO ASPIRADENTDental Aspirasyon Sistemi Temizleme ve Bakım Solüsyonu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konsantre bir üründür. Aldehit, fenol, klor ve fosfat içermez. Aspirasyon tüplerinde biriken güçlü kirlilikleri çözer, yeni kir ve koloni oluşumunu önler. Kokuları giderir. Kullanım sırasında köpürmez. Farklı aspiratör sistemlerinde kullanıma uygundur. Yüksek materyal uyumluluğuna sahiptir, korozyona sebep olmaz. Cam, kauçuk, seramik, silikon, plastik, paslanmaz çelik, vb. malzemelerle uyumludur. Mükemmel temizlik sağlar. Noniyonik aktif madde, amfoterik aktif madde, 2-aminoetanol, n-alkil dimetil benzil amonyum klorür, n-alkyl dimetil etil benzil amonyum klorür. Dental aspiratör sistemlerinin ve kreşuarların günlük temizliği ve bakımında kullanılır.

DETRO MATIC ENZYMCerrahi Alet Yıkama Makineleri ve Manuel Kullanım için Enzimatik Temizleyici
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konsantre bir üründür. Her türlü su sertliğinde kullanıma uygundur. Enzim içeriği sayesinde mükemmel temizlik sağlar. Hem asidik hem bazik kalıntıları temizleme özelliği vardır (kan, idrar, vs.). Korozyon inhibitörü içerir. Tüm otomatik yıkama makine tipleri için uygundur. Ayrıca manuel ve ultrasonik yıkama makinelerinde kullanıma uygundur Enzimler (lipaz, amilaz, proteaz), sodyum hidroksit, korozyon inhibitörleri içerir. Otomatik yıkama makinelerine metal, cam, seramik, porselen, plastik malzemelerden yapılmış tıbbi aletler, sürgüler, ördeklerin, saboların yıkanması işleminde kullanılır. Manuel kullanıma da uygundur.

DETRO MATIC ATıbbi Alet Yıkama Makineleri için Alkali Temizleyici
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konsantre bir üründür. Tüm su sertlik derecelerinde otomatik olarak ve güçlü bir şekilde organik artıkları temizler. Isıya dayanıklı aletleri 93 0C ta temizliğini ve kemotermik dezenfeksiyonunu sağlar. Isıya dayanıksız materyallerin 50-60 0C ta temizliğini sağlar. Korozyon inhibitörü içerir. Tüm makine tipleri ile uyumludur. Potasyum hidroksit, sürfaktanlar, silikat, kompleks oluşturucular, korozyon inhibitörleri, yardımcı maddeler içerir. Otomatik yıkama makinelerinde metal, cam, seramik, porselen, plastik malzemelerden (sabo, sürgü gibi) yapılmış aletlerin alkali temizliğinde kullanılır.

DETRO MATIC NFYıkama Makineleri için Nötralizasyon Solüsyonu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yıkama Makineleri için Nötralizasyon Solüsyonu Konsantre bir üründür. Alkali kalıntıları uzaklaştırır. Aletlerin berrak lekesiz kurumasını sağlar. Korozyon inhibitörleri içerir. Tüm yıkama makine markalarında kullanıma uyumludur. Düşük kullanım konsantrasyonu sayesinde ekonomik avantaj sağlar. Fosforik asit, sürfaktan, korozyon inhibitörleri içerir. Otomatik yıkama makinelerinde metal, cam, seramik, porselen, plastik malzemelerden yapılmış aletlerin alkali temizliği (ana yıkama işlemi) sonrası nötralizasyon işleminde ve makinede oluşabilecek kireç tortularının ortadan kaldırılmasında kullanılır.

DETRO LUBE SPRAYCerrahi Aletler ve Aeratör Başlıkları için Bakım Spreyi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kullanıma hazır bir üründür. Yüksek ısı ve kimyasal tepkime sonucu cerrahi alet yüzeyinde oluşan kirlerin (su buharı lekesi, betadin ve protein lekeleri gibi) tutunmasını engeller. Parlak ve temiz bir görünüm verir. Dental cerrahi aletlerinin üzerinde siman, aljinat, çinkooksit, karboksilat ve fosfat vb. gibi kimyasalların tutunmasını azaltan koruyucu bir tabaka oluşturur. Aeratör başlıklarının yüksek basınçlı hava ile türbin kanalcıklarının içine yapışan kirlerin temizlenmesini, su ile temas etse bile yağlı kalmasını sağlar. Özelliği gereği silikon ve türevleri içermediğinden sterilizasyonu engellemez. Yüksek ısılara (200 0C) dayanıklı tıbbi parafın yağları içerir. Tıbbi beyaz parafin yağlar, bütan içerir. Her türlü cerrahi alet yüzeyinin kaplamalarının bakım ve temizliğinde, endoskopların ve cerrahi aletlerin oynak yerlerinin aşınmasını önlemede, aeratör baslıklarının bakımında ve yağlamasında kullanılır.

DETRO DISPENSER KAPALI SİSTEM
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Manuel ve otomatik uygulama seçenekleri. Aynı dispenser da 3 farklı pompa seçeneği ile sıvı, sprey, jel, köpük ürünlerin kullanımı. Ayarlanabilir dozaj sistemi. Işık indikatörü ile düşük pil ve azalan ürün miktarı uyarısı (otomatik). Pil ile çalışma seçeneğinin yanında, adaprtör kullanım seçeneği. Ürün görünürlüğünü sağlayan şeffaf akrilik ekran. Su ve kimyasallara dayanıklı ABS malzeme. Düşmelere dayanıklı kapak sistemi. Pürüzsüz ve keskin olmayan kenarlar sayesinde güvenli kullanım. Tek kullanımlık veya doldurulabilir kartuş seçenekleri. 1 L kolay taşınabilir ambalaj. Ürünün tamamen tüketilmesini sağlayan kartuş yapısı. Düşük kontaminasyon riski. Kolayca çıkarılıp takılabilen pompa yapısı.

DETRO HEMOPLUSHemodiyaliz Cihaz Dezenfektanı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Konsantre bir üründür. Volumetrik karıştırma sistemli cihazlarda 37 0C ta kalsiyum/magnezyum parçalarının ve kan atıklarının çözülmesini sağlar. Renk ve koku maddesi içermez. Makine içinde oluşan kalsiyum karbonatın (kireç) çözülmesini sağlayarak makineyi korur ve temizler. Korozyon önleyici kimyasal ajanlar içerdiğinden makine ve yedek parçalarına zarar vermez. 93/42/EEC direktifi uyarınca sınıf II a kapsamındadır. %21 Sitrik Asit, Malik Asit, Laktik Asit ve Deiyonize Su içerir. Bakterisidal, fungisidal, tuberkülosidal ve virüsidal etkilidir. Detro Hemoplus, hemodiyaliz cihazlarının dezenfeksiyonunda ve dekalsifikasyonunda kullanılan özel bir üründür. 37 OC de kalsiyum / magnezyum parçalarının ve kan artıklarının yıkımında etkilidir.

SANISENS ANTİBAKTERİYEL ISLAK MENDİL
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bakterileri %99,9 oranında öldürür. Alkol, paraben, SLS içermez. Alerjen ve renklendirici içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. pH değeri cilt ile uyumludur. Yumuşak ve ipeksi dokusuyla tek seferde hassas, etkili ve güvenli bir temizlik sağlar. Her kullanımda maksimum hijyen sağlar. Gliserin içeriği sayesinde ciltte kuruluk hissini önler. Stapyhlococcus Aureus, Pseudomonas Aeruginosa, Enterococcus Hirae, Escerichia Coli üzerinde etkilidir.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alkol, paraben, SLS içermez. Alerjen ve renklendirici içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. pH değeri cilt ile uyumludur. Yumuşak ve ipeksi dokusuyla tek seferde hassas, etkili ve güvenli bir temizlik sağlar. El, yüz ve bez bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Bebeğiniz ve aileniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz hijyenik bir üründür.

SANISENS MAKYAJ TEMİZLEME MENDİLLE
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alkol, paraben, SLS içermez. Renklendirici içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. pH değeri cilt ile uyumludur. Yüz, dudak ve göz makyajınızı kolayca ve nazikçe temizler. Yüzünüzde yağlı bir his veya kalıntı bırakmadan makyajı tamamen çıkarır. Cildinizde tazelenmiş ve yumuşak bir his bırakır. Yumuşak ve ipeksi dokusu sayesinde cildinizi tahriş etmeden temizler. Aloe vera içeriği sayesinde cildi rahatlatır. Mendil formu günlük hayatta ve seyahatlerde kolay taşıma ve pratik kullanım sağlar.

SANISENS ISLAK TUVALET KAĞDI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alkol, paraben, SLS içermez. Renklendirici içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. pH değeri cilt ile uyumludur. Suda kolayca parçalanabilen yapısı sayesinde klozete atılabilir, gider borularını tıkamaz. Yumuşak ve ipeksi dokusu sayesinde cildinizi tahriş etmeden temizler. Mendil formu günlük hayatta ve seyahatlerde kolay taşıma ve pratik kullanım sağlar. Özel formülü ile kişisel temizlikte tam hijyen sağlar. Her yaş için kullanıma uygundur. Cildinizde tazelenmiş ve yumuşak bir his bırakır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

 • DETROX
 • DETROWASH